• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gegužės mėnesį princas Harry grįš į Jungtinę Karalystę švęsti „Invictus“ žaidynių 10-ųjų metinių. Paaiškėjo, ar prie vyro prisijungs ir Meghan Markle. 

Gegužės mėnesį princas Harry grįš į Jungtinę Karalystę švęsti „Invictus“ žaidynių 10-ųjų metinių. Paaiškėjo, ar prie vyro prisijungs ir Meghan Markle. 

REKLAMA

Po kelis mėnesius trukusių spekuliacijų paaiškėjo, kad M. Markle kitą mėnesį į Jungtinę Karalystę su savo vyru princu Harry negrįš.

Karališkasis korespondentas Chrisas Shipas šią žinią patvirtino socialiniame tinkle „X“, anksčiau žinomame kaip „Twitter“.

„Šį rytą papildomai patvirtinta, kad Meghan nedalyvaus kartu su Harry „Invictus“ jubiliejaus pamaldose Londone. Tačiau Sasekso hercogienė prisijungs prie hercogo ir dalyvaus „Invictus“ įkvėptame vizite Nigerijoje iškart po to, kai Harry išvyks iš Jungtinės Karalystės“, – tikino jis. 

Ši žinia pasirodė po to, kai buvo paskelbta, kad princas Harry dalyvaus padėkos pamaldose Švento Pauliaus katedroje gegužės 8 d., trečiadienį. Specialiomis pamaldomis bus minimos „Invictus“ žaidynių 10-osios metinės. 

REKLAMA
REKLAMA

„Invictus“ žaidynės yra sporto renginys, skirtas sužeistiems, sergantiems ir su darbo stresu susidūrusiems kariams bei veteranams. Šios žaidynės yra skirtos ne tik fizinei reabilitacijai, bet ir emocinei bei socialinei paramai.

REKLAMA

Princas Harry – „Invictus“ žaidynių įkūrėjas. Jis yra aktyviai įsitraukęs į šią iniciatyvą ir nuolat skatina žmones dalyvauti bei ją remti. 

Meghan Markle Jungtinėje Karalystėje – reta viešnia

Nors Meghan praleis kelionę į Jungtinę Karalystę, ji kartu su vyru lankysis Nigerijoje, kur vyks pokalbiai dėl „Invictus“ žaidynių. Tikimasi, kad viešnagės metu Harry ir Meghan dalyvaus kultūrinėje veikloje ir susitiks su tarnybos nariais bei jų šeimomis.

REKLAMA
REKLAMA

Meghan ir Harry išvyko iš Jungtinės Karalystės po to, kai 2020 m. pasitraukė iš karališkosios šeimos. Nuo to laiko Sasekso kunigaikštienė į Jungtinę Karalystę grįžo vos kelis kartus. 

Ji prisijungė prie karališkosios šeimos švęsti karalienės Elžbietos Platininio jubiliejaus, taip pat čia atvyko per karalienės laidotuves 2022 m. rugsėjį. Nuo to laiko Sasekso kunigaikštienė šalyje nebesilankė. 

Meghan nusprendė praleisti ir 2023 m. gegužę vykusią karaliaus Karolio III karūnavimo ceremoniją. 

Niekas jos ir nelaukia.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų