naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniuje vis dar tebevyksta nuo šeštadienio paskelbta neaiškiomis aplinkybėmis dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio paieška. Paauglio ieško gausios policijos pajėgos, kinologai su šunimis, gelbėtojai ir savanoriai. Naujausiomis žiniomis, vaikinas dar neatsirado. 

Vilniuje vis dar tebevyksta nuo šeštadienio paskelbta neaiškiomis aplinkybėmis dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio paieška. Paauglio ieško gausios policijos pajėgos, kinologai su šunimis, gelbėtojai ir savanoriai. Naujausiomis žiniomis, vaikinas dar neatsirado. 

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Vilniaus Antakalnio gimnazijos, kurioje, kaip buvo manoma, mokosi dingęs jaunuolis, direktorė Anželika Keršinskienė patvirtino žinią, kad dingęs vaikinas – jų gimnazijos bendruomenės narys.

„Galiu patvirtinti, kad dingęs vaikinas mokosi mūsų gimnazijoje. <...> Bendruomenė prisijungė, dalinasi įrašais. Aš kaip vadovė įrašu pasidalinau „TAMO“ dienyne, kreipiausi į tėvus, mokinius, kad jei turi informacijos – kreiptųsi nurodytu telefonu arba 112“, – telefonu sakė ji.

Pasiteiravus gimnazijos direktorės, ar į ugdymo įstaigą kreipėsi pagalbos ieškantys tėvai, A. Keršinskienė teigė, kad kol kas jokios žinios nesulaukė:

REKLAMA

„Kadangi visa tai įvyko savaitgalį, tėvai į gimnazijos administraciją nesikreipė, negalime nieko daugiau pakomentuoti ir apie patį jaunuolį. Nei koks buvo vaikino elgesys, mokymasis, pasiekimai ir panašiai. Šiuo metu, kaip ir visi, laukiame geriausių žinių. Kol kas žinome tik tiek, kiek skelbiama žiniasklaidoje.“

REKLAMA

Anot pašnekovės, pasirodžius nerimą keliančioms žinioms, mokykloje su moksleiviais ryte bendravo psichologė, kuri supažindino juos su pagalbos galimybėmis.

„Bendravome su vaikais, pasakojome, kur jie gali skambinti, kreiptis. Tai padarėme su tomis klasėmis, su kuriomis buvo būtina bendrauti. Kol kas mokykloje ir toliau ramiai vyksta ugdymo procesas. Tikimės, kad vaikinas atsiras“, – pridūrė direktorė.

Tebevyksta intensyvios paieškos

Pirmadienį ir toliau vyksta vaikino paieškos, o specialiai joms „Mykolo paieška“ sukurtoje grupėje, paauglio tėtis Mindaugas Davidonis paskelbė, kad visi neabejingi žmonės yra kviečiami ir toliau ieškoti dingusio sūnaus.

REKLAMA

Viešame kvietime M. Davidonis, dingusio berniuko tėtis, rašė:

„Sveiki visi, galintys prisidėti prie paieškų. Nors PGT (priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba – aut. past.) nusiuntė valtis, prasmė tikrinti ir einant krantu, lieka. Teritorija didelė ir nuo kranto gali matytis kitaip nei nuo vandens.

Planuojame nuo 13 valandos rinktis prie „Depo“ ir, priklausomai nuo žmonių kiekio, pasiskirstyti komandomis į skirtingas puses nuo Gariūnų tilto.“

Nerimą keliančios 2 detalės

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sekmadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasklido vilnietės pagalbos šauksmas padėti surasti jos 15-metį sūnų Mykolą Davidonį.

REKLAMA
REKLAMA

Tėvų labiausiai neramina kelios detalės – teigiama, kad paskutinio pokalbio metu su draugu 15-metis tarsi nesiorientavo, kur randasi.

Taip pat nerimą kelia ir žinia, kad prie Žirmūnų tilto buvo rasti jaunuolio daiktai – striukė bei kuprinė. Netoli tilto buvo rastas ir 15-mečio ausinių dėkliukas ir pačios ausinės.

Dingusio jaunuolio mama Ieva Sapkutė naujienų portalui tv3.lt sakė, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie 4 valandas – nuo 16 iki 20 val.

REKLAMA

„Toje vietoje yra kažkas atsitikę. Ir aš visos visuomenės prašau pagalbos, galbūt kažkas ten ėjo, matė. Dabar jau aiškėja, kad ten buvo daugiau jaunuolių. Galbūt iš tikrųjų čia atsitiko kažkoks įvykis, nusikaltimas, o ne nelaimingas atsitikimas.

Dabar reikia surasti, kas buvo šalia, kokie žmonės, kas vaikščiojo, kas galėjo matyti. <…> Bet kokia informacija yra labai svarbi“, – pasakojo paauglio mama.

Ji paragino visus mačiusius vaikiną ar turinčius naudingos informacijos skambinti numeriais  +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

REKLAMA

I. Sapkutė taip pat apibūdino sūnaus išvaizdą: „Apsirengęs: tamsia mėlyna striuke, juodomis kelnėmis, mėlynais batais. Su savimi turėjo tamsiai žalios (khaki) spalvos kuprinę.“

Dingo grįždamas iš gimtadienio

Pranešama, kad Mykolas Davidonis dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas vakar kiek po 16 val. išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

REKLAMA
REKLAMA

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, kaip jau minėta, buvo aptikti vaikino daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

Radus daiktų prie upės buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai, narai su valtimi apieškojo pakrantes, atvyko policija. Ieškoti paauglio padėjo net viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Vakar, iki tamsos, paauglio rasti, deja, nepavyko.

Baisu pagalvoti ką tėvams reikia išgyventi. Dar ta nežinomybė varo iš proto. Pabukit jus tu tevų kailyje, nebenorėsit rašyt jokių nesamoniū
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų