Rašyti komentarą...
Reikia ieškoti ir kanalizacijos šuliniuose bei šilumos kolektoriuose!!!!
yra dvi vaikino nuotraukos. Vienoje rūbas su kaukolėmis, kitoje (megztinio) foto - ir jis, ir kartu nusifotografavęs kitas vaikinas (iš foto iškirptas) rodo prieštaringai vertinamą dviejų pirštų kombinaciją. Tai galėtų reikšti jo ir/ar jo draugų domėjimosi temą, kuri galėjo nuvesti prie pavojingų nuotykių ar įvykių. Labai tikiuosi, kad ši versija buvo ar bus patikrinta.
Tai nelaimingas atsitikimas,tai narkotiku kriminalas. Danar yra labai baisiu dragu,jei tik padauginai..ir nebenubusi.Susigincijo,pastume vienas kita,kiti prisidejo...pamate,kad uzmustas.Imete i upe..daiktus specialiai ismete,kaip tie cigonai,pavoge masina ir uzdauze kastuvais,o mobilus buvo spec ismestas,kad suklaidintu. Butina uzspausti nors viena dalyvi,o paskui savaime policija issiaiskins. Jis arba uzmustas,arba narkotiku per daug ikiso...isplaukia veliau visi...Liudna ! Kai zinai,kad vyksta Lietuvoje.Dar..panasus atvejis buvo irgi dingo jaunuolis,lyg 100 dieni svente,ar ka...ta vieta buvo issukuota,o po keliu dienu tevai pasieme lavona. Uzmusa,palaiko kitoj vietoj,padkui vel atveza i ta pacia vieta..kur daiktai..
Netoli nuo tylto rastas telefonas, banko kortele. Tai ką šunys veikei jei anksčiau nerado. Vadinasi pėdsakų nebuvo o kodėl? A todėl, kad vaikinas išplaukė upė. Po savaitės išplauks.
Gaila vaikino!Atsiras!Gal į pinkles pakliūvo kažkokiai sektos grupuotei ?
@gintas Labai gaila vaiko žiemą šalta ir rado jo striukė, jeigu dar gyvas tai sušalęs,gal dar gyvas duok dieve
O telefonas buvo rastas issikroves ar isjungtas?
Ir dar jei paprasyt google, kad atblokuotu jo telefona, jei jis uzblokuotas ir net tetis nei mama nezino tarkim grafinio rakto, tai galima lyg per google history paziuret istorija, kur buvo tas telefonas. Nors gal tai ir nedaug duos, bet gal tai duos kokiu nors netiketu ziniu, kad gal pries atsiduriant toje vietoje jis kur nors buvo veziojamas, tada gal jis buvo kazkur nuejes tarkim, o paskui vel grizo prie upes ten, kur lyg buvo rastas telefonas. Policija lyg turi teise prasyt google atrakint tam tikra telefona... Arba dar atrakintam galima paskaityt zinutes, istorija browserio patikrint, ko jis ieskojo paskutinem valandom iki dingimo, gal susirasinejo su kuo nors kokiame nors mesendzery, kur jis ketina eiti, ka daryti.
@Martynas No shit Sherlock !
Žurnalistai - kokius politikų fintus akivaizdžiai dangstot pasinaudodami šita jaunuolio tragedija? Degsit pragare
TAI UZSPAUSKITE TA DRAUGA KUR BUVO GIMTADIENY KO TEN REIKEJO EITI ?
@KESTAS Tėvai žino, pas ką ėjo? Px sūnelis, išvaizda, draugai. Eini, eik, man neįdmu, pas ką, su kuo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų