• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienį sueina lygiai mėnuo nuo skaudžios žinios apie dainininko Donato Čižausko mirtį. Dueto „2 Donatai“ lyderiui tebuvo vos 33-eji.

Ketvirtadienį sueina lygiai mėnuo nuo skaudžios žinios apie dainininko Donato Čižausko mirtį. Dueto „2 Donatai“ lyderiui tebuvo vos 33-eji.

REKLAMA

Ši mirtis – didelė tragedija Donato Čižausko šeimai, artimiesiems. Našle liko jo žmona Ieva, o tėvelio visuomet ilgėsis ir poros 5-erių dukrelė.

Prieš mėnesį išgirdę liūdną žinią apie atlikėjo mirtį, liūdesio bei skausmo neslėpė scenos kolegos, draugai ir gerbėjai. Dauguma jų iš naujo įsiklausė į skambėjusius Donato dainų žodžius, žvelgė jo įrašus socialiniuose tinkluose.

Vienas paskutiniųjų įrašų, kuris priverčia suvirpėti daugumos širdis – D. Čižausko sveikinimas žmonai jos gimimo dienos proga.

Gruodžio 24 dieną socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalinęs žmonos nuotrauka, jis pasveikino savo mylimąją, dukros mamą su gimtadieniu.

REKLAMA
REKLAMA

„Su gimtadieniu. Atsiprašau, kad taip anksti ryte pasveikinau. Love you. Miegalė. Stengiaus pataikyti į laiką, kada gimei.“

Tai buvo paskutinis viešas įrašas Donato socialiniuose tinkluose.

„Ir aš darau klaidas“

Netrukus po žinios gerbėjai ėmė viešai dalintis, kad paskutinė Donato sukurta daina, išleista lapkritį, stipriai atspindi ne tik paties atlikėjo, bet ir daugelio gerbėjų vidinę būseną ir nemažai pasako apie atlikėjo patirtus uždarus jausmus.

REKLAMA

Gerbėjai tikina, kad Donato kūryba daugelį palietė itin jautriai, o kai kurie dainų žodžiai veikė lyg terapija, padedanti atsigauti net sunkių išbandymų, ligų metu.

D. Čižausko dainoje „Esu žmogus“ skambėjo tokie žodžiai:

„Ir aš esu žmogus

Ir aš darau klaidas

Dainuoju aš dainas,

Nes aš esu žmogus.

 

Prašau neteisk manęs

Nejau neklydai tu

Darau iš aš klaidas

Ir mokausi iš jų.

Ar akys atlaikys

Ir kiek joms liks matyt

Ar ausys atlaikys

Balsus, kurie mokins.

Ar atlaikysiu aš

Ir kaip man nepalūžt

Iš kur atrast jėgų

Išlikt žmogum.“

Netektis

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad skaudi žinia apie dueto „2 Donatai“ lyderio Donato Čižausko mirtį nuskambėjo sausio 2 dieną. Apie tai socialiniuose tinkluose pranešė jo kolega Karolis Akulavičius.

REKLAMA
REKLAMA

Žiniasklaidoje buvo keliama versija, kad 33-ejų dainininkas nusižudė, tačiau tv3.lt ši informacija nebuvo patvirtina.

Amžinojo poilsio atlikėjas sausio 6 dieną atgulė Plungės Jovaišiškės kaimo kapinėse. Tą kartą atsisveikinti su velioniu rinkosi ne tik artimieji, tačiau ir scenos kolegos: Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, Inga ir Arūnas Valinskai,atlikėja Natalija Bunkė su vyru, Simona ir Jonas Nainiai, Liepa Norkevičienė su vyru, Vilius Tarasovas bei kiti. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų