chrome

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chrome“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chrome“.

Dėmesio: „Google Chrome“ aptikti kritiniai saugumo pažeidimai: turite 48 valandas įdiegti atnaujinimą

Gegužė „Google Chrome“ ir jo daugiau nei 2 milijardams vartotojų buvo mėnuo, kurį norisi pamiršti: per 10 dienų buvo aptikti keturi kritiniai saugumo pažeidimai ir paskelbti skubūs atnaujinimai, privertę suskubti daugybę internautų. Įsitikinkite, kad laiku atnaujinote savo naršyklę – tam turite vos dvi dienas. JAV vyriausybė įspėjo federalinius darbuotojus įdiegti skubius gegužės mėnesio atnaujinimus arba nustoti naudotis Chrome naršykle.
2024-06-04

Įspėja visus „Google Chrome“ vartotojus: privalote tai padaryti

„Google“ išleido skubų „Chrome“ interneto naršyklės pataisymą, kurio neįdiegus jūsų slaptažodžiai gali patekti į kibernetinių nusikaltėlių rankas. Jei kasdien internete naudojate „Chrome“ naršyklę, dabar yra tinkamas metas įsitikinti, ar naršyklė atnaujinta. „Google“ ką tik išleido skubų populiarios paieškos programinės įrangos atnaujinimą, kuriame ištaisytos kelios aukšto lygio problemos.
2024-01-28

„Google Chrome“ naudotojams – pokyčiai: laukia naujovės

Neseniai „Google“ paskelbė, kad jos naršyklėje „Chrome“ esanti saugumo patikros funkcija nuo šiol veiks automatiškai. Tai reiškia, kad naršyklė neprašoma praneš kada reikėtų, pavyzdžiui, atsinaujinti slaptažodį. Anot Donato Drakicko, „Tele2“ produkto vadovo, nors tai gali padėti interneto naudotojams geriau apsaugoti savo paskyras nuo kibernetinių sukčių, pravartu pasidomėti ir papildomais saugumo įrankiais.
2024-01-24

„Google“ ima riboti tam tikrus naršyklėje „Chrome“ saugomus slapukus, ateityje planuodama jų visai atsisakyti

„Google“ ėmė kai kuriems jos naršyklės „Chrome“ naudotojams riboti trečiųjų šalių slapukus, žengdama pirmą žingsnį link savo tikslo ilgainiui visiškai atsisakyti susirūpinimą dėl saugumo keliančių bylų. 2020 m. paskelbusi planuojanti ateityje atsisakyti slapukų, „Google“ pranešė, kad visiškai pašalinti trečiųjų šalių slapukus bus galima tik gavus šiuo metu tokio sprendimo poveikį kitiems verslams tiriančios Didžiosios konkurencijos ir rinkų agentūros leidimą.
2024-01-05

„Google Chrome“ kreipiasi į vartotojus: laukia naujovės

„Google Chrome“ naudotojų laukia naujovės – netrukus galėsite nustoti nerimauti dėl pavojaus savo privatumui naršant internete, nes planuojama įdiegti IP adreso apsaugos įrankius. Pranešama, kad „Google“ ketina įdiegti „Google Chrome“ IP apsaugos įrankius. Ji skirta naudotojų IP adresui paslėpti, kad sumažėtų rizika, jog reklamuotojai ir sukčiai seks jūsų veiklą internete. Iš pradžių ši funkcija bus neprivaloma ir prieinama tik JAV gyvenantiems „Google Chrome“ naudotojams.
2023-10-26

Įspėja „Google Chrome“ naudotojus: šiukštu to nedarykite – jus apgaus

„Google Chrome“ naudotojai raginami saugotis naujos kilusios grėsmės – jei naudojatės šia naršykle, būkite itin budrūs naršydami internete ir tikrindami elektroninius laiškus. Saugumo ekspertai teigia, kad aptiko paslėptą grėsmę naršyklės naudotojams. Pranešama, kad kibernetiniai sukčiai vilioja atsisiųsti kenkėjiškas programas, siūlydami įsidiegti suklastotą naršyklės atnaujinimą.
2023-10-18

Skubiai įspėja „Google Chrome“ vartotojus: padarius 1 klaidą jūsų kompiuteris taps „užkrėstu“

Jei kada nors naudojote „Google Chrome“ ieškodami nemokamų filmų ar TV laidų internete, būkite atsargūs. Sukčiai vilioja žiūrėti pageidaujamą turinį internete be jokios prenumeratos, kad užkrėstų labai populiarią „Google“ naršyklę bjauriu virusu, kuris perims interneto paieškas ir nukreips vartotojus į netikras svetaines, kuriose gausu pinigus generuojančių reklamų.
2023-06-16

Naudojate „Google Chrome“? Kuo greičiau padarykite 1 dalyką

Kiekvienas, kuris naršymui naudoja „Chrome“ naršyklę, ja siunčia el. laiškus ar žiūri filmus internete, turėtų įsitikinti, kad įrenginiuose įdiegta naujausia šios naršyklės versija. „Chrome“ naudotojams šis mėnuo – ne pats geriausias. Anksčiau šią savaitę „Google“ perspėjo, kad populiarioje naršyklėje aptiko klaidą, kuria aktyviai naudojasi kibernetiniai sukčiai. Dabar, praėjus vos dienoms po to, kai buvo aptikta pirmoji klaida, buvo rastas kitas „nulinės dienos“ trikdis, rašo mirror.co.uk.
2023-04-21

Įspėja visus „Google Chrome“ vartotojus: privalote tai padaryti

Visi „Chrome“ naršyklę naudojantys asmenys turėtų pasitikrinti savo nustatymus ir įsitikinti, kad kompiuteriuose įdiegta naujausia šios populiarios naršyklės versija. Visi, besinaudojantys „Chrome“ naršykle, raginami nedelsiant atsisiųsti kritiškai svarbų atnaujinimą, jei norite ir toliau naršyti internete, siųsti el. laiškus ir žiūrėti vaizdo įrašus. „Google“ paskelbė nerimą keliantį įspėjimą, kai aptiko kenkėjišką klaidą, kuri sulaukė „nulinės dienos“ įvertinimo, rašo mirror.co.uk.
2023-04-18

„Google“ skubiai perspėja „Chrome“ naudotojus: iškilo pavojus saugumui

„Google“ skubiai perspėja milijonus „Chrome“ naršyklės naudotojų dėl pavojaus saugumui. „Google“ išleido skubų naujinį, kad pašalintų anksčiau nepastebėtą saugos spragą, dėl kurios „Chrome“ naršyklės naudotojus gali atakuoti įsilaužėliai. Pranešama, jog „Google“ pripažino, kad šis pažeidžiamumas yra aktyviai išnaudojamas, bet nutyli konkrečias detales, kad būtų išvengta tolesnio piktnaudžiavimo.
2022-12-06
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų