Atskleista, ką apie moterį išduoda plaukų pokyčiai: nustebsite sužinoję

Plaukų priauginimo specialistė Gintarė Eimantaitė atskleidė, kad moterų noras keistis yra tiesiogiai susijęs su jų pokyčiais gyvenime, rašoma pranešime spaudai.

4

„Jeigu ateina klientė ir sako, kad nori kardinalių pokyčių, iškart klausiu – kokie nauji vėjai siautėja gyvenime“, – klausė specialistė.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ką apie moterį išduoda plaukų pokyčiai? Nustebsite sužinoję

Trumpina plaukus

Moterims, kurios pasiryžta griežčiau ir trumpiau nusikirpti plaukus – trumpi plaukai duoda karingumo. Kaip ir kariuomenėje trumpina plaukus, pabrėžiant tą vyriškumą ir jėgą. Dažnai norint darbe užimti vyriško pobūdžio pozicijas moteris ryžtasi ir labiau vyriškoms šukuosenoms. Griežtas kirpimas (net ir tas pats kare) - suteikia pasitikėjimo savimi, valdingumo. Tai karjeros siekiančių moterų šukuosena.

Plaukų ilginimas

Kai moterys nusprendžia prasiilginti plaukus, dažnai siekia paryškinti savo moteriškąjį pradą. Ilgi plaukai suteikia romantiškumo, pažadinamas vidinį moterišką pradą, seksualumą. Moteris ilgindama plaukus siekia būti pastebėta, vilioti, atkreipti dėmesį. 

Spalvos pokyčiai

Spalvos keitimas taip pat dažnai būna susijęs su gyvenimo pokyčiais- jeigu klientės nusprendžia daryti kardinalius pokyčius, pvz. iš juodaplaukės tapti blondine ar nusidažyti itin ryškiai, dažnai tai reiškia, kad vyksta vidinis perversmas viduje – skyrybos, nauji etapai gyvenime, naujas darbas ir pan. O itin ryškių spalvų mėgėjos tiesiogiai parodo, kad trokšta dėmesio, supratimo, ir tai išreiškia per savo plaukų spalvą. Jeigu artimoje aplinkoje draugė nusprendė nusidažyti plaukus ryškiai, tai signalas, kad žmogui reikia dėmesio ir tikslinga būtų jo parodyti.

Nedideli pokyčiai

Jeigu moterys nori plaukus vos vos šviesinti - reiškia kažkurioje gyvenimiškoje srityje vyksta nedideli, bet teigiami pokyčiai. Arba jeigu iš kardinalių pokyčių vėl nusidažo sau įprasta spalva – reiškia, vėl grįžo „į save“ ir situacija stabilizavosi.

„Taigi, nors ir pačios nesuprasdamos savo plaukų spalva, ilgiu - signalizuojame apie savo gyvenimo pokyčius. Plaukai – tai vienas iš būdų išsilaisvinti, išreikšti save, savo vidines emocijas ir iškomunikuoti visuomenei”, –  sako „Elitera“ studijos įkūrėja Gintarė Eimantaitė. 


Rašyti komentarą...
M
Mari
2021-02-20 10:17:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji yra teisi,taikant visatai žinoma.Daug kam bus turbūt naujiena.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų