• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Stasė maldauja surasti jos sūnų – ar gyvą, ar mirusį. „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva leidosi į ilgas ir sunkias paieškas.

Stasė maldauja surasti jos sūnų – ar gyvą, ar mirusį. „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva leidosi į ilgas ir sunkias paieškas.

REKLAMA

Gyvas ar miręs? Tokios mintys kelis mėnesius kankino Stasę. Ji sakė nežinanti, kur yra jos sūnus Jonas – žmogus tiesiog dingo. Mamą naktimis kamavo košmarai, o jos širdis jautė, kad sūnui nutiko didelė bėda.

Stasė pasakojo, kad Jonas buvo sukūręs šeimą, bet po skaudžių skyrybų apsigyveno pas mamą. Tačiau vieną dieną vyras tiesiog išėjo iš namų ir negrįžo. Stasei su artimaisiais pavyko aptikti vyro pėdsakus – visa giminė įsitraukė į Jono paiešką. Viename kieme žmonės pastebėjo vyro automobilį.

Prašė palikti ramybėje

Giminaičiai susitiko ir su pačiu pradingėliu. Anot artimųjų, Jonas labai prastai atrodė. Stasė nerimauja, kad sūnus labai serga.

REKLAMA
REKLAMA

„Sakė, kad jis buvo lyg kažko paveiktas. Apaugęs plaukais, barzda, matomai net nesiprausęs. Sesuo sako: važiuojam, Jonai, nusiprausi, nusiskusi, galėsi važiuoti namo, tavo mama eina iš proto, laukia. O jis: palikit mane ramybėje, ko jūs priekabiaujat? Nuėjo, pasiėmė kažkokią terbukę ir išėjo“, – pasakojo moteris.

REKLAMA

Tai ne pirmas kartas, kai Jonas dingsta. Stasė tą kartą prašė policijos pagalbos dėl dingusio sūnaus, tačiau pareigūnai esą atšovė, kad vyras suaugęs ir gali pats savimi pasirūpinti.

Jono automobilyje, kuris dabar stovi motinos kieme, yra visi požymiai, kad vyras čia kurį laiką gyveno – galbūt net ne vienas.

Vyro paiešką ir jos rezultatą pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų