• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Sužinokite, kas laukia jūsų.

Avinas. Būsite energingi, veiklūs, linkę judėti ir linkę bendrauti su jums įdomiais asmenimis. Tačiau visa tai bus tarsi dairymasis ir žvalgyba, mat asmeninio dalykinio aktyvumo dar reikės palūkėti – darbe vyraus įprasti darbai, namie – įprasta tvarka. Tačiau verta nusiteikti tam, kad tuoj prasidės didelio asmeninio kūrybiškumo metas. 

Jautis. Tikėtina, kad bus nemažai darbų darbe, profesijos srityje. Vyraus nedideli, greitai atliekami ar sutvarkomi darbai, reikalai. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Tęsiasi palankus laikas stengtis, kad pajamų būtų daugiau, o jos pačios būtų didesnės. 

Dvyniai. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (todėl tęsiasi labai palankus metas sportuojantiems) ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, daug nesidairant. Palankus metas su užsieniu susijusiai dalykinei veiklai, taip pat ir pačioms kelionėms, nors labiau pažintinėms nei kokioms nors kitokioms. 

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys. Darbe darbų kol kas ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka kurios niekas keisti ar griauti neketina, tačiau laikas palankus tvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus (ypač susijusius su skolomis ir paskolomis), palankus metas ir planuoti būsimas keliones – netrukus labai pravers. 

REKLAMA

Liūtas. Kol kas energijos bus mažai, įkvėpimo kur nors dėl ko nors stengtis – dar mažiau, labiausiai tikėtina, kad mėginsite mažai žingsneliais žengti per kasdienybę, ir to kol kas bus gana. Nuo galutinio apkerpėjimo apsaugos susitikimai su svarbiais jums žmonėmis ir pokalbiai apie tai, kaip kažkas galėtų būti. 

Mergelė. Tikėtina, kad teks nerti į nedidelius, tačiau gana svarbius darbus, reikalus, kurių imtis reikės tvarkingai ir pareigingai. Visgi tikėtina, kad su viskuo susitvarkyti pavyks be didesnės įtampos. Palankus metas palaikyti ir net puoselėti santykius, ryšius su svarbiais jums žmonėmis. 

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės. Darbe darbų bus maždaug tiek pat kiek ir iki šiol, o namie įprastos tvarkos niekas keisti irgi neketina. Dienos galėtų slinkti netgi nuobodžiai, visgi bus nedidelių pramogų, kurios maloniai nuskaidrins slenkančias dienas, taip pat tęsiasi palankus metas kelionei, ypač sportinio stiliaus. 

Skorpionas. Darbe darbų kaži ar bus daug, bet rūpesčių gali kelti santykiai su kai kuriais kolegomis. Laikantis santūrumo ir atsargumo taisyklių, susivaldyti pavyks nesunkiai. Visokios veiklos gali būti namie,  vieni darbai judės sparčiai, kiti gali įstrigti – toks jau tas gyvenimas. Atrodo, bus ir progų smagiai pasilinksminti. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys. Dienos slinks ganėtinai įprastai, didelių naujovių nesiūlydamos. Tikėtina, kad teks nemažai bendrauti – ir su naujais pažįstamais, ir su senais draugais, seksis veikla susijusi su žiniomis ir informacija. Taip pat tęsiasi palankus metas rūpintis, kad namie būtų dar gražiau ir dar jaukiau. 

Ožiaragis. Nemažai laiko bei dėmesio gali paprašyti piniginiai, turtiniai reikalai. Čia tikėtina permaininga sėkmė, todėl galios taisyklė „daryk tai, kas sekasi“, o kas nesiseka – tai turės palaukti. Atidžiau nei įprasta reikės rinktis su kuo ir kaip bendrauti, tačiau labai palankus metas rūpintis sveikatos ir sveikatingumo reikalais. 

REKLAMA

Vandenis. Puikiai seksis tvarkyti dalykinius reikalus – dabar jų gali būti daug, sėkmė lydės ir tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, mokymu(-si), skaičiavimu ir panašiais dalykais. Kūrybiškumo reikalaujanti veikla gali įstrigti. Pajamų tema gali būti svarbi, bet čia reikės apdairumo – ar tikrai viskas yra taip, kaip atrodo? 

Žuvys. Būsite atsipalaidavę, bet kartu ir kūrybiški, nestokojantys asmeninio žavesio ir linkę kurti gražius, malonius dalykus. Žinoma, dėl šių savybių tikrai nestigs dėmesio, visgi savaitės vidurys bus tas metas, kai reikės rinktis, kokio dėmesio norisi, o kokio ne. Puikus laikas rūpintis namų, šeimos reikalais. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų