Ekspertė rėžė Markle be gailesčio: pažėrė naujų kaltinimų

Apžvalgininkė Daniela Elsa kaltina Megan Markle spaudai nutekinus ranka rašytos žinutės, pritvirtintos prie gėlių vainiko per princo Filipo laidotuves, tekstą.

Karališkosios šeimos reikalų apžvalgininkė apkaltino Megan Markle tuo, kad ši esą princo Filipo laidotuvėmis pasinaudojo savo „labai problematiškai“ reklaminei akcijai, rašoma dailystar.co.uk.

Daniela Elsa teigia, kad Megan Markle dar iki laidotuvių ceremonijos pradžios spaudai nutekino ranka rašytą žinutę, kuri buvo pritvirtintą prie gėlių vainiko per princo Filipo laidotuves. Australijos portale news.com.au D.

Elsa rašė, kad buvusi aktorė, į laidotuves negalėjusi atvykti dėl nėštumo, šiuo įvykiu pasinaudojo tam, kad ir vėl atsidurtų antraštėse – kitų karališkosios šeimos narių paliktų laidotuvių vainikų tekstai nebuvo skelbiami.

Markle kaltina dėmesio stoka

„Šiuo atveju labiausiai piktina tai, kad tą dieną, kuri visa turėjo būti dedikuota vien tik princo Filipo atminimui, vis tik į laikraščių antraštes pateko dar viena žinia apie ją“, – rašė apžvalgininkė. – „Nors Bekingemo rūmai paskelbė daugybę laidotuvių ceremonijos detalių – nuo tikslaus kiekvienos dalies laiko iki to, kurioje tiksliai vietoje stovės princo Filipo kamerdineriai, nebuvo skelbiama nė vieno iš aštuonių koplyčioje padėtų laidotuvių vainikų tekstų.

Todėl šiuo metu atrodo, kad net ir šią gedulo akimirką kažkas iš Megan aplinkos pamatė tą vainiko tekstą ir Megan žinute pasinaudojo kaip galimybe pasidaryti sau dar reklamos.“

D. Elsa taip pat teigia, kad Megan šia proga nusprendė dar pareklamuoti ir floristę Willow Crossley, kuri sukūrė rankų darbo jos užsakytą vainiką, o taip pat rūpinosi „Sasekso hercogų vestuvių šventės bei jų sūnaus Archie krikštynų gėlėmis.“

„Bet kodėl apskritai kam nors gali kilti noras tokia proga dalintis šia informacija su visu pasauliu?“, – klausė apžvalgininkė. – „Tenka padaryti išvadą, kad su šios floristės kurtu vainiku susijusi informacija šiuo metu yra laikraščių antraštėse todėl, kad kažkas to siekė.“

REKLAMA

Megan Markle atstovai kol kas šia tema jokių komentarų nepateikė. Princas Haris, šiuo metu su žmona ir sūnumi gyvenantis Kalifornijoje, laidotuvėse dalyvavo – tai buvo pirmasis jo vizitas į Didžiąją Britaniją per daugiau nei metus.

Užfiksuota, kaip po ceremonijos jis šnekučiavosi su broliu princu Viljamu – tai buvo pirmas judviejų pašnekesys po skandalingojo Hario ir Megan interviu su JAV pokalbių šou vedėja Opra Vinfri.

D. Elsa kaip vieną iš galimų šios žinutės paviešinimo priežasčių nurodė tai, kad Sasekso hercogų populiarumas britų tarpe pastaruoju metu blėsta.

„Pastaraisiais mėnesiais tiek Hario, tiek Megan palankumo reitingai Didžiojoje Britanijoje nukrito rekordiškai žemai – abu jie dabar vertinami labiau neigiamai, nei teigiamai, remiantis po Opros Vinfri interviu darytos apklausos duomenimis praėjusį mėnesį“, – sakė apžvalgininkė. – „Galbūt tikėtis, kad šio savaitgalio ceremonija praeis be su Hariu ir Megan susijusių žinių priemaišų, buvo per daug.“


Rašyti komentarą...
P
Pritariu
2021-04-20 14:32:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Višta yra pliekiama PELNYTAI!
Atsakyti
-13

P
Pifas
2021-04-20 19:48:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkokia kvaila boba ta murklė.
Atsakyti
-11

T
Tina
2021-04-20 17:52:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ne Snieguolė, tai baisuoklė su juoda karma.
Kuo kliūva, manau, tolimi, nepažįstami žmonės.
Gal gviežiasi duonos kąsnį dalintis?

Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų