Po princo Harry akibrokšto – smūgis iš karališkosios šeimos: dukra nebus krikštijama Vinzoro pilyje

Karališkosios šeimos ekspertai teigia, jog princo Harry ir Meghan Markle dukra Lilibet greičiausiai nebus krikštijama Vinzoro pilyje. Pasak jų, toks sprendimas priimtas pasklidus kalboms apie princo Hario memuarus.

Princo Harry memuarai turėtų būti išleisti 2022-aisiais – karalienės platininio jubiliejaus metais. Teigiama, jog tai labai įskaudins karalienę Elžbietą II. 

Autorius Robertas Jobsonas socialiniame tinkle Twitter rašė: „Princas Harry rašo memuarus. Juodraštis bus baigtas spalį. Knyga bus publikuota „Random house“ leidyklos. Panašu, kad krikštynos Vindzore su karaliene svečių sąraše – neįvyks! Nebent H sugalvotų jas sujungti su knygos turu po Jungtinę Karalystę“.

Karališkasis ekspertas Philas Dampieras žurnalui Fabulous sakė: „Laikas tokiai knygai negali būti blogesnis. Jei Harry bando susitaikyti su šeima, jis turėtų suprasti, jog kiti metai turėtų būti skirti karalienės platininiam jubiliejui. 

Išleisti memuarus tais pačiais metais paprasčiausiai nepagarbu. O kalbant apie pranešimus apie tai, kad jis nori Lilibet krikštyti čia su karaliene, man atrodo, jog ši situacija tą daro vis labiau ir labiau neįmanomu scenarijumi“, – teigė P. Dampieras. 


Rašyti komentarą...
c
cha
2021-07-23 00:10:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailelis Haris. Nesistebiu, kad jo motina nesugebėjo baigti net vidurinės mokyklos.
Atsakyti
-8

I
Išvis
2021-07-25 09:09:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo proto nušoko. Tikrai gal žmogelis nuskriaustas, pagailėjo Dievulis košės galvoj. Kaip gali jis tikėtis normalių santykių su karališka šeima?!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų