Pranešimuose teigiama, kad sosto paveldėtojas dažnai kalbasi su savo jaunesniuoju sūnumi ir spėjama, kad jų santykiai pasuko teigiama linkme po kilusios nesantaikos, kai Haris su Meghan keletą pastarųjų mėnesių žarstė kaltinimus karališkajai šeimai, rašo mirror.co.uk.

Sekmadienį Sasekso kunigaikščiai pranešė apie savo antrojo vaikelio gimimą – penktadienį Santa Barbaros ligoninėje Meghan pagimdė dukrytę, sveriančią 3486 gramus.

Nuolatos palaiko ryšį

Naujagimė pavadinta Lilibet – taip Karalienė buvo vadinama vaikystėje ir šiuo vardu ją mėgo vadinti jos velionis vyras princas Philipas.

Šaltinis dienraščiui The Daily Telegraph teigė, kad Velso princas ir Sasekso kunigaikštis nuolatos palaiko ryšį. Tvirtinama, kad jie kalbasi „dažnai“ ir jų santykiai po daugybės šokiruojančių pretenzijų „pasisuko kitu kampu“.

Pranešama, kad Karalienė pakvietė kunigaikštį pietums Vindzoro pilyje šio mėnesio pabaigoje. Princo laukiama atvykstant į JK paminklo motinai, princesei Dianai, atidengimo proga – ceremonija vyks liepos 1 dieną.

Princas Čarlzas Sasekso kunigaikščių dukrelės gimimą pavadino „džiugia žinia“, kai antradienį, lankydamasis Mini automobilių gamykloje Oksforde, pirmą kartą oficialiai paminėjo gimusią anūkę.

Čarlzas pakomentavo, kad gimus Lilibet „Lili“ Dianai Mountbatten-Windsor, jis penktą kartą tapo seneliu.


Rašyti komentarą...
S
Sparnas
2021-06-10 20:52:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei jus zinot nei pliurpkit. Viena diena kalba,bendrauja,kita diena nekencia
Atsakyti
-9

R
R.R.
2021-06-10 20:52:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ko turi atsiprašyt? Tai juk ne Čarlzas purvais drabstė ant sūnaus, o sūnelis už pinigus niūkė, koks jis buvo nelaimingas. :)
Atsakyti
-16

Z
Zosė
2021-06-10 18:42:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur Lilibet foto?!
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų