• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vandens su citrina gėrimas ryte yra laikomas itin naudingu. Kai kas prisiekia, kad tai pagerina jų odos būklę ir sveikatą. Mergina, savaitę laiko kiekvieną rytą gėrusi vandenį su citrina, papasakojo, kokius pokyčius pastebėjo.

Vandens su citrina gėrimas ryte yra laikomas itin naudingu. Kai kas prisiekia, kad tai pagerina jų odos būklę ir sveikatą. Mergina, savaitę laiko kiekvieną rytą gėrusi vandenį su citrina, papasakojo, kokius pokyčius pastebėjo.

REKLAMA

Kaip pranešama, šis gėrimas gali būti naudingas sveikatai, nes panaikina spuogus ir sustiprina imuninę sistemą vitaminu C, kuris padeda kovoti su peršalimu ir gripu, rašo insider.com.

Siekiant išsiaiškinti, ar šie teiginiai yra tikri, nusprendžiau išbandyti vandens su citrina iššūkį, kuriam reikėjo visą savaitę gerti stiklinę vandens su citrina kiekvieną rytą, kai tik pabudau.

Rezultatai nustebino

Procesas buvo paprastas; kiekvieną rytą prieš darbą, maždaug 8-9 val., aš sumaišiau 230 ml vandens su pusės citrinos sultimis. Kai kuriuose receptuose, kuriuos radau internete, buvo siūloma, kad vanduo būtų šiltas, bet tada skonis buvo nekoks, todėl nusprendžiau taip nedaryti.

REKLAMA
REKLAMA

Mano nuostabai, iš tikrųjų mačiau rezultatus, Po vieną savaitę trukusio bandymo su citrinų vandeniu, pastebėjau, kad mano oda beveik nepriekaištinga: be spuogų, be riebalų pertekliaus. Be to, pastebėjau, kad oda buvo daug švelnesnė ir spindinti. Kitaip tariant, citrinų sulčių gėrimas paskaistino mano veidą.

REKLAMA

Praėjus kelioms dienoms po to, kai kas rytą lioviausi gerti citrinų vandenį, pastebėjau, kad vėl atsiranda spuogai. Taigi, man atrodo, tiesa, kad citrinų vanduo tikrai padeda su odos būkle.

Taip pat sužinojau, kad citrinų vanduo padėjo mano burnos sveikatai. Mano burna visada skleidžia nemalonų kvapą, todėl rytais man visada būdavo ypač sunku. Tačiau netrukus supratau, kad vanduo su citrina tam padėjo. Atrodė, kad vaisiaus rūgštis padeda suskaidyti ir kovoti su bakterijomis mano burnoje.

REKLAMA
REKLAMA

Savaitės pabaigoje taip pat supratau, kad mano pilvas mažiau išsipūtęs. Kai kurie tyrimai rodo, kad citrinų vanduo gali veikti kaip natūralus diuretikas (tai padeda atsikratyti skysčių pertekliaus), kas tai paaiškintų.

Pastebėjo ir trūkumų

Neskaitant pagerėjusios odos būklės, gaivesnio burnos kvapo ir mažesnio kraujospūdžio, nepastebėjau jokios kitos naudos sveikatai.

Šią savaitę aš nesusirgau, todėl galbūt citrinų vanduo sustiprino mano imuninę sistemą ar padėjo mano vidaus organams, bet tai sunku nustatyti, darant išvadas tik dėl šio trumpo iššūkio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kita vertus, pastebėjau vieną neigiamą vandens su citrina poveikį. Kiekvieną rytą greičiau ištrokšdavau, ir jei to troškulio nenumalšindavau, burnoje likdavo keistas poskonis.

Apskritai, aš tikrai apsvarstyčiau galimybę į savo kasdienę rutiną įtraukti vandenį su citrina. Nauda mano odai buvo nepaneigiama, ir nors aš norėjau daugiau vandens, su tuo nėra nieko blogo.

Tavo siulymai ne visiem tinka toks siulymas tinka sveikiems ir neturintiem problemu su srandžiu
Joks stebūklas nevyksta, gėriau gal mėnesį,tik dantenos tapo jautrios!
Kiek save pamenu kiekvieną rytą išgeriu apie 1 litrą vandens su išspausta 1 citrina. Jokiu čiūdų nemačiau... Turbūt moteriškė baisiai apsasus, kad net rūgštus vanduo padeda.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų