Atskleidė, ką princas Haris pasakė broliui po laidotuvių: to būtų norėjęs senelis

Princas Haris ir princas Viljamas buvo pastebėti besišnekučiuojant pakeliui į Vindzoro pilį po princo Philippe laidotuvių.

Princas Haris sakė princui Viljamui, kad princo Philippe laidotuvės buvo tokios, „kokių senelis būtų norėjęs“, teigė žmogus, sugebėjęs tai perskaityti iš lūpų.

Po mėnesius trukusių spėlionių apie tariamą nesutarimą tarp abiejų brolių, Haris ir Viljamas šeštadienį jautraus atsisveikinimo su Princu Philippe metu Šv. Jurgio koplyčioje, buvo kartu.

Atskleidė, ką princas Haris pasakė broliui po laidotuvių

Eisenos metu tarp brolių ėjo jų pusbrolis Peter Phillips, tačiau po to kameros užfiksavo juos taikingai besišnekučiuojant. Kai abu nusiėmė kaukes, žmogus, mokantis skaityti iš lūpų, tvirtino, kad Viljamas sakęs broliui: „Laidotuvės buvo puikios, ar ne?“.

Haris, DailyExpress teigimu, atsakė: „Taip kaip jis būtų norėjęs“.

Kūno kalbos ekspertė Judi James teigė, kad Sasekso kunigaikštis koplyčioje „atrodė nervingas“. Tačiau išėjus iš ten, jis „parodė pasauliui“ savo vienybę su Viljamu, o tai, kūno kalbos ekspertės teigimu, neatrodė surežisuota, rašo dailystar.co.uk.

Grįžtant į pilį, Kate Middleton savo svainiui parodė prieraišumą. „Kate pasuko savo galvą į Harį kampu, rodančiu palankumą“, bet greit atsitraukė, leisdama broliams kalbėtis einant“, − sakė ekspertė.

Hario ir Viljamo bendravimą karališkasis ekspertas pavadino „nepaprastai svarbiu momentu“. Pranešama, kad po princo Philippe laidotuvių abu broliai leido laiką kartu Vindzoro pilyje.

Dienraščio Telegraph teigimu, karališkieji asmenys išvyko iš Vindzoro pilies tik po dviejų valandų.

Princo Philippe laidotuvių metu Haris pirmą kartą buvo matomas viešumoje kartu su savo broliu Viljamu ir kitais karališkosios šeimos nariais po savo ir Meghan skandalingojo interviu Oprai Winfrey. Jame pora tvirtino, kad neįvardintas karališkosios šeimos narys netinkamai pakomentavo netrukus gimsiančio jų sūnaus odos spalvą.


Rašyti komentarą...
E
Emi
2021-04-20 15:38:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
O lietuviui svarbu paplauti svetimu zmoniu bedas, pletkus. Jus savo kieme tvarka pasidarykite ubagai.
Atsakyti
-27

J
Jonas
2021-04-20 21:17:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
O koks kieno reikalas , ką broliai kalbėjosi po senelio laidotuvių...
Atsakyti
-10

D
Dalia
2021-04-20 16:23:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai bent aiškiaregiai viska skaito is lupu, tikrai pandemija ko gero visus paveike
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų