Mama jau pasipuošė Kalėdų eglutę: paaiškino, kodėl taip anksti

Ar puošti Kalėdų eglutę spalį būtų per anksti? Daugelis žmonių eglutės nepuošia bent jau iki Helovino, bet viena moteris sako, kad šventiniam džiaugsmui niekada nebus per anksti.

Iki Kalėdų dar daugiau nei 80 dienų, bet viena 34 metų amžiaus moteris jau prieš dvi savaites išsitraukė visas šventines namų dekoracijas – įskaitant ir 2,5 m aukščio eglutę, kurią penkias valandas puošė burbulais ir girliandomis, o viršūnėje uždėjo fėją.

Keturių vaikų mama, gyvenanti Kornvalyje, Jungtinėje Karalystėje, šventines dekoracijas spalio mėnesį išsitraukia jau daugelį metų – nuo tada, kai jos vaikai buvo dar visai maži. Be to, ji sako jau supirkusi visas kalėdines dovanas. Tracey sako, kad visiems šiems dalykams turi labai ribotą biudžetą, todėl papuošimus perka visus metus naudotų daiktų parduotuvėlėse ir feisbuke, rašoma dailystar.co.uk.

Kodėl nepradėjus jų švęsti anksčiau?

Ji pasakoja: „Mes dieviname Kalėdas, tai stebuklingas metų laikas, tad kodėl nepradėjus jų švęsti anksčiau? Mano šeimai ši mintis taip pat labai patinka, ir mano partneris Derrenas irgi pritaria. Spalį Kalėdų eglutę puošiame jau daugelį metų. Mano jauniausi vaikai padeda su dekoracijomis, be to, jie turi ir savo mažesnę Kalėdų eglutę, kurią puošia savarankiškai. Jiems tai labai patinka ir tai toks dalykas, kurį kartu darome kiekvienais metais ir labai džiaugiamės.

Kai buvau dar kūdikis mano tėtis paliko mamą Kalėdų išvakarėse – nuo to laiko mano mama darė viską, kad Kalėdos mums būtų nuostabi šventė. Ji mūsų superherojė, ir aš noriu pratęsti šią tradiciją.“

Tačiau savo Kalėdų eglutės nuotrauka socialiniuose tinkluose pasidalinusi Tracey sakė, kad ne visi moka džiaugtis ankstyva Kalėdų dvasia.

Ji pasakojo: „Socialiniuose tinkuose sulaukia įvairių reakcijų. Buvo nemažai sakančių, kad taip atimu iš vaikų Kalėdų stebuklą, bet tai netiesa, mano vaikai labai laukia Kalėdų. Spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesiais švenčiame šeimos gimtadienius, ir visų jų tema būna Kalėdos.

Visiems kritikuojantiems „grinčams“ noriu tik pasakyti – gyvenkite savo gyvenimus ir leiskite gyventi kitiems – jei nenorite, jūs neprivalote daryti taip, kaip aš! Pasaulyje ir taip daug liūdesio, tad kodėl Kalėdų nešventus ilgiau? Norėčiau, kad žmonės neteistų kitų ir suprastų, kad jei visi esame patenkinti, niekam nieko blogo nedarome. Pasaulyje ir taip per daug liūdnų dalykų ir negatyvo.

Aš net savo partnerį įkalbėjau darbe persirengti Kalėdų seneliu – jam ankstyvų Kalėdų mintis irgi labai patinka. Kai spalio pabaigoje pas mus ateina persirengėliai, jie mums visada palinki linksmų Kalėdų, nes pamato, kad namai jau papuošti. Pakviečiu visus kaimynus ateiti pasižiūrėti, dar puošmenos labai pradžiugina ir kurjerius.“

Spalvinę temą keičia kasmet

Tracey sako, kad dekoracijų pagrindinę spalvinę temą keičia kasmet – šiais metais ji pasirinko violetinę ir sidabrinę spalvas. Ji aiškino:

REKLAMA

„Viską papuošti užtruko ilgiau nei penkias valandas – ant Kalėdų eglutės kabo penkios lempučių girliandos. Vaikai laikė lemputes ir kartu su manimi sukosi aplink eglutę, o tuo tarpu klausėmės kalėdinių dainų. Jau supirkau visas Kalėdų dovanas – kad nepritrūktų pinigų, visus metus taupome savo „Kalėdų fonde“.

Papuošimų ieškau labdaringose naudotų daiktų parduotuvėlėse – ten visada randu ką nors gražaus ir žinau, kad pinigus išleidau kilniam tikslui. Dar perku iš kitų žmonių per feisbuką. Mano partneris ir vaikai rugpjūtį prasirgo koronavirusu, todėl aš norėjau, kad šios Kalėdos būtų kuo įsimintinesnės.“

Per pačias Kalėdas Tracey sako su šeima iš tiesų švenčianti – ji keliasi 6 ryto, o pusryčiams visa šeima valgo šokoladą.


Rašyti komentarą...
F
Fb
2021-10-09 18:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei turėčiau namą , manau irgi taip daryčiau. O kadangi gyvenu bute, noriu džiaugtis rudeninių vaizdų pro langą. Kai nukrenta lapai, lauke būna niūrus vaizdas . Va, tada ir puošiu eglutę. Kiekvienas daro savaip. Taip kaip jam patinka. Svarbiausia, visiems sveikatos!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų