naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daktarė Lynda Cramer pasidalijo ryškiais prisiminimais apie savo priešmirtinę patirtį, kurios metu, kaip teigiama medicininiuose įrašuose, ji daugiau nei 14 minučių buvo klinikinėje mirtyje.

Daktarė Lynda Cramer pasidalijo ryškiais prisiminimais apie savo priešmirtinę patirtį, kurios metu, kaip teigiama medicininiuose įrašuose, ji daugiau nei 14 minučių buvo klinikinėje mirtyje.

REKLAMA

Moteris, kuri daugiau nei 14 minučių buvo kliniškai mirusi ir teigia, kad pomirtiniame gyvenime matė kalnų grandinę, „30 tūkst. kartų aukštesnę už Everesto kalną“, pasidalijo savo patirtimi, rašo mirror.co.uk.

Dr. L. Cramer buvo pakeliui į vonios kambarį prieš „mirtį“ ankstyvą 2001 m. gegužės 6 d. rytą. Tačiau ji teigia, kad tada jos kelionė nesibaigė ir tuo metu, kai medikai skubėjo ją gelbėti, ji pateko į dangų.

Mirtis neišgąsdino

Atgaivinta ji pasidalijo viskuo, ką matė ir kas atrodė, kad truko penkerius metus. Prisimindama tai, kas nutiko, interviu „NDE Diary“ kanale „Youtube“, ji teigė, kad kybojo virš medikų, gaivinusių ją, prieš patekdama į pomirtinį gyvenimą, kuriame galėjo įgyti bet kokį pavidalą.

REKLAMA

Ji taip pat papasakojo apie keletą stulbinančių vaizdų, kuriuos matė, ir kurių dauguma neprilygsta tam, kas vyksta Žemėje.

Pasakodama apie vieną iš patirčių, L. Cramer teigė: „Tuomet atsidūriau vadinamajame gėlių lauke. Stebėjau kalnų grandinę, 30 tūkst. kartų aukštesnę už Everesto kalną.

REKLAMA

Ten, kur buvau, už nugaros matėsi didžiulis kalnų masyvas. Mačiau pastatus ir dangoraižius. Dubajaus dangoraižiai, palyginus su jais, yra tarsi miniatiūriniai nameliai. Mačiau ežerus, mačiau viską.“

Ji pridūrė: „Taigi ten bendravau su žmonėmis, kalbėjausi su jais, tapau jais.“

Kalbėdamas apie reiškinį, vadinamą priešmirtine patirtimi, savo vaizdo įrašo aprašyme „NDE Diary“ rašė: „Kai kurie žmonės priešmirtinę patirtį vertina kaip sapnus arba haliucinacijas, kurios įvyksta mirštant, bet žmonės paprastai tokių haliucinacijų nepatiria.

REKLAMA

Priešingai, priešmirtinės patirties aprašymai įvairiose kultūrose ir laikmečiuose yra neįtikėtinai panašūs.“

Tuo tarpu neuromokslininkai tyrimai rodo, kad priešmirtinė patirtis atsiranda dėl „sutrikusios kūno multisensorinės integracijos“, kuri įvyksta gyvybei pavojingo įvykio metu.

Nors žmonės pasakoja apie įvairius išgyvenimus, kurių dalis teigiami, dalis neigiami, sakoma, kad bendrieji priešmirtinės patirties bruožai yra mirusių giminaičių ir religinių veikėjų vizijos ir neįprastos patirtys.

Čia viskas ? Tai kurioj vietoj oda šiurpt turėtų ???
Dar Ebeno Alexander,, Gyvas Dangaus įrodymas'' garsus neurochirurgas prieš tai netikintis, skeptikas susidūręs su anapusiniu pasauliu visiškai pakeitė požiūrį.
esi iš spichuškės?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų