Markle tėvas dukterį paduos į teismą: nerimauja dėl anūkų

Meghan Markle tėvas Thomas Markle ketina paduoti dukterį į teismą. Vyras Fox News patikino, kad taip sieks teisės matytis su savo anūkais Archie Harrisonu ir Lilibet Diana. 

„Aš kreipsiuosi į Kalifornijos teismus, nes noriu patytis su savo anūkais. Tai įvyks labai netolimoje ateityje“, teigė Thomas Markle. 

Vyras išreiškė nerimą dėl Meghan ir jos sutuoktinio princo Harry elgesio su karališkąja šeima: „Archie ir Lili yra maži vaikai. Jie ne politikai, ne jaukas. Jie nėra žaidimo dalis. 

O jie (Harry ir Meghan) yra karališkosios šeimos nariai ir jiems priklauso tokios pačios teisės, kaip ir kitiems jos nariams“, – konservatyviam televizijos kanalui kalbėjo Meghan tėvas. 

Meghan Markle Oprai Vinfri yra pasakiusi, jog nors ir myli savo tėvą, jai nėra suprantamas jo bendradarbiavimas su bulvarine spauda: 

„Aš žiūriu į Archie ir galvoju, kad nuoširdžiai negalėčiau įsivaizduoti savęs specialiai žeidžiančios savo vaiką. Negaliu to įsivaizduoti. Todėl man sunku su tuo susitaikyti“, – kalbėjo Meghan.


Rašyti komentarą...
L
Lukas
2021-07-25 22:33:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnis neaiškus ir su gramatinėm klaidom. Kodėl keliate tokius straipsnius?
Atsakyti
0

B
Baisu
2021-07-26 10:20:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neduok dieve, tokio tėvo. Negi jis mano, jog karma neegzistuoja? Ne zmogus tas tipas, ir ne tėvas. Pinigu ir penkių minučių šlovės įkaitas, nužmogėjęs ir kritęs į patį dugną.
Atsakyti
0

V
Vileta
2021-07-25 16:34:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuomonių daug. Jie yra dėmesio centre. Tai niekada nesibaigs. Jie visada bus pilami purvais...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų