• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Meghan Markle sprendimą neatvykti į Jungtinę Karalystę, kai princas Harry atvyks kitą savaitę, ekspertas pavadino „išmintingu“ ir teigia, kad taip ji išvengs „priešiškumo“.

Meghan Markle sprendimą neatvykti į Jungtinę Karalystę, kai princas Harry atvyks kitą savaitę, ekspertas pavadino „išmintingu“ ir teigia, kad taip ji išvengs „priešiškumo“.

REKLAMA

Kitą savaitę Meghan Markle liks Jungtinėse Valstijose, kai jos vyras princas Harry išskris iš Kalifornijos į Londoną.

Princas Harry kitą savaitę grįžta į savo buvusią gyvenamąją šalį, kur gegužės 8 d. dalyvaus „Invictus“ žaidynių pamaldose Švento Pauliaus katedroje. Skrisdamas vienas ir be žmonos, kunigaikštis į Jungtinę Karalystę grįžta jau antrą kartą šiais metais, kad paminėtų žaidynių, kurias jis įkūrė 2014 m., 10-ąsias metines.

Praėjusią savaitę buvo patvirtinta, kad Meghan nedalyvaus kartu su savo vyru, o neseniai buvo teigiama, kad dviejų vaikų mama nenori grįžti į Jungtinę Karalystę, nes „baiminasi“, kad ją nušvilps. Dabar ekspertas teigė, kad Sasekso hercogienė „išmintingai“ praleidžia šią kelionę, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai, kad Meghan nelydės Harry į Jungtinę Karalystę dalyvauti „Invictus“ žaidynėse, yra išmintingas sprendimas“, – išskirtinai laikraščiui „The Mirror“ atskleidė viešųjų ryšių guru Lynn Carratt.

REKLAMA

Ji sakė: „Šis renginys yra vienas didžiausių Hario pasiekimų, kuriame jis dalyvavo dar prieš susipažindamas su Meghan.

Atskleidė, kodėl Meghan nenori vykti kartu

Jei Megan grįžtų į Jungtinę Karalystę, jos dalyvavimas greičiausiai užgožtų spaudos pranešimus apie „Invictus Games“, o to nenorėtų nei Harry, nei Meghan.“

Tada Lynn pridūrė: „Be to, Jungtinėje Karalystėje Meghan atžvilgiu jaučiamas tam tikras priešiškumas, todėl suprantama, kad ji nenorėtų patirti neigiamo spaudos ar visuomenės priėmimo.“

REKLAMA
REKLAMA

Tai įvyko po to, kai šią savaitę laikraščio „The Daily Mail“ žurnalistas Richardas Edenas sakė „Palace Confidential“: „Ji nenori skubiai grįžti į Didžiąją Britaniją. Čia yra daug žmonių, kurie dėl to nenusimins.“

Taip pat paliesdamas Meghan baimę būti išpeiktai, kalbėdamas „Newsweek“ podkaste „Royal Report“, karališkasis korespondentas Jackas Roystonas paaiškino savo požiūrį, kodėl Meghan nenorėtų atvykti į Jungtinę Karalystę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Svarbiausias šio vizito akcentas – padėkos už „Invictus“, Šv.Pauliaus katedroje. Paskutinį kartą, kai ten lankėsi Meghan ir Harry, rojalistai juos išpeikė“, – sakė jis.

„Tai buvo per karalienės Elžbietos II platininį jubiliejų. Buvo ir šūksnių, bet tikrai buvo ir plojimų, ir tai buvo per panašias Padėkos pamaldas“, – tęsė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų