Kokia diena laukia Zodiako ženklų? Astrologų atsakymai

Astrologai praneša, kokio sekmadienio tikėtis Zodiako ženklams. Jie perspėja būti atidžiais, viską gerai apgalvoti ir susitelkti į šeimą. Pateikiame gegužės 16 horoskopą 12 zodiako ženklų:

Avinas

Esate kupini vilčių, karštų troškimų, tačiau šiandien nieko negalima daryti neapgalvojus.

Tauras

Susitikite su jums svarbiais žmonėms. Tinkamas metas veiklai, susitikimams, susitarimams: tai, kam seniai ruošėtės, dabar gali pavykti.

Dvyniai

Paklausykite šeimos narių patarimų, būkite atidūs savo intuicijai. Artimųjų interesai turi būti svarbiausi.

Vėžys

Smagus laikas. Tvarkykite reikalus, susijusius su šeima, vaikais, mylimu žmogumi. Net jei ne viskas klostysis taip, kai norisi, net jei kai kurie reikalai strigs vietoje, tai laikina.

Liūtas

Ieškokite savo veiklos trūkumų, kreipkitės pagalbos į kolegas. Tinka užsiimti nemaloniais, bet privalomais darbais – entuziazmo pakaks.

Mergelė

Tinka spręsti teisines problemas. Gauti partneriški pasiūlymai dėl bendradarbiavimo lems geras permainas, duos naudos.

Svarstyklės

Jei ne itin gerai jaučiatės, nesiimkite atsakingų darbų, nevažinėkite automobiliu. Nesiimkite nieko, dėl ko nebūsite tikri, abejosite.

Skorpionas

Nesiblaškykite, pasirinkite tik ką nors vieną. Nesistenkite visko suspėti, jums dar pakaks puikių progų ateityje. Galite rasti žmogų, kuris naudingai patarpininkaus jums svarbiu klausimu.

Šaulys

Pasiseks sprendžiant sudėtingas problemas. Nebijokite padiskutuoti su vyresniais už jus, tiesa, jūsų argumentai turi būti gerai apgalvoti.

Ožiaragis

Norite kai ką keisti, tačiau laikas radikaliai imtis ko nors naujo dabar nepalankus. Ieškokite įkvėpimo senuose dalykuose, apmąstykite nueitą kelią: ką praleidote, kuo nepasinaudojote.

Vandenis

Nepersidirbkite, dėl nieko nekovokite, aplinkybės jums klostosi palankiai, tad savaime gali išsispręsti opus klausimas.

Žuvys

Ar ne per daug skubate? Juk viskas yra gana gerai ir nenorėkite geriau. Šiemet jums dar daug kas prieš akis. Nepersistenkite, venkite kategoriškų bei karštakošiškų sprendimų.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų