Markle ir princas Haris pateikė skaudų kirtį: karališka šeima sukrėsta

Žinia apie princo Hario knygą sudrebino visą karališkąją šeimą, bet dabar paaiškėjo, kad jis su „Penguin Random House“ leidykla sudarė sutartį parašyti dar tris knygas.

Meghan Markle ir princas Haris ruošiasi rašyti knygą apie lyderystę, o Meghan išleis ir savo memuarus. Šį mėnesį Haris paskelbė, kad rašo naują knygą, kuri bus išleista 2022 metų pabaigoje. Tai bus jo memuarai – jis pasakos apie savo gyvenimą nuo vaikystės iki dabar. Teigiama, kad vyresnieji karališkosios šeimos nariai dėl to yra sunerimę, rašoma dailystar.co.uk.

Parašys dar keturias knygas

Haris sudarė sutartį su „Penguin Random House“ leidykla, kuriai parašys keturias knygas. Princas su Meghan taip pat rašo ir bendrą knygą, kuri bus apie „lyderystę ir filantropiją“.

Vienas šaltinis teigė: „Kai Haris šitaip žeria vieną naujieną po kitos, savaime suprantama, kad ir Meghan ilgai netylės. Labai tikėtina, kad ir ji parašys savo memuarus – nuo draugų ji jau kurį laiką neslepia savo politinių ambicijų ateičiai.“

Haris su Meghan šiuo klausimų kol kas jokių komentarų nepateikė. Pranešama, kad Hariui knygą rašyti padeda Pulitzerio premijos laureatė, anoniminė knygų autorė J. R. Moehringer – pirma knygos redakcija jau paruošta.

„Us Weekly“ šaltinis teigė: „Karališkoji šeima dėl knygos yra sukrėsta.“ Princas Viljamas ir princas Čarlzas „labiausiai nerimauja dėl to, ką Haris gali atskleisti“. Jų manymu, dar neseniai skandalą sukėlusi jo kritika jau ir taip buvo pakankamai baisi. Šaltinis sakė: „Jie jos dar neskaitė ir nežino, ko tikėtis. Tai kelia nerimą.“

Lėšos atiteks labdarai

Leidėjas „Penguin Random House“ neseniai tviteryje patvirtino, kad su Hariu sudaryta sutartis – visos už knygą surinktos lėšos atiteks labdarai.

Paskelbus šią žinią princas išleido tokį pranešimą: „Šią žinutę rašau ne kaip princas, bet kaip vyras, kuriuo tapau. Per savo gyvenimą man teko dėvėti daugelį skrybėlių – tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme, ir aš tikiuosi, kad papasakojęs savo istoriją, su visais pakilimais ir nuosmukiais, su klaidomis, su visomis išmoktomis pamokomis, parodysiu, kad nesvarbu, iš kur esame kilę – turime daugiau bendro, nei kartais atrodo. Taip pat esu labai dėkingas už galimybę pasidalinti tuo, ką lig šiol gyvenime išmokau, ir džiaugiuosi, kad žmonės galės iš pirmų lūpų išgirsti mano gyvenimo istoriją, kuri bus tiksli ir labai nuoširdi.“


Rašyti komentarą...
L
Laima
2021-07-27 15:07:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Megan skundėsi, kaip jai sunku ir nori žudytis, kai sėdėjo dvare pagalvėlėmis apkamšyta, o dabar kažkokias politinės ambicijas demonstruoja:) ir dar atsiras žmonių, kurie ja pasitiki :) įdomu, išrinkta į kokį nors postą pirmą dieną apsiverks ir bėgs vyrui skųstis ar ištvers savaitę?
Atsakyti
-31

U
2021-07-27 16:33:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Milijonus galima šeimą parduoti,kurioje užaugo.-Nevykėlis.
Atsakyti
-25

J
Johanas
2021-07-27 15:13:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal jie serga? Juk nėra problemos pas gydytoją apsilankyti.
Atsakyti
-23

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų