Naudojate ausų krapštukus? Turime jums liūdnų žinių

Ekologinis judėjimas užkariauja milijonų žmonių širdis visame pasaulyje. Tai rūpinimasis aplinka apskritai ir savo sveikata. Kasdien atrandama dešimtys naujų gerų įpročių. Bet jei aklai sekate kiekvienu jų, galite iš tikrųjų pakenkti savo sveikatai.

Taigi, kurie iš naujų „sveikų“ įpročių iš tikrųjų yra gana kenksmingi, klausia brightside.me.com.

Kasdienis apsauginio kremo nuo saulės naudojimas

Anksčiau žmonės kremą nuo saulės naudodavo tik atostogų metu, tačiau šiandien jis naudojamas netgi trumpam išeinant laukan. 2019 metais FDA (JAV maisto ir vaistų administracija) susirūpino tuo, kad kūnas per odą gali įsisavinti kai kurias kremų chemines medžiagas ir jie pradėjo tyrimą, po kurio 2011 metų apsaugos nuo saulės naudojimo taisyklės buvo atnaujintos.

Kol neturime tikslaus rizikos įvertinimo, ekspertai rekomenduoja naudoti mineralines apsaugos nuo saulės priemones. Taip yra todėl, kad mineralai, tokie kaip cinko oksidas ir titano dioksidas, sukuria odoje fizinį barjerą, atspindintį saulės šviesą. Jie netirpsta ir neįsigeria, todėl yra saugesni ir efektyvesni.

Perteklinis maisto papildų vartojimas

Šiuo metu maisto papildai yra labai populiarūs ir jų galite įsigyti ne tik vaistinėse. Tačiau gali būti pavojinga juos vartoti, nepasitarus su gydytoju. Taigi, naujausi tyrimai rodo, kad didelės papildomos magnio, vitamino B6 ir geležies dozės gali turėti neigiamos įtakos pagyvenusių žmonių sveikatai.

Prieš pradėdami vartoti bet kokius papildus, turėtumėte pasikonsultuoti su specialistu. Žinoma, kad būtumėte sveiki, turite gauti pakankamai vitaminų, tačiau geriau juos gauti per subalansuotą mitybą. Jei manote, kad galite vartoti maisto papildus nerizikuodami savo sveikata, klystate. Per daug jų yra blogai, kaip ir per mažai taip pat yra blogai.

Medvilninių krapštukų naudojimas ausims valyti

Galbūt nustebsite, bet iš tikrųjų ant medvilninių krapštukų pakuočių nurodoma, kad jų nereikėtų kišti į ausis. Valydami jais ausis, ausies vašką įstumiate giliau į kanalą. Be to, jei per daug uoliai valysite ausis, galite pažeisti ausies būgnelį.

Kasdienis higieninių įklotų naudojimas

Higieninius įklotus patogu naudoti ir jie labai praverčia moterims, tad jie yra itin populiarūs. Tačiau ekspertai įsitikinę, kad jie gali sudirginti jautrią odą. Ypač tai pasakytina apie kvepiančias servetėles.


Rašyti komentarą...
Z
Zx
2021-09-14 20:06:39
Pranešti apie netinkamą komentarą

Bybis
Valau
Atsakyti
0

V
V.M
2021-09-15 21:32:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ausų batukai ir gerai,kad ju nebus.Begalo mėgsta moterys.Nes begalo gerai bado ausis.
Atsakyti
0

$
$$$***
2021-09-19 20:49:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras dalykas tie krapštukai buvo,bet kaip kas,per giliai ir ne pagal paskirtį ne ten kur skirta krapštydavo.....Oi kokie tie tautiečiai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų