Moters užkurta drama lėktuve šokiravo keleivius: viskas dėl veido kaukės

Nufilmuota neįtikėtina scena, įvykusi „Ryanair“ skrydžio iš Ibizos į Milaną metu – visi keleiviai privalėjo būti su kaukėmis, bet viena italė tai daryti atsisakė.

Moteris užsipuolė bendrakeleivę, kai lėktuvo salone kilo konfliktas dėl kaukių dėvėjimo, rašoma dailystar.co.uk.

Skrydžių metu visi keleiviai privalo būti su kaukėmis

„Ryanair“ skrydžio iš Ibizos į Milaną metu viena italė moteris kibo į atlapus skrydžio įgulos nariams ir kitai keleivei. Skrydžių metu visi keleiviai privalo būti su kaukėmis dėl koronaviruso grėsmės, bet viena moteris tai daryti atsisakė.

Kiti keleiviai ėmė ją raginti užsidėti kaukę, bet moteris jiems atsakė įžeidimais, o tada konfliktas ėmė sprūsti iš rankų – moteris ėmė spjaudyti į kitus keleivius ir prieš vieną bendrakeleivę pakėlė ranką. Incidentas įvyko gegužės 26 dieną, trečiadienį, o filmuota medžiaga internete pasirodė savaitgalį.

„Ryanair“ įgula lėktuvui nusileidus Milane paprašė policijos pagalbos, nes skrydžio metu keleivė buvo agresyvi. Lėktuvui nusileidus policija ją išsivedė.

Apsauginę kaukę užsidėjo po smakru

Vaizdo įraše matoma, kaip moteris apsauginę kaukę yra užsidėjusi po smakru ir ginčijasi su įgulos nariais. Taip pat nufilmuota, kaip moteris puola kitus keleivius, o tada ima pešioti vienai bendrakeleivei plaukus, kai tuo tarpu įgulos nariai bando ją raminti.

„YouTube“ esančiame vaizdo įraše, pavadintame „nekontroliuojama keleivė“, vėliau rodoma, kaip moteris spardo tame pačiame lėktuve esančius vyrus, o orlaivio personalas bando ją sulaikyti. Galiausiai įgula ją palydi link išėjimo, kur jos jau laukia pareigūnai.

„Ryanair“ atstovai situaciją komentavo taip: „Gegužės 26 dienos skrydžio iš Ibizos į Milano Bergamą įgula lėktuvui nusileidus paprašė policijos pagalbos, nes viena keleivė skrydžio metu elgėsi agresyviai. Lėktuvas nusileido kaip įprastai, o šią keleivę Milano Bergamo oro uoste išsivedė policijos pareigūnai. Dabar tai – vietos teisėsaugos klausimas.“

„Ryanair“ tinklapyje rašoma, kad apsauginės veido kaukės yra privalomos oro uoste bei viso skrydžio metu.  Taip pat priduriama, kad kai kuriose šalyse oro uosto teritorijoje bei lėktuvo salone reikalaujama dėvėti chirurgines kaukes.

Kiekvienas keleivis privalo prieš kelionę susižinoti apie savo buvimo vietoje galiojančius reikalavimus. Keliaujant iš Italijos, į Italiją bei Italijos viduje būtina dėvėti chirurginę kaukę – be jos lipti į lėktuvą negalėsite.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų