Patikrinimų metu soliariumų studijose iš viso buvo nustatyti 32 pažeidimai. Vienas iš reikšmingiausių soliariumo saugumo rodiklių yra ultravioletinių spindulių spinduolių veiksmingoji apšvieta, kuri neturi viršyti leistino 0,3 W/ m² dydžio. Šis pažeidimas nustatytas 2-ose soliariumo studijose. Taip pat ypatingai svarbu, kad gultai, ant kurių klientai gulasi nuogi, būtų ne tik švarūs, bet ir tinkamai dezinfekuoti. Tačiau 17-oje soliariumų studijų ant gultų aptikta koliforminių bakterijų, mielių ir pelėsinių grybų. Tokie tyrimų rezultatai verčia sunerimti.
Tikrinimų metu buvo nustatyta, kad 3-ose soliariumo studijose nebuvo teikiama tinkama informacija klientams, nebuvo atliekama tinkama soliariumų įrangos techninė priežiūra. Dviejose soliariumo studijose nebuvo pirmos pagalbos rinkinių, paslaugos teikėjai neturėjo turimos įrangos dokumentų.
Kauno visuomenės sveikatos centro vyriausioji specialistė Žydrūnė Viselgaitė primena, kad siekiant išvengti sveikatos sutrikimų, soliariumų lankytojai prieš deginimosi seansą turėtų gauti visą informaciją apie soliariumų keliamą riziką sveikatai: kiek laiko galima degintis soliariume, koks odos tipas atitinka kliento odą, bei kokios medžiagos sukelia alergines reakcijas. Lankytojai soliariumo darbuotojo gali paprašyti suteikti jam soliariumo paslaugų teikimo kortelę, kurioje kiekvieno seanso metu būtu pažymėtas deginimosi seansas, trukmė, deginimosi data bei kiti duomenys išvardinti soliariumo paslaugų teikimo kortelėje.