Gabrielius Vagelis „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodė pakeitęs daug aptarinėtą įvaizdį: kuris tinka labiau?

Šį šeštadienį įvyko pirmasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis, kurio metu paaiškėjo 5 laimingieji, kurie kovą tęs ir toliau.

7

Vienas iš šiandien pasirodžiusių – ir dainininkas Gabrielius Vagelis.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gabrielius Vagelis „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodė pakeitęs daug aptarinėtą įvaizdį: kuris tiko labiau?

Tiesa, šįkart žinomas dainininkas pasirodė pakeitęs savo itin daug aptarinėtą įvaizdį. Kaip po pasirodymo juokavo pats Gabrielius, „šįkart atsisakiau žvejo kepurėlės“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad aną laidą G. Vagelis buvo pasirinkęs smėlio spalvos kostiumą, o galvą papuošė šiuo metu itin madingos formos kepure. O štai šįkart jis nuo galvos iki kojų buvo pasipuošęs baltai.

Be G. Vagelio, šiandien pasirodė ir Gebrasy, Evita Cololo, Norbertas, Aistė Brokenleg, Voldemars Petersons, Titas ir Benas, Martyna Jezepčikaitė, Milita Daikerytė ir grupė „BE U“.

Po šiandien įvykusio pusfinalio, susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad tolimesnę kovą konkurse tęs Gebrasy, Martyna, Evita Cololo, Voldemars Petersons bei Titas ir Benas.

Pasak G. Vagelio, kūrinys „My Guy“ pasakoja apie pačio artimiausio žmogaus paramą.

„Ši daina yra apie palaikymą, o jeigu tiksliau – apie žmogų, kuris tave palaiko bet kokioje situacijoje ir skatina tave daryti tai, ką esi pasiryžęs ir ką nori daryti. Manau, kad tokie žmonės į mūsų gyvenimą ateina natūraliai, ir man atrodo, kad jie yra būtini kiekvienam, nes paskatinimas ir geras žodis ne tik yra malonus, bet jis veda į priekį, o to visada labai reikia“, – apie naująjį kūrinį kalbėjo G. Vagelis.

Muziką ir žodžius dainai „My Guy“ parašė pats atlikėjas, o aranžuotę kūrė jau ne pirmus metus su G. Vageliu bendradarbiaujantys norvegų muzikos prodiuseriai Bjornas Holmeslandas bei Snorre Bergerudas.

Šis kartas – jau penktasis G. Vagelio bandymas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Du kartus dainininkas nukeliavo iki pat didžiojo finalo, dar du kartus – iki pusfinalio. Kaip teigia pats atlikėjas, „Eurovizija“ jam yra svajonė dar nuo mažų dienų.

„Atsimenu, kai vaikystėje su šeima žiūrėdavome „Eurovizijos“ dainų konkursą ir mama vis paklausdavo, tai kada gi tave pamatysime šiame konkurse, o aš atkirsdavau, kad kažkada tikrai pamatysite, taigi negaliu nuvilti mamos. Išties būtų labai gera atstovauti savo šaliai, nes aš labai myliu Lietuvą, didžiuojuosi joje gyvendamas ir noriu parodyti, kokie mes esame pasaulietiški ir visapusiški“, – sakė G. Vagelis.


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2021-01-31 08:31:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man nei vienas jo įvaizdis nėra geras, nes nemėgstu dainininkų kniaukiančių katinų balsu.
Atsakyti
-5

N
Nesvarbu
2021-01-31 08:58:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmasis įvaizdis puikus!Labai patiko kepure,nors kažkas ir kritikavo,neverta kreipti dėmesio,Gabrielius šituos dalykus išmano,taip kad nekaišiokit nosies ten,kur nešmanot,čia komisijos narei,o šiaip jis buvo vertas eiti toliau.
Atsakyti
-2

K
Kaunas
2021-01-31 07:53:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmesnis įvaizdis buvo geresnis
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų