To Markle ir princas Haris nesitikėjo: jų poelgį išjuokė viešai

Laidų vedėjas Piers Morgan negalėjo patikėti, kai liepos 19-ą buvo patvirtinta, jog Penguin Random House leidykla ketina išleisti princo Hario memuarus.

Kai buvo paskelbta, kad princo Hario memuarai bus išleisti 2022 metų pabaigoje, Piers Morgan, buvęs „Good Morning, Britain“ laidos vedėjas, netruko sureaguoti ir pasidalino  savo mintimis, rašo dailystar.co.uk.

Socialiniame tinkle „Twitter“ jis parašė: „Tai anekdotas?????“ ir pridėjo du kvatojančius šypsniukus. Įrašas per valandą sulaukė virš 1000 „patiktukų“, o  jo gerbėjai dalinosi savo nuostaba dėl naujojo sandėrio.

Leidykla Penguin Random House ir princas Haris patvirtino, kad knyga lentynose pasirodys sekančiais metais.

Savo pranešime spaudai leidykla rašė: „Intymiuose ir nuoširdžiuose vieno įspūdingiausių ir įtakingiausių mūsų laikų pasaulinių veikėjų prisiminimuose princas Haris pirmą kartą dalinsis savo patirtimi, nuotykiais, praradimais bei gyvenimo pamokomis, padėjusiais formuoti jo asmenybę.

Jis pasakos apie viešai visuomenės stebimą savo gyvenimą nuo vaikystės iki šių dienų, įskaitant karinę tarnybą, pareigą, dukart nuvedusią jį į Afganistano frontą, ir džiaugsmą, kurį patyrė būdamas vyru ir tėvu. Princas Haris atskleis savo sąžiningą ir įtaigų asmeninį portretą, parodantį skaitytojams, kad už visko, ką, jų manymu jie žino, slypi įkvepianti, drąsi ir pakili žmogaus istorija“.

Suabejojo Hario sprendimu

Piers eilėje savo replikų  „Twitter“ tinkle suabejojo Hario sprendimu, kad šis savo memuaruose „pasirengęs pasakoti savo istoriją“.

Knygų sandėris buvo sudarytas netrukus po to, kai pora patvirtino, kad jie pernai pasirašė sutartį su „Netflix“ ir ketina išleisti savo pirmąją televizijos laidą.

Kalbėdama apie savo debiutinį televizijos serialą „Pearl“, Hario žmona Meghan Markle tuo metu sakė: „Džiaugiuosi, kad „Archewell Productions“,  bendradarbiaudama su „Netflix “ ir jų nuostabiais prodiuseriais, pateiks žiūrovams animacinių filmų seriją, vaizduojančią nepaprastas  įvairių epochų moteris. Kartu su David Furnish nekantraujame jums pristatyti šią ypatingą filmų seriją“.

Haris ir Meghan telkia savo dėmesį į projektus, nesusijusius su karališkąja šeima, įskaitant planus su „Netflix“ kurti dokumentinius filmus bei kitas galimybes.


Rašyti komentarą...
S
Sija
2021-07-22 01:05:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo seno yra žinomas posakis :"bijok žvairio, kairio ir ryžaplaukio".
Atsakyti
-17

D
Dana
2021-07-22 09:46:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
To nieko juokingo - Vilas, skirtingai nuo ryziko, yra savarankiskas ir, beje, busimas karalius. Taip, kad tavo debiliskas komentas - i pievas...
Atsakyti
-5

A
As
2021-07-22 07:44:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na kas cia per rasistinis komentaras kaip viduramziu bijok kairio ryzo.Ar jums ne geda
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų