Mergina tikina, kad blakstienų tušą visos tepa neteisingai: parodė, kaip tai daryti

„TikTok“ platformoje skelbiama, kad žmonės klaidingai daro daugybę kasdienių dalykų – nuo riebalams nepralaidaus popieriaus naudojimo iki degalų bakelio dangtelio uždarymo automobilyje. Pasirodo, dabar į šį sąrašą reikės pridėti ir blakstienų tušo naudojimą.

„TikTok“ naudotoja Taylor Tripler susirinko šimtus tūkstančių peržiūrų, kai paskelbė, kad tepdamosi blakstienų tušą klysta dauguma moterų – ji pasidalino savo metodu.

Taylor teigia, kad šio geresnio būdo išmoko dar besimokydama mokykloje ir nuo tada daro tik taip. Metams bėgant ji sakosi sulaukusi gausybės komplimentų, o daugelis žmonių manė, kad ji naudoja dirbtines blakstienas, nors to ji nedaro, rašoma mirror.co.uk.

Savo vaizdo klipe ji paaiškina, kaip reikia dažytis blakstienas: „Ką gi, jūs visos blakstienų tušą naudojate klaidingai. Šito būdo išmokau turbūt dar mokykloje, ir nuo tada darau tik taip – manęs nuolat klausia, ar esu užsiklijavusi dirbtines blakstienas. Gerai, dabar žiūrėkite...“

Tuomet Taylor parodo, kad išimant tušo šepetėlį reikia jį ne judinti pirmyn ir atgal, bet tušą juo išsemti. Pasiėmusi šepetėlį ji jį laiko stačiai ir ant blakstienų tepa iš kairės į dešinę, kad neliktų nė vienos nepadengtos. Keletą kartų šį žingsnį pakartojusi, ji šepetėlį pasuka horizontaliai ir blakstienas dažo išilgai, kaip įprasta. Trečias žingsnis – palaukti, kol tušas visiškai nudžius ir tuomet pasiėmus vatos pagaliuką juo perbraukti per akių vokus, kad neliktų jokių nepageidaujamų tušo žymių.

Jos vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei 642 000 žmonių, o daugiau nei 76 000 žmonių paspaudė „patinka“. Daug kas sakė, kad Taylor metodas iš tiesų daro stebuklus. Vienas žmogus rašė: „Turiu kosmetologijos diplomą ir esu licencijuota grožio specialistė. Tu teisi, būtent taip reikėtų teptis blakstienų tušą. Daugybė žmonių šioje vietoje klysta.“


Rašyti komentarą...
V
Vita
2021-02-24 18:36:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tepkit ta blakstienų tušą į sveikatą,nes grožis reikalauja aukų.Kai pradėsite prastai matyt,kaip per rūką,gal tada suprasite.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų