Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Aš nebegaliu tylėti ir noriu pasidalinti tuo, ką pamačiau socialiniame tinkle. Garbės žodis, mamos išprotėjo!“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi kaunietė Vida.

„Aš nebegaliu tylėti ir noriu pasidalinti tuo, ką pamačiau socialiniame tinkle. Garbės žodis, mamos išprotėjo!“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi kaunietė Vida.

REKLAMA

Pasakysiu paprastai – man atvipo žandikaulis, kai pamačiau, ką mamos pardavinėja socialiniame tinkle. Negana to, „verslininkės“ net atskirą grupę susikūrė. Tik apie viską nuo pradžių.

Neseniai viename prekybos centre vyko akcija – perkant maisto už tam tikrą pinigų sumą, buvo galima gauti vadinamųjų lipnučių, surinkti visą jų kolekciją, susidėti į specialiai jiems skirtą dėžutę arba maišelį.

Akcija baigėsi ir jau atrodė, kad viskas – kiek vaikai turi surinktos kolekcijos, tiek ir pakaks. Bet kur tau! Pasirodo, ši lipnučių banga tokia stipri, kad mamos net pardavinėja surinktas kolekcijas arba pavienius lipnučius!

REKLAMA

Jūs galite patikėti tuo? Suaugusios moterys socialiniuose tinkluose parduoda parduotuvėse nemokamai gautus lipnučius kolekcijomis arba po vieną vienetą. Ir žinote už kiek? Štai prašom, mamyčių įkainiai: lipnučių kolekcija su dėžute - 25 eurai. Kita gi grupės narė rašo, kad dukra dėžutę su visa kolekcija parduoda už 30 eurų. 30 eurų už nemokamai gautus guminukus kartoninėje dėžutėje!!!

Toks „verslo planas“ kelia ir juoką, ir pyktį

Norite vieno kurio nors lipnučio? Jums kainuos 80 euro centų. Gal jūs ir sakysit, kad kas kaip moka, tas taip sukasi, tačiau man toks „verslo planas“ kelia ir juoką, ir pyktį. Visų pirma, tai juokinga, kad tokiais reikalais užsiima suaugusios moterys, kurios tuo metu galėtų nuveikti ką nors naudingo sau ir kitiems, o pikta dėl to, kad kas čia per verslas pardavinėti tai, ką gauni nemokamai?!

Vieną suprantu, tai kai vaikai nešasi į mokyklą savo kolekcijas žaidimams arba mainams – tada vystosi jų bendravimas, atranda, ką reiškia apsikeitimas,mainai ir pan., tačiau kai į vaikų žaidimus įsivelia mamos ir dar iš to daro verslą, tai jau atleiskit – koktu!

REKLAMA
REKLAMA

Ir dar, nesusilaikysiu nepasakiusi – gal jūs geriau už tuos 25 eurus, kuriuos planuojate išleisti bevertei kolekcijai, išleiskite bilietams į kiną, spektakliui arba nusipirkite naują stalo žaidimą? Tai bent bus pramoga, atrakcija ir edukacija vaikams! 

Autorius: Skaitytoja Vida

Turite ką papasakoti? Rašykite mums, konfidencialumą garantuojame. 

Pirma, nieko nera nemokamo, kad ir sitie zaislai, pirkai kazka, uz tai ir gavai, i ta kaina ir buvo iskaiciuotas. Antra, ka zmones nori, ta ir pardavineja, nereikia, nepirk, arba nueik ir pasiimk nemokamai :D
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų