Harry ir Meghan vėl šokdina aplinkinius: nesikonsultavo dėl krikštynų datos

Kanterburio archivyskupas buvo priverstas nedalyvauti itin svarbiame keturių dienų anglikonų bažnyčios renginyje 2019-taisiais, kad pakrikštytų princo Harry ir Meghan Markle sūnų Archie. 

Pranešama, kad Sasekso kunigaikščiai nepasikonsultavo dėl Archie krikštynų datos. Dėl šio nesusikalbėjimo Kanterburio arkivyskupas turėjo skubiai keisti savo planus ir nedalyvauti itin svarbiame susitikime, praneša karališkosios šeimos šaltiniai.

Šaltinis Mail on Sunday sake: „Saseksai tikrai nesikonsultavo su kitais dėl to, kokia data geriausiai tiktų. Jiems tai nerūpėjo“.

Kalbama, jog pradžioje krikštynoms buvo pasirinkta liepos penktoji, tačiau tą dieną negalėjo dalyvauti nei karalienė Elžbieta II, nei princas Čarlzas. Vėliau data pastumta diena vėliau, tačiau tada karalienė taip pat nebūtų galėjusi dalyvauti.

Dabar princas Harry ir Meghan Markle Vindzoro pilyje nori krikštyti ir dukrą Lilibet, tačiau kalbama, jog karalienė to daryti neleis. 

Teigiama, jog karalienė Elžbieta ant anūko supyko dėl to, jog jis savo memuarus planuoja išleisti būtent tais metais, kai ši mini savo valdymo Platininį jubiliejų. 


Rašyti komentarą...
H
Hm
2021-07-31 15:55:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip suprantu, kalbama apie trejų metų senumo įvykius. Tai kur tas "vėl"?
Atsakyti
0

T
Taigi
2021-07-31 18:22:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atėjo kažkokia tokio, anokio kraujo ir galvoja, kad reguliuos mėlyno kraujo žmonių gyvenimą. Intrigos taip, bet ne jos nosiai pakeisti esminius karališkosios šeimos įstatymus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų