Markle vis dar nesulaukė princo Hario: pas žmoną grįžti neskuba

Šaltiniai teigia, kad princas Haris dar neįsigijo bilieto skrydžiui atgal į JAV. Pranešama, kad Sasekso kunigaikštis po šeštadienį įvykusių princo Philippe laidotuvių nori dar pabūti Jungtinėje Karalystėje.

Buvo planuota, kad jis netrukus po laidotuvių grįš į savo 11 milijonų svarų sterlingų vertės rančą Montecito, JAV, tačiau kaip ir buvo tikėtina, jis liko JK ir paminės Karalienės 95-ąjį gimtadienį.

Haris atskrido į JK balandžio 11 dieną ir apsistojo savo ankstesnėje rezidencijoje Frogmoro dvare netoli Vindzoro pilies, rašo dailystar.co.uk.

Gali keisti grįžimo dieną 

Šaltinis tvirtina, kad Haris gali keisti grįžimo datą, tačiau princo prioritetas yra jo žmona, kuriai gydytojai nepatarė rizikuoti ir ryžtis dešimties valandų trukmės skrydžiui.

Meghan Markle stebėjo laidotuvių ceremoniją per televiziją (Kalifornijoje tuo metu buvo 7 valanda ryto), o princui Philippe ant laidotuvių vainiko skyrė ranka rašytą žinutę.

Pranešama, kad princas Haris vaikščiojo ir kalbėjosi su savo tėvu princu Čarlzu. Prieš tai buvo pastebėta, kaip princas Haris kalbasi su savo broliu princu Viljamu, nors per laidotuvių procesiją tarp jų ėjo Karalienės ir Philippe vyriausias anūkas Peter Phillips.

Šaltinių teigimu, grįžęs į JK, princas Haris savo giminaičių buvo sutiktas „šaltokai“. The Mirror teigimu, Haris atsivėrė savo „giliai įžeistam“ tėvui ir pažadėjo „gerbti karališkąją instituciją“.


Rašyti komentarą...
N
Naminukas
2021-04-21 11:18:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aplankys visas buvusias panas ir sugrys, būk, kad ir koks prinsas, namai lieka namais, norisi juase pasibut, ne išimtis irHariui
Atsakyti
-12

P
Pifas
2021-04-21 11:42:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar miauks ta murklė, oi miauks.
Atsakyti
-17

N
Na,
2021-04-21 14:18:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei mociute Anglijos karaliene,galima ir priklaupti...
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų