Kriauklę atkimškite be vargo: prireiks vos 2 produktų

Daugumos žmonių virtuvėse yra druskos atsargų. Jeigu jūsų virtuvėje to nėra, perskaitę šiuos patarimus, tikrai sukaupsite atsargas, nes žinosite, kur dar galima panaudoti druską. Ja galite išvalyti įvairius daiktus ir tai yra puiki žinia, nes tai labai pigi priemonė ir daug natūralesnė nei visos cheminės medžiagos, kurias perkate prekybos centre.

1. Raudonasis vynas

Visada smagu rengti vakarėlį, kol kažkas nenuverčia raudonojo vyno taurės tiesiai ant balto kilimo. Laimei, yra labai lengva gudrybė, neleidžianti raudonoms dėmėms įsisenėti jūsų kilime. Atsargiai nusausinkite raudoną vyną popieriniu rankšluosčiu, kad pašalintumėte jo kuo daugiau. Negalima trinti! Tada ant dėmės užpilkite druskos. Pilkite tol, kol nebematysite vyno spalvos. Palikite dėmę džiūti. Pastebėsite, kad druska sugeria vyną. Naudokite dulkių siurblį, kad pašalintumėte druską, ir pastebėsite, kad dėmė visiškai išnyko.

2. Kiaušinis

Netyčia numetėte kiaušinį? Kiaušinio trynį gali būti sunku išvalyti dėl jo lipnumo. Užpylus druska, kiaušinis taps mažiau lipnus, o tai reiškia, kad jį bus lengviau išvalyti.

3. Ugnis

Mes tikrai tikimės, kad taip nenutiks jums, bet gaminant maistą gali užsidegti riebalai. Pilti vandenį ant aliejaus niekada nėra gera mintis, todėl užsidegus riebalams, visada reikia uždėti keptuvės dangtį. Neturite dangčio šalia? Tada paimkite valgomąją druską. Užpilkite jos ant liepsnų keptuvėje, kol ji užges.

4. Užsikimšusi kanalizacija

Jei taip atsitiks, yra lengvas sprendimas. Paruoškite ketvirtadalio puodelio sodos ir ketvirtadalio puodelio druskos mišinį. Supilkite šį mišinį į dušo arba kriauklės kanalizaciją. Tada dar galite užpilti puodelį baltojo acto. Šis derinys padės išvalyti kanalizacijoje susidariusį kamštį.

5. Skruzdėlės

Ar nemėgstate skruzdžių? Ypač vasarą joms patinka įsibrauti į mūsų namus ir tikriausiai nesate tuo patenkinti. Tačiau yra išeitis: tose vietose, kur skruzdės dažniausiai užeina, pripilkite druskos, tai turėtų jas atbaidyti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų