Iš drabužių norite pašalinti dažų dėmes? Išmėginkite šias gudrybes

Ant mėgstamų drabužių ar kilimo netyčia užtiškę dažai nė vienam tampa galvos skausmu – kaip dabar reikia pašalinti dėmę? Net juos išvalius ir išskalbus, dažai vis vien gali likti, tačiau padėti gali neįprastos priemonės, apie kurias galbūt net nebūtumėte pagalvoję.

Rachel Shapiro sako, kad ne kartą yra susidūrusi su tuo, kai, pavyzdžiui, tapant paveikslus, dažai netyčia užtiška ant mėgstamų džinsų ar palaidinės ir taip paprastai neišsivalo. Tačiau moteris yra atradusi puikią gudrybę, kuria dalijasi ir su kitais.

Viskas, ko jums reikia, yra kempinė, skutimosi kremas ir skustuvas. Pirmiausia ant stalo patieskite dažais suteptą drabužį ir, suradę dėmę, per ją keletą kartų brūkštelėkite skustuvu. Kai pastebėsite, kad dažai apsitrynė, paimkite šaltu vandeniu sudrėkintą kempinę ir įspauskite ant jos šiek tiek skutimosi kremo.

Tada pradėkite šveisti ant drabužių esančias dažų dėmes. Tik nepamirškite pavalę išspausti išvalytus dažus iš kempinės, kad jie toliau neteptų audinio. Šveitimą tęskite tol, kol dėmė visiškai išnyks, tada palikite drabužį išdžiūti.

Šis skustuvo ir skutimosi kremo triukas geriausiai veikia tada, kai dažai dar yra neišdžiūvę. Jei taip jau nutiko ir dažus pastebėjote po kurio laiko, galite pabandyti dėmę patrinti alkoholiu arba alkoholio pagrindu pagamintu valikliu, taip pat nagų lako valikliu.

Norėdami pašalinti išdžiūvusius dažus, galite išbandyti ir plaukų laką – užpurkškite jo ant dėmės, tada patrinkite audinį ir dažus pašalinkite dantų šepetėliu ar peiliu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų