Mama skubiai įspėja dėl indaplovių tablečių: vaikams gali sukelti skaudžius nudegimus

Mama pasidalino siaubą keliančiu savo darytu vaizdo įrašu apie tai, kaip indaplovės tabletės gali vaikus nudeginti – tai ji pademonstravo su griežinėliu kumpio.

Savo vaizdo įraše moteris, vardu Nikki, indaplovės tabletę uždeda ant griežinėlio kumpio, kuris imituoja žmogaus odoje ir kituose audiniuose esančią drėgmę ir riebalus.

Tada ji parodo, kas atsitinka po kelių valandų tokio kontakto – indaplovės tabletė putodama suėda mėsą, o tas pats atsitiktų ir vaikui ją nurijus. Korozinėms medžiagoms tabletės valomosiose priemonėse deginant kumpį jis įgauna gelsvai rusvą spalvą.

Medikė pagal profesiją Nikki šį susimąstyti verčiantį vaizdo įrašą įkėlė į savo Instagramo puslapį – ji sakė, kad, deja, vaikai lengvai gali sumaišyti indaplovės tabletes su saldumynais.

Prie vaizdo įrašo ji pridėjo: „Jei tai jums neparodo, kokį pavojų kelia indaplovės tabletės, nežinau, kas gali parodyti. Būtinai jas laikykite saugioje vietoje, kurios vaikai nemato ir negali pasiekti.“

Siaubą keliantis vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas tūkstantį kartų, o jį matę tėvai Nikki dėkojo už priminimą, kokį pavojų gali kelti kasdieniai buities produktai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų