Maistą į namus užsisakiusi panevėžietė liko pasibjaurėjusi: „Pateikė kaip jovalą kiaulėms“

Būna dienų, kai nesinori gaminti ir maistas į namus tampa tikru išsigelbėjimu. Tačiau maisto užsisakiusi Inga (vardas pakeistas – aut. past.) liko nemaloniai nustebinta – papiktino ne tik maisto kokybė, bet ir kainos.

Moteris užsisakė Čičinsko kepsnių ir šaltibarščių iš Panevėžyje esančio restorano „Čičinskas“. Tačiau maistas buvo prastos kokybės – beskonis ir nepilnai iškepęs, o užsakymo teko laukti porą valandų. 

Papiktino maisto kokybė

Gauti šaltibarščiai, moters teigimu, buvo visiškai beskoniai, o juos prilygino jovalui, duodamam kiaulėms.

„Šaltibarščiai pateikti kaip jovalas kiaulėms. Burokai ir agurkai supjaustyti gabalais ir visiškai be jokio skonio, užpilta kefyru ir viskas. Tiršta beskonė marmalynė, kokia būna skirta kiaulėms...“, – įraše socialiniame tinkle piktinosi moteris.

Čičinsko kepsniai buvo netinkami valgymui – tešla buvo pusžalė, o vietoj įdaro iš faršo, juose rado lašinius.

„Mini Čičinsko kepsniukai, kurie buvo nedakepę ir su lašiniais viduje. Totalus pasityčiojimas iš klientų. Neturėjo faršo, tai įdėjo lašinių. Kaip žinia, jie turi būti su faršo įdaru. O mes gavom su lašiniais“, – rašė skaitytoja.

Užsakymo teko laukti porą valandų

Moterį papiktino ir maisto pristatymo laikas – užsakytų patiekalų teko laukti dvi valandas.

„Užsakymo reikėjo laukti net dvi valandas. Matyt, tiek ilgai galvojo, ką galima įdėti į Čičinskiukų vidų vietoj faršo“, – piktinosi moteris.

Tačiau nustebino ne tik prasta maisto kokybė ar pristatymo laikas, bet ir didelės kainos. Už mažą plastikinį maisto indelį teko mokėti 25 centus.

„Indelio kaina 25 centai, plastmasinio peršviečiamo indelio. Kitose kavinėse normalaus maisto pakuotės kainuoja 10-15 centų. O šitoje net toks miniatiūrinis indelis įkainotas 25 centus.“

Po tokios nemalonios patirties, moteris nerekomenduoja šios vietos, mat tai – tikras pasityčiojimas iš klientų.

„Nerekomenduoju niekam imti maistą iš šios užeigos. Na, nebent norite Čičinsko kepsniukų su lašiniais viduje arba jovalo kiaulėms vietoj šaltibarščių“, – rašė Inga.

REKLAMA

Restoranas: klientė gavo tai, ką užsisakė

Restorano „Čičinskas" atstovai komentuodami situaciją nedaugžodžiavo – moteris gavo tai, ką užsisakė.

„Šis patiekalas vadinasi užkandukai „Čičinskiukai". Tai tešloje įdaryta šoninė. Mini Čičinskai ir Čičinskai gaminami su mėsa. Klientas pats nežinojo, ko nori.“


Rašyti komentarą...
S
Saule
2021-04-08 20:37:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keista ,kad zmones uztaria nevalyvus restorano darbuotojus
Atsakyti
-14

S
Saule
2021-04-08 20:34:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cicinskiukai tai firminis patiekalas jis atspindi restorano ivertinima koks jis yra jaigu firminis patiekalas toks tai nieko gero nesitikekite is kitu patiekalu,vadovai galvoja ,kad i namus galima issiusti jovala tegul patys valgo tai ju firminis patiekalas.
Atsakyti
-8

j
2021-04-08 20:45:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Slykstu ziureti ir kaip jie dirba be jokios atsakomybes ir dar vadina firminiu patiekalu cicinskiukai tai kodel patys nevalgo tokio jovalo ,o zmogus uzsisakes turi moketi pinigus uz ju jovala ,kur kokybes inspekcija . Man keista kad zmones komentuoja ir kaltina ne restorano personala ,bet moteri kuri sumokejo pinigus uz jovala ir liko be nieko
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (42)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų