„TikTok“ žvaigždė maudosi prabangoje neišleidama beveik nė cento: gerbėjai prašo atskleisti visas gudrybes

Gyventi Londone ir lankytis prašmatniausiuose privačiuose vakarėliuose daugeliui studentų taip ir lieka tik svajone, vis dėlto 22 metų Dalia Wainn sugebėjo viską. Tiesa, tik retas žinojo, kad iš tiesų mergina neturėjo nė kiek pinigų…

12

Tad kaip jai visa tai pavyko?

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „TikTok“ žvaigždė maudosi prabangoje neišleidama beveik nė cento: gerbėjai prašo atskleisti visas gudrybes

Apie savo „A“ žvaigždės gyvenimą Dalia prabilo socialiniame tinkle „TikTok“. 

Viename iš vaizdo įrašų ji papasakojo, kad iš tiesų visai nesunku patekti į vakarėlį, kuriame gausu žvaigždžių, jei sugebi greit reaguoti ir pagriebti ar laimėti bilietus iš socialinių tinklų. Būtent tokiu būdu, vienos grožio šventės metu, Dalia gavo galimybę pabendrauti su modeliu Rosie Huntington-Whiteley. 

Merginai tąkart pavyko ne tik gauti makiažo ir šampano į valias, bet ji dar ir galėjo po renginio eiti į prabangų klubą, vakarieniauti ir bendrauti su kitomis žvaigždėmis prie VIP staliukų.

Taip pat ji lankydavosi prabangiuose restoranuose, kuriuose šampano butelis gali kainuoti net apie 1000 eurų, tačiau ten gerdavo tik kavą, kuri kainuodavo apie 3 eurus. Čia ji fotografuodavosi ir sukurdavo įspūdį, kad yra be galo pasiturinti, tačiau jau netrukus keliaudavo į greitojo maisto užkandinę, kurioje valgydavo paprasčiausius makaronus.

REKLAMA

O štai prabangiuose baruose ji rinkdavosi nealkoholinius kokteilius, mat jie būdavo kur kas pigesni. Negana to, kai kurias vietas Londone – kaip „Sky Garden“ ar „Tate“ muziejų mergina taip pat tikino lankiusi nemokamai.

Ir nors kai kuriems tai galėtų pasirodyti kaip apgaulė, Dalios „TikTok“ sekėjai maldavo, kad panašiais savo patarimais ir triukais ji pasidalintų ir ateityje.

„Tai – tikras auksas“, – rašė jie.

Daugiau merginos patarimų galite pamatyti čia.


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-02-13 19:23:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tik tak Armonaite ir mėgaujasi gėjų draugijoje ir išderintu pianinu skambina
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų