• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neurochirurgas pasidalino stulbinančia istorija, kurioje persipina savęs paieškos ir medicininiai stebuklai. Jo teigimu, jis patyrė pomirtinį gyvenimą septynias dienas trukusios komos metu, kuri jį pakeitė neatpažįstamai.

Neurochirurgas pasidalino stulbinančia istorija, kurioje persipina savęs paieškos ir medicininiai stebuklai. Jo teigimu, jis patyrė pomirtinį gyvenimą septynias dienas trukusios komos metu, kuri jį pakeitė neatpažįstamai.

REKLAMA

Dr. Eben‘as Alexander‘is, knygos „Dangaus įrodymas: neurochirurgo kelionė“, po to, kai po sunkios smegenų traumos pats atsidūrė prie „Dievo vartų“, savo gyvenimą paskyrė rojaus egzistavimui įrodyti, rašo thesun.co.uk.

Daktaras, kalbėdamas su „The U. S. Sun“ apie savo keistą patirtį, papasakojo, kad ant drugelio sparnų išvydo gražią deivę, kuri nusivedė jį per kirmgraužą.

2008 m. dėl ūmios bakterinės infekcijos, kuri pažeidė jo smegenis, vyras paniro į komą. Naujausi medicininiai pranešimai rodo, kad jo protas buvo „ne tokios būklės, kad galėtų matyti sapnus ar haliucinacijas“, tačiau jam vis tiek pavyko tapti gyvenimą pakeitusio įvykio liudininku.

REKLAMA
REKLAMA

Papasakojo, ką matė

Kovodamas dėl savo gyvybės E. Alexander‘is pradėjo matyti tamsius vaizdus, kas skamba gana bauginančiai, tačiau jis teigia tuomet nieko nebijojęs.

REKLAMA

„Kai apibūdinu tai žmonėms, jie mano, kad tai nėra labai maloni vieta“, – sakė jis, paklaustas, kaip atrodė rojus.

Daktaras sakė, kad jį supo nevienalytė juoduma ir jis „neprisiminė“ nė vienos savo gyvenimo akimirkos. Laimei, jį išgelbėjo „balta šviesa“, kuri pasirodė kartu su „nuostabia muzikos melodija“.

Jis prisiminė: „Ir visa tai nuvedė mane per šią kirmgraužą, arba šviesos portalą, į vietą, kurią vadinu Vartų slėniu.“

REKLAMA
REKLAMA

Išėjęs iš kirmgraužos, E. Alexander‘is pamatė „tobulą“ pasaulį su kai kuriais „žemiškais bruožais“. Jis apibūdino, kad ten buvo „gražūs, labai vešlūs miškai ir kriokliai, kurių vanduo tiško į krištolo mėlynumo baseinus.“

„Tai buvo tarsi Platono idealus pasaulis. Tai buvo tobulas pasaulis“, – sakė neurochirurgas, vėliau apibūdinęs, kaip atrodė jo dvasinė vadovė.

„Tyros meilės vadovė turėjo spindinčias mėlynas akis, ryškius skruostikaulius, aukštą kaktą ir plačią šypseną. Tačiau ji nepratarė nė žodžio“, – pasakojo jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 

Patirtis privertė įtikėti Dievu

Jis prisipildė grynos, nesumeluotos meilės, o galiausiai ant drugio sparnų jis pasiekė galutinį kelionės tikslą, kurį apibūdina kaip „Šerdį“.

Savo interneto svetainėje gydytojas aprašo savo kelionę į Šerdies „nesibaigiančią juodumą“ ir girdėtas angelų choro giesmes. Jis taip pat teigė, kad egzistuoja dievybė, daugelio vadinama Dievu, tačiau sakė, kad šios būtybės neįmanoma apibrėžti.

REKLAMA

„Alachas, Višnu, Jehova, Jahvė – įvairūs vardai trukdo, o prieštaringas ortodoksų tikėjimas užgožia mylinčio ir kuriančio šaltinio prasmę“, – rašė E. Alexander‘is.

Po septynias dienas trukusios kovos už savo gyvybę, jis pabudo iš komos. Jo šeima buvo šokiruota, nes jie išvydo visiškai kitokį žmogų:

„Manau, kad tai iš tiesų labai išgąsdino mano šeimą. Jie visi buvo pakiliai nusiteikę, bet pirmąsias 36 valandas buvau įsibaiminęs, tarsi išprotėjęs, pamišęs.“

Nepaisant to, kad išgyvenimai buvo labai sunkūs ir, paties teigimu, vienu metu jis buvo „negrįžtamoje mirties spiralėje“, gydytojas stebuklingai pasveiko. Šis susidūrimas su mirtimi pakeitė jo santykį su religija ir Dievu, nors prieš keletą metų buvo visiškai atsisakęs tikėjimo dėl šeimos.

Kodėl taip sakote Dievas yra nenorite netikėkite Aš šventai tikiu ateis diena patikėsite
Galite manyti ką norite, tai jūsų reikalas. Ar bent perskaitėte tą knygą. Neurochirurgas aprašo savo potyrius kai pakliuvo į komą susirgęs meningitu.Ir prieina išvadą, kad,, Dangus tikrai yra''
Eben Alexander,, Gyvas Dangaus įrodymas'', tai neurochirurgo kelionė į pomirtinį gyvenimą. Prieš tai netikintis, skeptikas, po potyrių daro išvadą,, Dangus tikrai yra' 'Įdomi knyga. Tas straipsnis tai kažkoks suvelta, jau vien pavadinimas. Tas vyras pabudęs iš komos ne bet kas, o garsus neurochirurgas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų