Karalienės pusseserė žodžių į vatą nevyniojo: Markle ir Hariui turi ką pasakyti

Karalienės pusseserė Olga Romanova princo Hario ir Megan Markle skandalingąjį interviu aptarinės savo TV laidoje „Karalienė ir jos pusseserės“. Specialioje laidoje ją kalbins Alexanderis Armstrongas.

Karalienės pusseserei „nelabai patiko“ princo Hario su žmona duotas interviu Oprai Vinfri, bet karalienę ji gyrė už tai, kaip ji į situaciją reagavo.

Iš Rusijos kilusi princesė Olga Romanova, karalienės Elžbietos trečios eilės pusseserė, pasirodys britų „ITV“ laidoje apie karalienę ir jos pusseseres. Laidoje ji komentuos Sasekso hercogo ir hercogienės sprendimą atvirai pasikalbėti su JAV televizijos pokalbių laidų žvaigžde, rašoma dailystar.co.uk.

Karališkoji šeima – iš pasakos?

Olgą kalbins laidos vedėjas Alexanderis Armstrongas. Vienas iš jo klausimų princesei skamba taip: „Ar manote, kad karališkoji šeima vis dar yra kaip iš pasakos?“

Olga atsako: „Ką gi, ir taip, ir ne. Viskas priklauso nuo to, kaip dažnai jie jums papasakoja apie savo problemas per televiziją, o man tokie epizodai nelabai patinka.“

Savo interviu Oprai Vinfri Haris su Meghan atskleidė visą eilę nemalonių dalykų apie karališkąją šeimą. Megan sakė, kad vienas iš vyresniųjų karališkosios šeimos narių teiravosi, kokio tamsumo bus jų sūnaus Archie oda, o kai ją vargino suicidinės mintys, niekas iš šeimos nenorėjo jai padėti.

Haris taip pat teigė, kad po vadinamojo „megsito“, kai Haris su Megan atsisakė karališkosios šeimos narių pareigų ir išvyko gyventi į Šiaurės Ameriką, jo tėtis princas Čarlzas nustojo atsiliepinėti į jo skambučius.

Nuomonė apie Markle ir Harį – nekokia

Toliau laidos vedėjui Olgos paklausus, kokia yra jos nuomonė apie Harį ir Megan, ji papurto galvą ir atsako: „Nekokia. Juk karalienė nė karto nėra atėjusi ir pasakiusi ko nors, kas ją priverstų jaustis nejaukiai, ar ne? Ji visada viską iškenčia. Daugiausia, kas yra buvę, tai vadinamieji „Annus Horribilis“, siaubingieji metai – ir tuomet ji susitvarkė tiesiog puikiai. Manau, kad truputis paslapties ir panašūs dalykai yra labai gerai.“

REKLAMA

Minint karalienės Elžbietos rubininį jubiliejų 1992 metais ji savo kalboje pasakė, kad tai buvo „Annus Horribilis“ – lotyniškai „siaubingieji metai“.

Priešingai Olgos nuomonei, daugelis žmonių gyrė Harį ir Megan už tai, kad jie kalbėjo atvirai ir papasakojo viską iš savo pusės. JAV žurnalistas Gayle Kingas sakė, kad Megan yra „labai drąsi“, nes išdrįso kalbėti apie savo psichologinę sveikatą.


Rašyti komentarą...
I
Ilona
2021-04-19 11:59:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ziamiausio lygio moteriske įlindusi į Kalaliskąja seimą. Ir dar daugiau pridergusi. Juodes akys dūmų nebijo. Ir galetų paziūreti Karalienei į akis??? Netinka ji Karaliskai seimai. Labai prasta is isvaizdos, nekalbant apie vidų
Atsakyti
-41

M
M
2021-04-19 13:21:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie savo psichologinė bukle nereikia pasakoti visam pasauliui tai šeimos ir gydytojų reikalas,tuo labiau žinant ,kokioje aplinkoje randiesi, bet jei nori bet kokiu būdu pasigarsinti,ir turi įžūlumo ,tai valio,mes šiuo metu madinga skleisti apie savo gyvenimą visokias intymias smulkmenas,tai žinios apie karališkąją šeimą žurnalistams yra aukso vertės.
Atsakyti
-16

J
Juozas
2021-04-19 13:08:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvaila ir tiek. Neišauklėta aktrisa.
Atsakyti
-18

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų