Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karališkoji ekspertė tvirtino, kad Sasekso kunigaikščiai gali būti „atskirti“ nuo karališkosios šeimos, jei jie paviešins kokias nors asmenines akimirkas iš platininio jubiliejaus savaitgalio.

Karališkoji ekspertė tvirtino, kad Sasekso kunigaikščiai gali būti „atskirti“ nuo karališkosios šeimos, jei jie paviešins kokias nors asmenines akimirkas iš platininio jubiliejaus savaitgalio.

REKLAMA

Praeitą savaitgalį princas Harry ir Meghan Markle lankėsi Anglijoje per Karalienės platininį jubiliejų. Jie atskrido iš JAV su vaikais ir vėl susitiko su karališkosios šeimos nariais, rašo mirror.co.uk.

Tačiau ekspertas tvirtino, kad užuot „taisę spragas“, pora tarsi atsitrenkė į „mūrinę sieną“, nes  kai kurie vyresnieji karališkosios šeimos nariai baiminosi, kad „viskas, ką jie sako, gali baigtis pasakojimu Harry memuaruose ar ateities tinklalaidėse“.

Rizikuoja likti atskirti

Duncan Larcombe, knygos „Prince Harry: The Inside Story“, autorius, papasakojo, kaip, jo manymu, pora dabar susiduria su tikru išbandymu, kuris gali turėti įtakos jų ateičiai su karališkąja šeima.

REKLAMA

Žurnalui „Closer Magazine“ Larcombe teigė, kad Harry ir Meghan rizikuoja būti „atskirti“, jei jie nutekins kokias nors asmenines jubiliejaus akimirkas ir jie liks „paskutinės galimybės etape“.

Jis leidiniui sakė: „Harry ir Meghan išbandymas iš tikrųjų prasideda dabar. Jie atvyko į Angliją platininio jubiliejaus proga ir vėl tapo karališkosios šeimos nariais – tai puiku jų prekės ženklui, tačiau tai gali tapti ir eiline sensacija per „Spotify“, „Netflix“ ir „Penguin“.

Tačiau dabar viskas priklauso nuo jų elgesio. Akivaizdu, kad karališkoji šeima jiems suteikė šansą. Tačiau Harry ir Meghan tai sugadintų, jei apie šį savaitgalį būtų pranešta spaudai ar atskleista knygoje kokia nors privati informacija. Dabar jiems tai paskutinė galimybė. Jei kas nors iš savaitgalio nutekės, aš įsivaizduoju, kad jie bus visiškai atkirsti ir tai jau būtų viskas“.

REKLAMA
REKLAMA

 

Viešai dalyvavo tik viename renginyje

Larcombe pridūrė, kad nors tai gali būti vertinama kaip „pavojingas taškas“ Harry ir Meghan, tačiau tai taip pat yra galimybė jiems žengti „didžiulį žingsnį teisinga kryptimi“ ir „įrodyti, kad jais galima pasitikėti“.

Harry ir Meghan platininio jubiliejaus švenčių metu išliko kuklūs, viešai dalyvavo tik viename renginyje – Karalienės padėkos pamaldose Šv. Pauliaus katedroje.

Pora per pamaldas sėdėjo priešingoje pusėje nuo Kembridžo kunigaikščio ir kunigaikštienės, o vienas iš karališkosios šeimos ekspertų tvirtino, kad princas Harry turėjo suvokti savo naujojo gyvenimo „tikrovę“.

Išskyrus trumpą pasirodymą „Trooping The Color“ renginyje ketvirtadienį, nebuvo matyti jokiuose kituose karališkuosiuose renginiuose, prieš išvykstant atgal į Kaliforniją sekmadienį.

Tačiau manoma, kad prieš išvykstant pora savaitgalį pristatė savo dukrą Lilibet Karalienei ir šeštadienį surengė jos pirmojo gimtadienio šventę Frogmore dvare.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų