• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žmona leido vyrui namą užrašyti anytos vardu ir labai pasigailėjo. Moteris su vaikais į namus investavo pinigų, laiko ir darbo. Deja, šiandien ji liko visiškai be nieko.

Žmona leido vyrui namą užrašyti anytos vardu ir labai pasigailėjo. Moteris su vaikais į namus investavo pinigų, laiko ir darbo. Deja, šiandien ji liko visiškai be nieko.

REKLAMA

Nepavydėtina Linos situacija domėjosi „TV pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė.

Į „TV Pagalbą“ besikreipusi Lina sako, kad skyrybų priežastimi tapo kita moteris, su kuria buvusį aptiko lovoje. Negana to, Lina po aštuonis metus vykusio skyrybų teismų maratono su trimis mažais vaikais atsidūrė gatvėje. Esą namą, gyvenant santuokoje, buvęs vyras vis siūlydavo užrašyti vyro motinai, o ši ne tik dabar meta ją su vaikais į gatvę, bet dar ir elektrą atjungė.

„Viską į namą investavome kartu, bet kas pirmesnis, tas gudresnis ir viskas buvo rašoma ant uošvienės. <...> Teismas nieko nepadalino, jie atkreipė dėmesį, kad namas ant uošvienės vardo ir nesigilino toliau, iš kur jis atsirado, kas buvo pirmasis namo savinininkas. Jie į tai jau visiškai nekreipė dėmesio“, – skundėsi be pastogės likusi moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Viską pakeitęs lemtingas įvykis

Lina sako, kad jos vyras esą niekada negalvojo nei apie ją, nei apie jųdviejų vaikus. Klausydavo jis tik savo motinos, tačiau su ja Linos santykiai iki skyrybų buvo normalūs. Viskas pasikeitė jiems pasukus skirtingais keliais, o prieš kelerius metus įvyko dar ir vienas sunkiai protu suvokiamas įvykis.

REKLAMA

„Išvykau dirbti porai mėnesių ir jis mūsų bendrą mergaitę nuvedė į vaiko teises, ir atidavė. Pasakė, aš jos nežiūrėsiu. Aš dirbau Škotijoje, man dukra skubiai paskambino ir pasakė, kad manęs tėtis atsisakė ir nuvedė į vaiko teises. Aš tada skolinausi pinigų, nes jų nebuvau dar uždirbusi, kad grįžčiau į Lietuvą“, – sakė Lina.

Grįžusi į Lietuvą Lina rado pakeistas spynas ir jau nebegalėjo patekti į anksčiau jai priklausiusius namus. Dėl to, kad iširo santuoka ir šeima, moteris sako jau nebesigailinti. Laikas išgydė šį skaudulį ir ji su tuo susitaikė. Tačiau daug sunkiau susitaikyti su anytos ir buvusio vyro elgesiu.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau anyta sako, kad namas priklauso ne Linai, o jai ir jos vyrui. Esą name, kuris jai nepriklauso, ji nori gyventi ir už nieką nemokėti.

„Yra visi dokumentai, mes su vyru pirkome. Paskui atrestrauravome kiek buvo įmanoma, jie ten ir gyveno, bet paskui prasidėjo tokie dalykai. <...> Įnešk visą sumą ir bus elektra įjungta, nes tu mus apgaudinėji – nemoki už elektrą, o sakai, kad moki“, – su Linos kaltinimis nesutiko anyta.

Kaip baigėsi šis konfliktas, sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ „TV Pagalba“ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

tv3.lt

Nereik niekada užrašyt jokio turto ant jokiu uošvenės,ar kito žmogaus vardo.Nes paskui gai turėti bėdu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų