Atskleidė 1 auksinę priemonę namuose: plaukai atsigaus akimirksniu

Karantinas niekaip nesibaigia, ir daug kam tenka plaukus kirptis namų sąlygomis. Daugybė žmonių neiškentę nusprendė vietoj kirpėjo kreiptis į partnerį, šeimos narį ar šiaip kartu gyvenantį žmogų.

Tačiau jei improvizuoti nenorite, viena kirpėja atskleidė nuostabų būdą, kaip namuose atgaivinti pažeistus ir gyvybingumą praradusius plaukus.

Geriausias Londono plaukų stilistas ir grožio salono savininkas Ozzie Rizzo teigia, kad valgomoji soda yra atsakymas į visas jūsų problemas. Jis pasidalino paprastu būdu šią priemone naudoti namuose, karantino sąlygomis.

Kirpėjo teigimu, ši nebrangi priemonė ištirpins visus nešvarumus ir riebalų perteklių iš plaukų, jei ją sumaišysite su vandeniu ir pasidarysite tokio šampūno. Pasirodo, tai veikia kaip giluminio valymo priemonė, todėl labai greitai padeda pažeistoms, gyvybingumą praradusioms ir prie galvos prigludusioms garbanoms, rašoma dailystar.co.uk.

Aiškindamas, kaip ji veikia, Ozzie sakė: „Valgomoji soda veikia kaip plaukų valomoji priemonė, nes apsauginius plaukų riebalus paverčia muilu, išvalo visus plaukų priežiūros priemonių likučius bei galvos odai ir plaukams atlieka detoksikaciją.  

Ši priemonė turi daugelį privalumų – ji gali ištirpinti riebalų perteklių ir nešvarumus iš plaukų, o taip pat dėl savo abrazyvinės struktūros gerai eksfolijuoja galvą, suteikia plaukams žvilgesio ir minkštumo bei pašalina visus nemalonius kvapus.“

Geriausia tai, kad valgomojoje sode nėra jokių parabenų ar kvapiųjų medžiagų. Tokia procedūra padeda net nuo pleiskanų – ar gali būti geriau? Ši priemonė dar ir kainuoja labai nebrangiai, lyginant su brangiais šampūnais ir kitomis priemonėmis – už ją sumokėsite vos pusę euro. 

Ozzie visgi įspėja, kad tokia procedūra nerekomenduojame tiems, kurių plaukai labai sausi arba galvos oda labai jautri, o taip pat sergantiems egzema ar psoriaze, nes ji gali per stipriai valyti plaukų šaknis ir plaukus dar labiau išdžiovinti.

Jis taip pat rekomenduoja tokią procedūrą atlikti ne dažniau nei kartą per savaitę, o gal ir dar rečiau, tik tuo atveju, jei plaukams tikrai reikia valymo. Jei šią priemonę naudosite per dažnai, ji gali labai išdžiovinti plaukus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų