Naujas „TikTok“ iššūkis drebina internetą: moterims pavyksta, vyrams – niekaip

Internete plinta naujas „TikTok“ iššūkis – teigiama, kad „moterys gali, bet vyrai ne“, o jo rezultatai gali būti ir skausmingi.

Šis testas visai paprastas – tereikia atsiklaupti ant kelių ir abi alkūnes atremti į žemę priešais save, kad rankos būtų po smakru ir jomis galėtumėte laikyti galvą. Tuomet reikia vieną ranką po kitos sudėti už nugaros ir stengtis išsilaikyti toje pačioje pozicijoje nenukrentant.

Internete galima pamatyti daugybę vaizdo klipų, kuriuose šį triuką bandydami atkartoti žmonės krenta ant žemės – todėl prieš išbandant patiems rekomenduojama juos pasižiūrėti. „TikTok“ žvaigždės Jasonas ir Rachel pademonstravo šį „gravitacijos“ triuką savo kanale ir gavo labai skirtingus rezultatus.

Pirma pabandė Rachel – ji šypsodamasi lengvai atliko užduotį, o ją atkartoti bandžiusiam Jasonui nepavyko – jis greitai nukrito ant grindų, galva skambiai atsimušė į kilimą. Prie jų vaizdo klipo rašoma: „Panašu, kad vyrų gravitaciniai centrai kitokie.“ Įrašas surinko daugiau nei 1,7 milijono peržiūrų, ir nepaisant Jasono nesėkmės, jį atkartoti bandė ir daugelis vyrų.

Remusas Bujoras buvo vienas tų, kuriems irgi nepavyko – jis galva skaudžiai atsitrenkė į žemę. Tuo tarpu socialiniuose tinkluose yra gausybė moterų, demonstruojančių, kaip be jokio vargo atlieka šią užduotį.

Komentaruose žmonės bandė tam rasti paaiškinimą. Vienas rašė: „Aukštesni gravitacijos centrai. Tai priklauso nuo kūno formų.“

Kitas žmogus rašė, kad tai labiau susiję su ūgiu, o dar vienas pastebėjo vaizdo įrašuose technikos skirtumą: „Merginos nugaros neištiesia 90 laipsnių kampu, kaip vyrai.“

Kitas jam pritarė: „Esu mergina, bet man neišeina, nes kitos merginos labiau išsilenkia atgal, todėl joms lengviau. Štai kodėl! Jei merginos bandytų tai padaryti taip pat, kaip vaikinai, joms irgi nepavyktų.“

Vis dėlto, skirtingų vyrų ir moterų masės centrų teorija taip pat gali būti iš dalies teisinga – anksčiau panašiam iššūkiui su sėdėjimu ant kėdės pasklidus internete apie tai kalbėjo vienas mokslininkas.

Savo tinklaraštyje Jeremy Johnosonas rašė: „Labai įdomu, kad šis triukas pavyksta daugeliui merginų, o daugeliui vaikinų – ne. Kodėl? Tai priklauso nuo kūno masės centro. Daugelio merginų atveju jis bus apie klubus, o vaikinų kūno masės centras yra daug aukščiau.“


Rašyti komentarą...
S
Statybininkas
2021-02-18 17:14:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
...Kur Jūs matėt Vyrą,stovint"rakom"...??? ...!!!....
Atsakyti
0

V
Vaidas
2021-02-19 08:28:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smegenų svoris nevienodasl
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų