Merginos tragedija sukrėtė visą šeimą: šuo nukando jai nosį

Gabrielle Mayers, kuriai buvo nuplėšta nosis, atsisako dėl to kaltinti šunį. Moteris, patyrusi septynias operacijas, sako žinojusi, jog šuo gali būti agresyvus.

Gabrielle glostė kitą šunį, kai amerikiečių pitbulis įsikibo nasrais jai į veidą. Nuožmaus įkandimo pasekmė – nukąsta nosis, kuri liko kabėti ir galiausiai nukrito.

Po daugybės operacijų, Gabrielle stengėsi atgauti pasitikėjimą savimi. Tačiau pasveikus, visų nuostabai, moteris neatsisakė savo šuns Stafordšyro terjero Moselle ir įsigijo dar du didelius šunis: haskį Bruno ir vokiečių aviganį Anubį.

Nekaltina šuns

Drąsi moteris iš Elwoodo, Indianos valstijoje, JAV, sako, kad jokiu būdu nekaltina šuns, o jos pačios šunyčiai buvo didžiausia parama per visą išbandymą:

„Nors ir nesimatė jokių ženklų, tačiau žinojome, kad tas šuo gali būti agresyvus. Niekada gyvenime negalvojau, kad gali nutikti kažkas panašaus. Kartais vis dar sunku pažvelgti į save veidrodyje, palūžtu, verkiu.“

Jos pačios šuo Bruno, buvo paimtas iš gyvūnų prieglaudos, kurioje Gabrielle dirbdavo, tai jai padėjo geriau suprasti agresyvius šunis:

„Bruno vis dar turi problemų dėl savo temperamento, tačiau viskas kyla iš baimės. Matau tą agresiją ir galiu ją suprasti. Tai man padeda sumažinti nerimą būnant prie bet kokio šuns, kad ir mažos čihuahua.

Visada mylėjau šunis ir net po tokio nelaimingo atsitikimo, jie visada išliks didžiulė mano gyvenimo dalis.“

Nelaimingas vakarėlis

2017 metų, birželio 11 dieną, Gabrielle dalyvavo draugo vakarėlyje ir džiaugėsi galėdama susipažinti su naujuoju amerikiečių pitbuliu Caine.

Jos draugas turėjo ir kitą vyresnį šunį Clyde, su kuriuo ji buvo susitikusi anksčiau, tačiau atvykinusi pasisveikino su abiem šuneliais.

Apie pirmą valandą nakties Gabrielle išėjo iš vonios kambario ir atsisveikindama paglostė naująjį šunį Caine.

„Clyde priėjo prie manęs norėdamas dėmesio, tad jį pasikviečiau. Esu labai nedidelė, tad dauguma didelių šunų yra mano akių lygyje. Kai Clyde priėjo, jo burna buvo atverta ir man nespėjus sureaguoti, jis įsikibo man į veidą“, – prisimena Gabrielle.

Šokas

Šuo kandžiojo Gabriellė veidą, kol mergina rėkė. Kai paleido, merginos veidas buvo pasruvęs krauju.

„Tuo metu man buvo šokas, negalėjau suprasti to, ką jaučiu. Supratau, kad kažkas negerai, kai atitraukiau rankas nuo veido.

Pamačiau, kad mano lūpa atsiradusi ant dešinės rankos, o nosis įstrigusi tarp kairės rankos pirštų. Visiškai atsitraukus rankas, nosis nuriedėjo ant krūtinės ir nusileido į didelė kraujo balą“, – apie šokiruojančią patirtį pasakoja moteris.

Gabrielle buvo dvejoms dienoms paguldyta į dirbtinę komą, o pabudusi suprato, kad jos galva apsukta tvarsčiais:

REKLAMA

„Pirmiausia paklausiau, kur šuo ir ar situacija labai bloga. Taip pat paklausiau ar kada nors atrodysiu kaip normalus žmogus.“

Nors Gabrielle ir džiaugėsi, kad išgyveno, tačiau sunkiai priėmė žinią, jog chirurgams taip ir nepavyko pritvirtinti nosies, rašo mirror.co.uk.

„Tai sudaužė man širdį, nes norėjau, kad viskas kuo greičiau pasibaigtų. Žinojau, kad depresija, kuria sirgau visą gyvenimą, dabar mane dar labiau apims, o ji ir prasidėjo nuo tada, kai tik nubudau“, – apie emocinę būklę kalba moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų