Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, ką jums žada žvaigždės

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų.

Avinas. Vidinė būsena skatins tvarkyti ūkinius ar piniginius reikalus, imtis to, kas gali suteikti praktinės naudos. Visgi reikėtų nusiteikti tam, kad nuotaika gali svyruoti tarsi be priežasties, ypač antroje savaitės pusėje, pasekmės galėtų būti atitinkamos. Turbūt verta smarkiai neįsibėgėti. 

Jautis. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos. Žinoma, puikiai seksis tie darbai  ar veikla, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys. Vis dėlto antroje savaitės pusėje koją gali pakišti be priežasties svyruojančios emocijos. Kaip tik tuomet sportas labiausiai ir padėtų. 

Dvyniai. Būsite žvalūs, veiklūs, noriai ir lengvai bendrausite – turbūt tiek ir galima pasakyti apie šią savaitę, mat kitose srityse arba vyraus įprasta tvarka bei gyvenimo ritmas, arba vykstantys įvykiai ir kitos aplinkybės menkai jus tepaveiks. Beliks tik visa tai stebėti. 

Vėžys. Gali susidaryti įspūdis, kad pasaulio vargai ir rūpesčiai yra sau, o jūsų gyvenimo tėkmė – sau ir į viską kas vyksta galima arba ramiai stebėti, arba kam nors (galbūt artimiems draugams) ateiti į pagalbą. Jeigu reikės. Palankus metas ieškoti sutarimo, su kuo nors taikytis – jeigu reikės. 

Liūtas. Labai daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo kitų arba kito asmens, jo veiklos ir tikslų. Ana pusė net nesistengdama mėgins įtraukti į savo orbitą. Dažniausiai tai bus netgi gražu ar naudinga, bet kai kada gali kirstis jau su jūsų asmeniniais tikslais profesijos srityje. Tai aiškiau pasimatys savaitės pabaigoje. 

Mergelė. Nedidelių darbų, visokių reikalų, įsipareigojimų ir panašių dalykų dabar gali būti nemažai, visi jie bus neatidėliotini ir visų reikės imtis nedelsiant. Ką padarysi, teks klampoti ir nemurmėti. Bet tai palankus laikas rūpintis sveikata, sveikatingumu. Kliūčių, nesklandumų gali atsirasti savaitės pabaigoje. 

REKLAMA

Svarstyklės. Laikas gana linksmas ir smagus, bent jau tikrai nestokojantis galimybių sukurti ką mielo, gražaus ir dar truputį pasilinksminti. Visgi kaip ir su kuo tai daryti atidžiau rinktis reikės savaitės pabaigoje. Be to, šią savaitę dar tęsiasi palankus metas namus daryti gražesnius ir jaukesnius. 

Skorpionas. Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai. Atrodo, pastangos šioje srityje lauktų vaisių ir atneš, tačiau būtų gerai sustoti dar prieš savaitės pabaigą – tai klaidų, gedimų ir nesusipratimų metas. Užtai puikiai pavyktų pasikalbėti su draugais. 

Šaulys. Gali būti, kad dabar teks daug kalbėti, bendrauti – ir dalykinėmis temomis, ir asmeniniais reikalais. Aišku viena – puikiai sektųsi veikla, susijusi su žiniomis, informacija, mokymusi. Dėl kitko – atsargumas tikrai pravers. Geras metas tvarkyti piniginius reikalus, siekti apčiuopiamos naudos. 

Ožiaragis. Būsite nusiteikę lyriškai, sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Tikėtina, kad rūpės ir piniginiai reikalai. Apskritai, jie klostysis gana sėkmingai, bet atidumo, apdairumo labai prireiks savaitės pabaigoje – galimos kliūtys, nesėkmės. 

Vandenis. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, daug bendrausite. Puikiai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu, mokymusi. Neaišku tik dėl veiklos namie, visokių „namų darbų“ - dėl jų gali kilti rūpesčių savaitės pabaigoje. Saugumo technikos taisyklių patartina laikytis. 

Žuvys. Darbe darbo ne per daugiausia, o namie vyraus įprasta tvarka. Aplink gali vykti įdomių dalykų, bet jie vargu ar jus įtrauks. Gal net geriau, kad neįtrauktų. Beliks ilsėtis ir kaupti jėgas ateičiai – prireiks. Ir apdairiau eiti, vairuoti savaitės pabaigoje. 


Rašyti komentarą...
n
nejuokink
2021-01-25 07:44:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
ką šitas, aptukęs išaugtinių gariūniškų kostiumų gerbėjas naglius, gali nuraukti apie Visatą.
Atsakyti
0

L
Linas
2021-01-25 00:45:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymas žiniasklaidos priemonėms kelia šį reikalavimą: "Neturi sudaryti įspūdžio, kad astrologai, chiromantai, ekstrasensai, bioenergetikai gali teikti patarimus dėl ateities, sveikatos, pinigų ir panašiai.

Šią savaitę geras ženklas apsilankyti Facebook puslapyje "Laisvamaniai".
Atsakyti
0

N
Nepikta
2021-01-25 10:13:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū Nagliui, patinka šie horoskopai, gana tikslūs. Patylėkit, pikčiurnos, jis tikrai geras astrologas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų