tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienio rytą ir toliau tęsiasi nuo šeštadienio Vilniuje dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio paieškos. Prieš tai jaunuolio Vilniaus centre ieškojo gausios policijos pajėgos, kinologai su šunimis, gelbėtojai ir savanoriai. Šįryt keliami ir dronai, o paieška išplečiama ir už Vilniaus ribų.

Antradienio rytą ir toliau tęsiasi nuo šeštadienio Vilniuje dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio paieškos. Prieš tai jaunuolio Vilniaus centre ieškojo gausios policijos pajėgos, kinologai su šunimis, gelbėtojai ir savanoriai. Šįryt keliami ir dronai, o paieška išplečiama ir už Vilniaus ribų.

REKLAMA

Ieškoti dingusio paauglio kviečia prisidėti kuo daugiau žmonių. Antradienio rytą viešoje grupėje „Mykolo paieška“ buvo pasidalinta pagalbos šauksmu ieškant savanorių, kurie galėtų prisidėti prie paieškų Vievyje:

„Organizuojama koordinuojama grupinė paieška!

Susitikimo vieta: prie Vievio tilto, tiksli vieta - 54.787302, 24.897438;

susitikimo laikas: 12:00;

koordinuojantis asmuo: Tėtis Mindaugas Davidonis, tel.: 860066355.

Prie paieškos prisijungiantiems asmenims svarbi informacija:

pradėdami ir baigdami maršrutą išsisaugokite starto ir finišo koordinates (ekrano nuotraukos ir pan.) – jas perduokite koordinuojantiems asmenims;

prieš pradėdami maršrutą būtinai palikite savo tel. nr. koordinuojančiam asmeniui vietoje, kad būtų galima nuolatos palaikyti ryšį;

REKLAMA

būkite tinkamai pasirengę (apranga, avalynė, telefonai su įkrautomis baterijomis). Maršrutai yra nelengvi, tad įvertinkite ir fizinį pasirengimą.

Reikalinga papildoma pagalba dėl transporto! Reikalingi du ir daugiau didelio pravažumo automobiliai, surinkti ir nuvežti savanorius į paieškos vietas.“

REKLAMA

Jauno vaikino paieškoms jo tėtis sukūrė ir specialų žemėlapį, kuriame yra fiksuojami paieškų veiksmai. 

Nerimą keliančios detalės

Pirmadienį iki išnaktų vykusios paieškos davė vaisių – savanoriai prie Žirmūnų tilto rado galimai Mykolui priklausiusius ausinių dėklą ir ausines, o kiek vėliau ir telefoną bei banko kortelę. Tai, kad ausinių dėklas priklauso dingusiam sūnui Mykolui patvirtino vaikino tėtis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sekmadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasklido vilnietės pagalbos šauksmas padėti surasti jos 15-metį sūnų Mykolą Davidonį.

REKLAMA

Tėvų labiausiai neramina kelios detalės – teigiama, kad paskutinio pokalbio metu su draugu 15-metis tarsi nesiorientavo, kur randasi.

Taip pat nerimą kelia ir žinia, kad prie Žirmūnų tilto buvo rasti jaunuolio daiktai – striukė bei kuprinė. Netoli tilto buvo rastas ir 15-mečio ausinių dėkliukas, ausinės, banko kortelė ir telefonas.

Dingusio jaunuolio mama Ieva Sapkutė naujienų portalui tv3.lt sakė, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie 4 valandas – nuo 16 iki 20 val.

REKLAMA
REKLAMA

„Toje vietoje yra kažkas atsitikę. Ir aš visos visuomenės prašau pagalbos, galbūt kažkas ten ėjo, matė. Dabar jau aiškėja, kad ten buvo daugiau jaunuolių. Galbūt iš tikrųjų čia atsitiko kažkoks įvykis, nusikaltimas, o ne nelaimingas atsitikimas.

Dabar reikia surasti, kas buvo šalia, kokie žmonės, kas vaikščiojo, kas galėjo matyti. <…> Bet kokia informacija yra labai svarbi“, – pasakojo paauglio mama.

Ji paragino visus mačiusius vaikiną ar turinčius naudingos informacijos skambinti numeriais  +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

REKLAMA

I. Sapkutė taip pat apibūdino sūnaus išvaizdą: „Apsirengęs: tamsia mėlyna striuke, juodomis kelnėmis, mėlynais batais. Su savimi turėjo tamsiai žalios (khaki) spalvos kuprinę.“

Dingo grįždamas iš gimtadienio

Pranešama, kad Mykolas Davidonis dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas vakar kiek po 16 val. išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

REKLAMA

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, kaip jau minėta, buvo aptikti vaikino daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

Radus daiktų prie upės buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai, narai su valtimi apieškojo pakrantes, atvyko policija. Ieškoti paauglio padėjo net viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Vakar, iki tamsos, paauglio rasti, deja, nepavyko.

O telefonas buvo rastas issikroves ar isjungtas?
Ir dar jei paprasyt google, kad atblokuotu jo telefona, jei jis uzblokuotas ir net tetis nei mama nezino tarkim grafinio rakto, tai galima lyg per google history paziuret istorija, kur buvo tas telefonas. Nors gal tai ir nedaug duos, bet gal tai duos kokiu nors netiketu ziniu, kad gal pries atsiduriant toje vietoje jis kur nors buvo veziojamas, tada gal jis buvo kazkur nuejes tarkim, o paskui vel grizo prie upes ten, kur lyg buvo rastas telefonas. Policija lyg turi teise prasyt google atrakint tam tikra telefona... Arba dar atrakintam galima paskaityt zinutes, istorija browserio patikrint, ko jis ieskojo paskutinem valandom iki dingimo, gal susirasinejo su kuo nors kokiame nors mesendzery, kur jis ketina eiti, ka daryti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų