Mama pasidalijo genialia gudrybe: apvytusio brokolio ji neišmeta

„TikTok“ naudotoja, pasivadinusi Alesha Ruddenklau, žaibiškai išpopuliarėjo internete, pasidalinusi paprastu būdu atgaivinti suvytusias daržoves, pavyzdžiui, brokolius – žiūrovai gailisi, kad nežinojo anksčiau.

Pripažinkime – visi kartais parduotuvėje persistengiame ir prisiperkame daugiau maisto, nei mums reikia. Tai reiškia, kad suvalgome ne visą nusipirktą maistą prieš jam pradedant gesti, bet tai dar nereiškia, kad jį būtinai reikės išmesti.

Viena „TikTok“ naudotoja žaibiškai išpopuliarėjo socialiniame tinkle, kitiems naudotojams parodžiusi, kaip atgaivinti suvytusias daržoves, pavyzdžiui, brokolius, kad jie ir vėl būtų „lyg švieži“. Merginą daugelis gyrė už „stebuklingą“ triuką, kuris „viską keičia iš pagrindų“ – daugelis žmonių prisipažino besigailintys, kad nežinojo šio metodo anksčiau, nes taip būtų sutaupę daug įvairiausių daržovių, , rašoma mirror.co.uk.

Vaizdo klipe Alesha atidaro savo šaldytuvą ir pasiima gūžę brokolių. Ji parodo, kad daržovė suvytusi – nebėra skaisčiai žalios spalvos ir yra pradėjusi težti. Problemą ji išsprendžia paprasčiausiai padėdama brokolius ant pjaustymo lentelės ir nupjaudama dalį tvirto apatinio koto. Likusius brokolius ji tiesiog sudeda į vandenį ir palieka valandai ar dviem, o juos išėmus brokoliai ir vėl gražiai žaliuoja ir atrodo daug tvirtesni.

Jos vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 280 000 kartų ir surinko 40 000 patiktukų. Vienas žmogus komentavo: „Rimtai? Ta prasme, rimtai? Šitą reikėtų įdėti į šiandienos žinias.“


Rašyti komentarą...
A
Algis
2021-02-18 17:00:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia greitai bus blogiau kaip rusijoje laisvoj lietuvoj ir isizioti nebeleidzia reikes visai lietuvai galvoti kaip ligoniam nei cipsuoti nebereikes bus vsie jedinaglasniee tam pinigu yra o policajam medikam mokitojam ir likusiem pinigu nera briuselis nedave lietuva tikroji kur tu atsilipkit
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų