Keleivį pribloškė moters elgesys traukinyje: „Bent jau ji dėvi kaukę“

Moteris saugodamasi nuo koronaviruso dėvėjo apsauginę kaukę, bet basas kojas sėdėdama traukinyje susikėlė ant atramos rankoms per dvi eiles.

Vaizdo kamera užfiksavo traukiniu važiuojančią moterį su kauke, kuri sėdėjo basas kojas susikėlusi ant atramos rankoms. Pasibjaurėjimą keliantį poelgį nufilmavo kitas traukinio keleivis, kuris vėliau vaizdo įrašą įkėlė į Instagramo istorijas.

Vidutinio amžiaus moteris veidą yra užsidengusi raudona medžiagine kauke ir traukinyje naudojasi savo planšete. Ji sėdi toje vietoje, kur viena priešais kitą vagone išdėstytos keturios sėdynės – vienoje iš jų priešais moterį sėdi vyras. Moteris atsiremia į langą ir kojas susikelia ant atramos rankoms.

Vaizdelį nufilmavęs traukinio keleivis, pasivadinęs „Hammer Berlin“, prie vaizdo klipo pridėjo keletą vėmimą imituojančių veidelių ir rašė: „Bent jau ji dėvi kaukę.“ Tada šiuo vaizdo klipu pasidalino populiari Instagramo paskyra „Passenger Shaming“, kurioje dažnai dalinamasi netinkamu keleivių elgesiu traukinyje, rašoma dailystar.co.uk.

Manoma, kad incidentas užfiksuotas Vokietijoje, kur karantino sušvelninimai jau prasidėjo. Daugelyje šalių dar vis galiojant karantino apribojimams, šį vaizdo įrašą internete peržiūrėjo daugybė žmonių. Ši traukinio keleivė – tikrai ne pirmoji, kurios elgesys kelia nemalonius jausmus kitiems, o taip pat koronaviruso pandemijos metu fiksuojamas ir netinkamas lėktuvais skrendančių žmonių elgesys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų