Kaunietė gydytoja save vadina parduotuvių maniake: atskleidė, kaip sutaupyti pinigų

Kaunietė Vaiva (26 m.) gydytoja pagal pašaukimą, dabar vadinanti save akcijų agente ir „šopaholike“. Apsipirkinėjimas jai vienas didžiausių malonumų ir net maisto parduotuvėse gali praleisti ištisas valandas, o nuolaidų medžioklė tapo kasdienio gyvenimo dalimi.

4

Vaiva – šviežiai iškepta berniuko mama. Nors Vaiva yra gydytoja, tačiau beprasidedant pandemijai nuo darbo ją atitraukė sūnaus gimimas, dėl kurio nemažai laiko leidžia namuose.

Moteris juokauja, kad jau sunku prisiminti, kaip leisdavo laiką iki motinystės bei pandemijos, bet gyvenimo ritmui sulėtėjus atsisuko į namus, šeimą, kulinariją. Tačiau vieno pomėgio nenumalšino net koronavirusas. Tai yra apsipirkinėjimas. Teko tik fizines parduotuves iškeisti į internetines. O iš šio pomėgio atsirado ir „Instagram“ paskyra @akciju_manija, kurioje pati Vaiva dalijasi savo surandamais akcijų perliukais.

„Motinystė bei karantinas į gyvenimą įnešė ir šiokią tokią rutiną, kuriai paįvairinti „Instagram“ puikiai pasitarnavo. Tai tapo ir saviraiškos priemone man ir atrakcija sekėjams. Sunku kasdienybę kažkaip nupiešti, nes ji turbūt sutaps su 90 proc. Lietuvos gyventojų šiuo metu, nors galų gale į ją vėl grįš ir darbas ligoninėje, kurio dalelę tikrai pamatys ir mano profilio sekėjai“, – šypteli ji.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaunietė Vaiva save vadina šopaholike

Naudotis akcijomis – ne gėda

Vaiva sako, kad gerų pasiūlymų, nuolaidų ir akcijų ji bei jos šeima visuomet ieško, o radę pasidalina vienas su kitu. O galiausiai moteris susikūrė ir paskyrą, kurioje nuolaidomis gali pasidalinti su tūkstančiais savo sekėjų.

„Dažniausiai radę ką nors gera kaina mes pranešame kur daiktą radome ar nuperkame jį vieni kitiems. Ką nors įdomaus radusi vis pagalvodavau, kad vienam ar kitam žmogui tai būtų aktualu, kol galų gale gimė idėja tuo pasidalinti ir viešai. O smagiausia, kad bendraminčių vis daugėja“, – sako ji.

Moteris sako, kad akcijos, jos nuomone, turėtų būt aktualios ne tik vos galą su galu suduriančiam žmogui, bet ir kiekvienam, mokančiam skaičiuoti:

REKLAMA

„Ir tai tikrai nėra gėda. Pažįstu žmonių, kurie, paklausus, kiek mokėjo už vieną ar kitą prekę, sumą dar padidina, lyg nuo to pakiltų tiek prekės, tiek žmogaus vertė. O aš kaip tik didžiuojuosi nupirkusi prekę kelis kartus pigiau, nei rinkos kaina. Nemanau, kad eidami į turtingiausiam Lietuvos žmogui priklausančią parduotuvę, turime ten palikti daugiau pinigų nei būtina.

Taip pat nėra privalu sumokėti už prekę brangiau tik todėl, kad galiu sau tai leisti. Tikrai yra verslų, kuriuos norisi paremti. Ir prekių, kuriomis norisi pasilepinti. Bet tikrai netikiu, kad sumokėdami už tualetinį popierių 5 eurus vietoj 3 mes ką nors išlošime. O du sutaupyti eurai vėliau gali virsti dviem šimtais“, – tvirtai sako Vaiva.

Pavyksta ir sutaupyti

Ji pati su humoru vadina save šopaholike, nes apsipirkinėjimas vienas iš jos gyvenimo malonumų. Ji net paprastoje maisto prekių parduotuvėje gali praleisti valandų valandas apžiūrinėdama prekes, analizuodama jų sudėtis, lygindama tarpusavyje kitas prekes ar ieškodama ko nors naujo. „O jei dar pavyksta rasti ką nors įdomaus ar neįtikėtinai pigiai nupirkti prekę, tai šypsena visai dienai garantuota“, – priduria ji.

Vaivos gaunamą siuntinių skaičių sunku įvardinti, nes jų, pasak jos pačios, gauna tikrai nemažai. „Vyras kartais pajuokauja „kažin ką kaimynai galvoja, kai vis grįžtame su dėžėmis“, tačiau nepriekaištauja. Visgi manau, kad perku ganėtinai protingai, nes daugumą prekių gaunu pigiau nei įprasta“.

Vis dėlto ji sako, kad į taupyklę įdėti daugiau pinigų sunkiai pavyksta, tačiau visuomet už tą pačią sumą pavyksta nusipirkti žymiai daugiau arba nukreipti sutaupytus pinigus kitam tikslui.

„Mūsų šeimos poreikiai nėra maži. Tikrai norime iš gyvenimo pasiimti daug, juk tam mes ir dirbame. O protingai sutaupius mažuose dalykuose – vėliau atsiveria galimybės ir dideliems“, – priduria ji.

REKLAMA

Įsitraukė ir sekėjai

Karantino metu dirbant tik maisto prekių parduotuvėms, akcijų maniakė ir stengiasi kartą per savaitę dalintis būtent jų siūlomomis nuolaidomis. Taip pat mėgsta rodyti ir savo pamėgtų prekių ženklų ar parduotuvių paskelbtas akcijas. O dabar, kai sekėjų skaičius pasiekė kelis tūkstančius, nuolaidų medžioklėje dalyvauja ir jie patys.

„Sekėjai ir patys noriai įsitraukia į nuolaidų paiešką ir man atsiunčia įdomių pasiūlymų, kurie būna naudingi tiek man, tiek kitiems. Džiaugiuosi, kad su manimi susisiekia ir vis daugiau naujų ir nematytų prekių ženklų, kuriuos turiu galimybę išmėginti ir su jais supažindinti savo sekėjus bei pasiūlyti jiems asmeninę nuolaidą.

Profiliui augant jis sparčiai keičiasi, tačiau pasiūlymų sekėjams vis daugėja, o ir pati sužinau ir atrandu daug naujo. Kadangi man aktualu viskas, kas susiję su namais, grožiu, vaikais, tai tokiu turiniu ir dalinuosi savo profilyje.

Vaikų prekės man pastaraisiais metais tapo ypač aktualios, nes mažasis namų gyventojas sparčiai auga ir mes su vyru vos spėjame jį vytis. O visa kita – einamieji dalykai. Garderobas, namų interjero detalės. Nieko neįprasto, bet tuo pačiu, viskas tik už protingas kainas“, – sako Vaiva.

Dovanomis rūpinkitės iš anksto

Moteris dalinasi ir geriausiais patarimais, kaip ieškoti nuolaidų ir kaip sutaupyti. Ji pataria galvoti į priekį ir neišvengiamus pirkinius, pavyzdžiui, buitinę chemiją, kojines, higienos priemones ar net kalėdines dovanas, pirkti iš anksto pasinaudojus nuolaidomis.

„Taip pat verta pasidomėti išparduotuvėmis (aprangos, baldų, namų apyvokos prekių), kuriose kainos dažnai būna net kelis kartus mažesnės, nei rinkos kaina. Taip pat apsilankyti blusturgiuose, nevengti sendaikčių ar dėvėtų drabužių parduotuvių.

Dauguma parduotuvių išpardavimus skelbia ganėtinai sezoniškai, prieš pristatant rudens/žiemos arba pavasario/vasaros kolekcijas. Taip pat pigiau nupirkti daugumą prekių galima pasinaudojant socialiniais tinklais, ypač juose populiarėjančiais nuolaidos kodais.  Ir svarbiausia gerais pasiūlymais dalintis vieni su kitais“, – šypsodamasi pataria Vaiva.


Rašyti komentarą...
v
vid
2021-05-02 07:19:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau dabar nesinaudoji tv3. lt slapyvardžiu ligoni? Psichikos ligonis.
Atsakyti
0

N
Neįdomu
2021-05-24 00:41:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-
Atsakyti
0

N
Nėra pavardės
2021-06-09 17:21:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia jos pavardė?:D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų