• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visi „Chrome“ naršyklę naudojantys asmenys turėtų pasitikrinti savo nustatymus ir įsitikinti, kad kompiuteriuose įdiegta naujausia šios populiarios naršyklės versija.

Visi „Chrome“ naršyklę naudojantys asmenys turėtų pasitikrinti savo nustatymus ir įsitikinti, kad kompiuteriuose įdiegta naujausia šios populiarios naršyklės versija.

REKLAMA

Visi, besinaudojantys „Chrome“ naršykle, raginami nedelsiant atsisiųsti kritiškai svarbų atnaujinimą, jei norite ir toliau naršyti internete, siųsti el. laiškus ir žiūrėti vaizdo įrašus.

„Google“ paskelbė nerimą keliantį įspėjimą, kai aptiko kenkėjišką klaidą, kuri sulaukė „nulinės dienos“ įvertinimo, rašo mirror.co.uk.

Tiems, kurie nėra susipažinę su šiuo terminu, paaiškiname: „nulinė diena“ iš esmės reiškia, kad šį trūkumą jau aptiko kibernetiniai sukčiai ir aktyviai išnaudoja šią spragą.

Ragina įsidiegti naršykles atnaujinimą

Tai reiškia, kad įrenginiams, kuriuose naudojamos senesnės versijos „Chrome“ naršyklės, gali kilti pavojus, todėl „Google“ atliko keletą korekcijų ir ragina įsidiegti naršyklės atnaujinimą.

REKLAMA
REKLAMA

Įdiegus naujausią „Chrome“ versiją, ji užblokuos bet kokius būsimus kibernetinių sukčių, bandančių pasinaudoti šia spraga, bandymus pakenkti ir užtikrins, kad kompiuteris bus apsaugotas nuo tolesnių atakų.

REKLAMA

Patvirtindama apie išleidžiamą atnaujinimą, „Google“ teigė: „Buvo parengtas atnaujinimas į 112.0.5615.121, skirtas „Windows“, „Mac“ ir „Linux“, kuris bus pristatytas artimiausiomis dienomis/savaitėmis.

Šiame atnaujinime yra pakoreguotos 2 saugos spragos. „Google“ žino, kad sukčiai išnaudoja CVE-2023-2033 versiją.“

Dabar itin svarbu, kad visi, naudojantys šią naršyklę, patikrintų savo „Windows“ ir „Apple MacBook“ nešiojamuosius kompiuterius, kad įsitikintų, kad pas juos įdiegta naujausia versija, kurios kodas – 112.0.5615.121.

REKLAMA
REKLAMA

Galite patikrinti, kurią „Chrome“ versiją naudojate dabar, tiesiog paleisdami naršyklę, tada meniu juostoje spustelėdami „Chrome“ ir pasirinkdami gairę „Apie Chrome“ (angl. About Chrome) – čia pamatysite, kokia versija yra įdiegta ir ar yra atnaujinimų.

Jei matote, kad naudojate senesnę nei 121.0.5615.121 versiją, turėtumėte kuo greičiau parsisiųsti atnaujintą naršyklės versiją.

Kaip atnaujinti „Chrome“ naršyklę:

  • Kompiuteryje atsidarykite „Chrome“ naršyklę;
  • Viršuje, dešiniajame kampe spustelėkite „Daugiau“ (angl. More);
  • Spustelėkite „Pagalba“ (angl. Help), tada „Apie Google Chrome“ (angl. About Google Chrome);
  • Spustelėkite „Atnaujinti Google Chrome“ (angl. Update Google Chrome). Svarbu paminėti: jei nerandate šio pasirinkimo, tai reiškia, kad naudojate naujausią versiją;
  • Spustelėkite „Paleisti iš naujo“ (angl. Relaunch).

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų