• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvienas, kuris naršymui naudoja „Chrome“ naršyklę, ja siunčia el. laiškus ar žiūri filmus internete, turėtų įsitikinti, kad įrenginiuose įdiegta naujausia šios naršyklės versija.

Kiekvienas, kuris naršymui naudoja „Chrome“ naršyklę, ja siunčia el. laiškus ar žiūri filmus internete, turėtų įsitikinti, kad įrenginiuose įdiegta naujausia šios naršyklės versija.

REKLAMA

„Chrome“ naudotojams šis mėnuo – ne pats geriausias. Anksčiau šią savaitę „Google“ perspėjo, kad populiarioje naršyklėje aptiko klaidą, kuria aktyviai naudojasi kibernetiniai sukčiai.

Dabar, praėjus vos dienoms po to, kai buvo aptikta pirmoji klaida, buvo rastas kitas „nulinės dienos“ trikdis, rašo mirror.co.uk.

Nulinė diena

Tiems, kurie nežino, ką reiškia šis terminas: „nulinė diena“ reiškia, kad trikdį pradėjo išnaudoti sukčiai ir atakuoja kitus naudotojus.

Tai labai rimta problema, todėl „Google“ suskubo išleisti naują versiją – šiame atnaujinime ištaisyta ne viena klaida. Tiesą sakant, naujausioje „Chrome“ versijoje 112.0.5615.137/138 iš viso sutvarkytos net aštuonios klaidos.

REKLAMA
REKLAMA

„Stable“ ir „stable extended“ buvo atnaujinta į versiją 112.0.056155.137/138, skirtą „Windows“, 112.0.5615.137, skirtą „Mac“ ir 112.0.5615.165, skirtą „Linux“, šie atnaujinimai pasirodys artimiausiomis dienomis / savaitėmis“, – pranešė „Google“.

REKLAMA

Jie pridūrė: „Google“ žino, kad CVE-2023-2136 išnaudojamas kibernetinių sukčių. Norėtume padėkoti visiems saugumo ekspertams, kurie dirbo su mumis kuriant naujas versijas, kad tokios klaidos būtų pašalintos.“

Galbūt šią savaitę kartą jau atnaujinote „Chrome“ naršyklę, tačiau dabar atėjo laikas tai padaryti dar kartą.

Galite lengvai patikrinti, kokią „Chrome“ naršyklės versiją naudojate dabar – paprasčiausiai paleiskite naršyklę, tada meniu juostoje spustelėkite ant žodžio „Chrome“ ir pasirinkite gairę „Apie Chrome“ (angl. About Chrome) – ten rodoma, kokia versija yra įdiegta ir ar yra atnaujinimų.

REKLAMA
REKLAMA

Jei matote, kad naudojate senesnę nei 121.0.5615.137 versiją, turėtumėte kuo greičiau parsisiųsti atnaujintą naršyklės versiją.

Kaip atnaujinti „Chrome“ naršyklę:

  • Kompiuteryje atsidarykite „Chrome“ naršyklę;
  • Viršuje, dešiniajame kampe spustelėkite „Daugiau“ (angl. More);
  • Spustelėkite „Pagalba“ (angl. Help), tada „Apie Google Chrome“ (angl. About Google Chrome);
  • Spustelėkite „Atnaujinti Google Chrome“ (angl. Update Google Chrome). Svarbu paminėti: jei nerandate šio pasirinkimo, tai reiškia, kad naudojate naujausią versiją;
  • Spustelėkite „Paleisti iš naujo“ (angl. Relaunch).

Turėdama didesnę nei 64 proc. rinkos dalį, „Chrome“ visada bus pagrindiniu nusikaltėlių taikiniu, nes ja naudojasi daugybė žmonių.

Laimei, „Google“ visada greitai išleidžia atnaujinimus, kai pastebi, kad kažkas negerai. Tačiau visi, naudojantys „Chrome“, turėtų įsitikinti, kad programinė įranga yra atnaujinta ir naudojama naujausia naršyklės versija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų