nuolaidos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nuolaidos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nuolaidos“.
REKLAMA
Laimingų kainų savaitgalis „Maximoje“: cukrus už 0,69 eurus ir 50 proc. pigesni ledai „Pols“ Laimingų kainų savaitgalis „Maximoje“: cukrus už 0,69 eurus ir 50 proc. pigesni ledai „Pols“

Laimingų kainų savaitgalis „Maximoje“: cukrus už 0,69 eurus ir 50 proc. pigesni ledai „Pols“

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kviečia ruoštis karštam vidurvasario savaitgaliui. Nuo šio ketvirtadienio iki sekmadienio visose „Maximos“ parduotuvėse taikomi specialūs savaitgalio laimingų kainų pasiūlymai – nuo 50 proc. pigesnių valgomųjų ledų „Pols“, kilogramo trešnių už 3,99 eurus iki 44 proc. pigesnio sausai marinuoto vištienos šlaunelių šašlyko ar „Extra Line“ cukraus vos už 0,69 eurus.
2024-07-11
REKLAMA
Nuolaidos gausybei prekių „Iki“: „Ledų fiesta“ ir speciali akcija kosmetikai bei buitinei chemijai Nuolaidos gausybei prekių „Iki“: „Ledų fiesta“ ir speciali akcija kosmetikai bei buitinei chemijai

Nuolaidos gausybei prekių „Iki“: „Ledų fiesta“ ir speciali akcija kosmetikai bei buitinei chemijai

Ant pagaliuko ar vafliniame ragelyje? Vanilinių ar vaisinių? O gal išpopuliarėjusių „mochi“? Šią savaitę puiki proga šaldiklį pripildyti pačiais įvairiausiais ledais, mat „Iki“ parduotuvėse prasidėjo skaniausias vasaros festivalis – „Ledų fiesta“ su nuolaidomis iki 50 proc. lojaliems pirkėjams. Ir tai dar ne viskas: šį savaitgalį, liepos 11–14 dienomis, „Iki“ pirkdami kosmetiką, buitinę chemiją ir tualetinį popierių su „Iki“ kortele taip pat sutaupysite net 50 proc.
2024-07-11
REKLAMA
Lojaliu būti apsimoka: ištikimi „Rimi“ pirkėjai sutaupė jau 90,5 mln. eurų  Lojaliu būti apsimoka: ištikimi „Rimi“ pirkėjai sutaupė jau 90,5 mln. eurų

Lojaliu būti apsimoka: ištikimi „Rimi“ pirkėjai sutaupė jau 90,5 mln. eurų

Liepos mėn. prekybos tinklas „Rimi“ pristato naujausią lojalumo kampaniją – „Nuolaidų sprintą“. Iki pat rugpjūčio lojalūs pirkėjai gali pasinaudoti nuolaidomis, kurios priklausys nuo apsipirkimų sumos, panaudojus „Mano Rimi“ kortelę. Pasak prekybos tinklo „Rimi“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, jos sieks iki 15 proc., tad mėgaudamiesi vasara pirkėjai galės gerokai sutaupyti. Kaupiamosios nuolaidos – net iki 15 proc.
2024-07-02
REKLAMA
Tirpstat nuo karščių? Tirpsta ir „Iki“ kainos: parduotuvėse ūžia „Vasarotojų fiesta“  Tirpstat nuo karščių? Tirpsta ir „Iki“ kainos: parduotuvėse ūžia „Vasarotojų fiesta“

Tirpstat nuo karščių? Tirpsta ir „Iki“ kainos: parduotuvėse ūžia „Vasarotojų fiesta“

Iki pilnos laimės šį karštąjį savaitgalį reikia visai nedaug – grilyje pavartyti kvapnias dešreles, ant iešmo sumauti sultingus šašlykus, žarijose pasikepti šviežių bulvyčių ir atsigaivinti šaltais gėrimais bei skaniais ledais. Šiais malonumais pasirūpinti galima išleidžiant visai nedaug, nes solidžiomis nuolaidomis garsėjančiame „Iki“ prekybos tinkle vyksta tikra akcijų fiesta.
2024-06-28
REKLAMA
Kiaulienos šonkauliai Kiaulienos šonkauliai

„Maxima“ kviečia sutaupyti – nuo šiandien ypatingi pasiūlymai skanioms iškyloms gamtoje ir namų švarai

Ieškantys galimybių apsipirkti pigiau vasaros savaitgaliais turi dar daugiau priežasčių užsukti į prekybos tinklo „Maxima“ parduotuves. Jose nuo ketvirtadienio iki sekmadienio vis naujam prekių asortimentui taikomi specialūs kainos pasiūlymai. Būtent šį savaitgalį galimybės pasinaudoti ypatingomis nuolaidomis turėtų nepraleisti planuojantys išvykas gamtoje ar ketinantys pasirūpinti namų švara.
2024-06-27

„Akropoliai“ vėl rengia „Jamam“ dienas: žada ne tik nuolaidų, bet ir nemokamų telefonų

Visuose „Akropoliuose“ gegužės 24–26 dienomis vyks didžiųjų nuolaidų dienos „Jamam“ Didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“ šį pavasarį prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ vyks gegužės 24–26 dienomis. Pirkėjai galės pasinaudoti proga įsigyti prekių ir paslaugų su specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis iki 50 procentų, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai.
2024-05-20
REKLAMA
Patvirtinta faktais – „Maximoje“ pigiausių maisto prekių vidutinis krepšelis pigiausias 12 mėnesių iš eilės Patvirtinta faktais – „Maximoje“ pigiausių maisto prekių vidutinis krepšelis pigiausias 12 mėnesių iš eilės

Patvirtinta faktais – „Maximoje“ pigiausių maisto prekių vidutinis krepšelis pigiausias 12 mėnesių iš eilės

Pastaruosius 12 mėnesių iš eilės pigiausiai apsipirkti šalies gyventojai galėjo prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse. Šį faktą patvirtina kainas lyginančio nepriklausomo portalo „Pricer.lt“ atliktas tyrimas – „Maxima“ ir balandžio mėnesį siūlė pigiausių maisto prekių vidutinio krepšelio mažiausią kainą bei lyderystę šioje pozicijoje nepertraukiamai išlaikė ištisus metus. „Pricer.
2024-05-07

Ištuštėjusios parduotuvių lentynos: lietuviai neįperka maisto ar tik pasidavė netikėtai nuolaidai?

Gyventojai skaičiuoja, kad maistui tenka išleisti vis daugiau pinigų. Kainų specialistai pastebi, kad daugelis žmonių įprastomis kainomis maisto tiesiog nebeįperka, todėl ieško akcijų ir nuolaidų. Jų metu gyventojai plūsta į parduotuves ir tuština lentynas. Štai portalo tv3.lt skaitytoja vilnietė Rasa pasakojo, kad pirmadienį nuvykusi apsipirkti į „Norfos“ parduotuvę rado tuščias lentynas. „Perskaičiau, kad būtent pirmadieniais, nuo 17 val.
222 2024-02-21

Žino ne visi: štai ką daryti, kad parduotuvėse gautumėte 10–20 proc. nuolaidą

Didieji prekybos tinklai turi lojalumo korteles arba programėles, dėl kurių pirkėjai gali gauti daugiau nuolaidų, kaupti pinigus, o vėliau juos panaudoti. Vis tik, kol vieni pirkėjų pagal amžių neskirsto, kiti jau kurį laiką papildomai siūlo 10 ar 20 proc. nuolaidas būtent pensininkams. Vienur pigiau senjorai gali apsipirkti būtent pirmadieniais, kitur – kiekvieną dieną iki 11 val. Vienas prekybos tinklas siūlo nuolat aktyvią net 20 proc. nuolaidą būtent gyvūnų prekėms.
2024-02-09
REKLAMA
„Lidl Lietuva“ metinė apžvalga: darbuotojai džiaugėsi didesniu atlyginimu, premijomis ir rūpesčiu sveikata „Lidl Lietuva“ metinė apžvalga: darbuotojai džiaugėsi didesniu atlyginimu, premijomis ir rūpesčiu sveikata

Ne šiaip kuponas, o tikras čempionas: pigiausiu Lietuvoje tituluojamas prekybos tinklas kviečia dar daugiau sutaupyti

Jei kada pagalvojote, kad kasdienis apsipirkimas – nuobodi ir varginanti rutina, pagalvokite iš naujo, nes prekybos tinklas „Lidl“ kviečia tapti pirkinių čempionais! Jau nuo pirmadienio, sausio 29 d., apsiperkant bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje Lietuvoje, dalyvaukite akcijoje „Kuponas–čempionas“ ir atrinktą savaitės prekę įsigykite vos už centą.
2024-01-29
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kvepia kepiniais ir nuolaidomis: „Iki“ skelbia Kruasanų fiestą ir pataria, kada juos pirkti apsimoka labiausiai Kvepia kepiniais ir nuolaidomis: „Iki“ skelbia Kruasanų fiestą ir pataria, kada juos pirkti apsimoka labiausiai

Kvepia kepiniais ir nuolaidomis: „Iki“ skelbia Kruasanų fiestą ir pataria, kada juos pirkti apsimoka labiausiai

Rytas ir bandelė – tobulas derinys. Kad diena eitųsi kaip per sviestą, verta ją pradėti nuo aromatingo ir užburiančiai gardaus sviestinio kruasano. Antradienį minint Tarptautinę kruasanų dieną, prekybos tinklas „Iki“ visą savaitę lepins ne tik šių lietuvių dievinamų kepinių įvairove, bet ir specialiomis kainomis. Tad patiems plušėti prie orkaitės neverta, kai nuo pat ryto „Iki“ pirkėjų nosis maloniai kutena šviežutėlių kruasanų kvapai.
2024-01-29

Naujoje parduotuvėje – nuolaidos viskam: pirkdami pigiau, galite likti be prekių ir pinigų?

Daugelis gyventojų nori apsipirkti kuo pigiau, būtent tokią galimybę ir siūlo, nauja kiniškomis prekėmis prekiaujanti, internetinė parduotuvė. Dalis žmonių, susigundę nuolaidomis, joje jau apsipirko. Tačiau specialistai užsienyje ir Lietuvoje įspėja neskubėti. Kitu atveju vietoje pirkinių galite sulaukti sukčių, kurie gali pasisavinti ne vieną šimtą ar tūkstantį eurų.
2024-01-27
REKLAMA
Oho, kokios nuolaidos: tarp geriausių „Iki“ savaitgalio pasiūlymų – pigesnės dešrelės, kruopos ir lašiša Oho, kokios nuolaidos: tarp geriausių „Iki“ savaitgalio pasiūlymų – pigesnės dešrelės, kruopos ir lašiša

Oho, kokios nuolaidos: tarp geriausių „Iki“ savaitgalio pasiūlymų – pigesnės dešrelės, kruopos ir lašiša

Tie, kurie nori sutaupyti, žino – savaitgalį laikas į „Iki“. Dar nuo ketvirtadienio „Iki“ parduotuvėse visoje šalyje prasideda papildomos nuolaidos. Jau nuo šiandien su „Iki“ lojalumo kortele lašišų pjausniai, virtos dešros ir dešrelės, šaldyta produkcija, kruopos, vaisvandeniai, buitinė chemija – net iki 40 proc. pigiau. „Sutaupyti aktualu mums visiems, ir atidžiai sekantys prekių kainas žino – agresyvios nuolaidos, kuriomis garsėja „Iki“, leidžia stipriai sumažinti savo išlaidas.
2024-01-25
REKLAMA
„Iki“ pristatė naujovę rinkoje – programėlę tik darbuotojams, kad jiems būtų dar patogiau „Iki“ pristatė naujovę rinkoje – programėlę tik darbuotojams, kad jiems būtų dar patogiau

„Iki“ pristatė naujovę rinkoje – programėlę tik darbuotojams, kad jiems būtų dar patogiau

Prekybos tinkle „Iki“ – virš 5 tūkstančių darbuotojų, o kiekvienam jų – gausus naudų paketas, pradedant nuolaidomis parduotuvėse ir baigiant papildomu sveikatos draudimu. Net kai komanda yra tarsi vienas kumštis, informacijos sklaidą tokiame dideliame būryje suvaldyti gali būti nelengva. Naujovėmis garsėjantis „Iki“ tinklas tam ėmėsi inovatyvaus sprendimo – darbuotojams pristatė startuolio MELP sukurtą specialią programėlę, skirtą papildomų naudų valdymui ir vidinei komunikacijai.
2024-01-24

Be išmanaus telefono neapsipirksite: parduotuvėje negausite ne tik nuolaidų, bet ir paruošimo instrukcijų

Ne paslaptis, kad viskas pamažu tampa skaitmenizuota: tiek nuolaidų kortelės, tiek čekiai, net ir produktų paruošimas nuo etikečių perkeliamas į virtualią erdvę. Vis tik tokiomis naujovėmis džiaugiasi ne visi. Lietuviai piktinasi, kad prekybos tinkle „Lidl“ nėra fizinių nuolaidų kortelių – akcines prekes pigiau galima įsigyti tik turint programėlę ir aktyvuojant tam tikrus kuponus.
2024-01-14
REKLAMA
Atnaujinta „Maximos“ lojalumo programa – pirkėjai ras prekių vos už 1 centą Atnaujinta „Maximos“ lojalumo programa – pirkėjai ras prekių vos už 1 centą

Atnaujinta „Maximos“ lojalumo programa – pirkėjai ras prekių vos už 1 centą

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ skelbia, kad keičiasi vienos populiariausių šalyje lojalumo kortelės „Ačiū“, kuria naudojasi daugiau nei 1,9 mln. klientų, naudos – jomis galės naudotis platesnis „Maximos" klientų ratas.
2024-01-09
REKLAMA
Kvies sutaupyti dar daugiau: „Lidl“ pristato apsipirkimo naujovę Kvies sutaupyti dar daugiau: „Lidl“ pristato apsipirkimo naujovę

Kvies sutaupyti dar daugiau: „Lidl“ pristato apsipirkimo naujovę

Pasaulyje ne vieną dešimtmetį populiari pinigų už prekes susigrąžinimo (angl. cashback) paslauga, tik kiek kita forma, pradedama teikti ir prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvėse – tam bus pasitelkta tinklo turima „Lidl Plus“ programėlė. Ją turintys ir tam tikras prekes įsigiję pirkėjai gali susigrąžinti už jas išleistus pinigus, ir taip sutaupyti kasdienių apsipirkimų metu.
2024-01-08
REKLAMA
Kasdien 40 tūkst. lojalių „Iki“ pirkėjų už prekes mokės tik po 1 centą Kasdien 40 tūkst. lojalių „Iki“ pirkėjų už prekes mokės tik po 1 centą

Pasiruoškite likti apstulbę: kasdien 40 tūkst. lojalių „Iki“ pirkėjų už prekes mokės tik po 1 centą

Kiekvieną dieną – net 40 tūkst. laimingų „Iki“ lojalumo kortelių, kurių turėtojai prie kasos ypač maloniai nustebs. Prekybos tinklas „Iki“ paskelbė visą mėnesį vyksiančią akciją „Sausio akcentas – viskas po centą“. Tereikia perkant pasinaudoti „Iki“ lojalumo kortele, ir kasdien tūkstančiai pirkėjų už kiekvieną prekę savo pirkinių krepšelyje mokės tik po vieną centą. „Džiaugiamės, kad praėjusiais metais subūrėme dar didesnį lojalių pirkėjų ratą.
2024-01-02
REKLAMA
Žaisk – ir gauk nuolaidą: naujas „Iki“ kalėdinis žaidimas telefone iškart tapo hitu Žaisk – ir gauk nuolaidą: naujas „Iki“ kalėdinis žaidimas telefone iškart tapo hitu

Žaisk – ir gauk nuolaidą: naujas „Iki“ kalėdinis žaidimas telefone iškart tapo hitu

Taupyti gali būti visai lengva ir netgi smagu. Tuo jau įsitikino tūkstančiai prekybos tinklo „Iki“ lojalumo programos dalyvių, išbandžiusių naują azartišką kalėdinį žaidimą „Iki“ programėlėje. Jiems jau išdalyta nuolaidų kuponų „Iki“ parduotuvėse už beveik 50 tūkst. eurų, o neužilgo loterijoje bus paskelbtas ir pagrindinio prizo – telefono „iPhone 15 Pro“ – laimėtojas. „Šventes norisi sutikti su mažesnėmis išlaidomis ir mažiau streso.
2023-12-21
REKLAMA
Tai jau tapo įprasta: Kalėdų įkvėptas prekių krepšelis pigiausias – „Lidl“ Tai jau tapo įprasta: Kalėdų įkvėptas prekių krepšelis pigiausias – „Lidl“

Tai jau tapo įprasta: Kalėdų įkvėptas prekių krepšelis pigiausias – „Lidl“

Tai jau tampa savotiška tradicija: apsipirkti prekybos tinkle „Lidl“ ir toliau galima pigiausiai, skelbia naujausias atrinktų prekių krepšelių kainų palyginimas. Kaip kalendoriuje nesikeičia Kalėdos, taip ir atrinktų prekių krepšelis visose „Lidl“ parduotuvėse vis dar yra kur kas pigesnis nei kituose dvejuose didžiausiuose  Lietuvos prekybos tinkluose. „Apsipirkti didžiosioms metų šventėms gali būti tikras iššūkis, ieškant ne tik reikalingų prekių, bet ir bandant kuo pigiau apsipirkti.
2023-12-20
REKLAMA
Kol kiti lygina, „Iki“ pigina: 4 dienas tūkstančiams maisto produktų – net 40 proc. nuolaida  Kol kiti lygina, „Iki“ pigina: 4 dienas tūkstančiams maisto produktų – net 40 proc. nuolaida

Kol kiti lygina, „Iki“ pigina: 4 dienas tūkstančiams maisto produktų – net 40 proc. nuolaida

Jei norite sutaupyti ir Kalėdas pasitikti pigiau, tai dar nereiškia, kad šventinį stalą reikalinga  ruošti vien iš keliolikos atrinktų, vargiai derančių, tačiau gausiai reklamuojamų produktų – „Iki“ parduotuvėse jau nuo ketvirtadienio startuoja „Maisto fiesta“, kurios metu itin solidžios nuolaidos taikomos ištisoms maisto prekių kategorijoms.
2023-12-13
REKLAMA
 „Iki“ skelbia 5 tūkst. akcijų – pigiau nusipirksite ne keliolika, o tūkstančius prekių  „Iki“ skelbia 5 tūkst. akcijų – pigiau nusipirksite ne keliolika, o tūkstančius prekių

Vien sūrio ir bulvių Kalėdoms nepakaks: kas savaitę „Iki“ - 5000 prekių su nuolaidomis

Pasiruošti magiškoms Kalėdoms šiemet galima visai nebrangiai. Agresyviomis nuolaidomis ir ypač plačiu prekių asortimentu garsėjantis prekybos tinklas „Iki“ pristatė pirmąjį gruodžio akcijų leidinį, kuriame – kaip iš gausybės rago besipilantys gerų kainų pasiūlymai. Ne tik kasdieniams produktams, bet ir žaislams, šventinėms dekoracijoms, saldumynams bei aibei kitų prekių, kurios padės Kalėdoms pasiruošti pigiau ir šventiškiau.
2023-12-05
REKLAMA
Primena atsinaujinti „Eurovaistinės“ lojalumo korteles: tai padaryti galima iki gruodžio 31 d. (nuotr. Shutterstock.com) Primena atsinaujinti „Eurovaistinės“ lojalumo korteles: tai padaryti galima iki gruodžio 31 d. (nuotr. Shutterstock.com)

Primena atsinaujinti „Eurovaistinės“ lojalumo korteles: tai padaryti galima iki gruodžio 31 d.

Nuo spalio 1 dienos „Eurovaistinė“ kviečia klientus atsinaujinti savo lojalumo kortelių duomenis. Tai padaryti bus galima iki gruodžio 31 dienos. Nuo sausio 1 dienos neatnaujintos kortelės bus blokuojamos. Kam svarbiausia atnaujinti kortelės duomenis? Iki šių metų pabaigos „Eurovaistinė“ kviečia klientus atsinaujinti savo lojalumo kortelių duomenis. Duomenis reikės atsinaujinti tiems žmonėms, kurie lojalumo kortelę išsiėmė seniau nei 2020 metų spalį ir iki šiol jos duomenų nebuvo atsinaujinę.
2023-12-03

Kaunietis pasišlykštėjo tokiu elgesiu: „nuolaidos“ išmušė iš vėžių

„Juodąjį penktadienį“ pirkėjai tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse stengiasi „medžioti“ geriausias nuolaidas ir prekes įsigyti pigiau. To tikėjosi ir naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, tačiau pigu.lt parduotuvėje pamatytos „nuolaidos“ jį išmušė iš vėžių. Besižvalgydamas po pigu.lt parduotuvę kaunietis pastebėjo, kad net su taikoma „nuolaida“ echolotų kainos drastiškai skiriasi nuo oficialaus šių prekių platintojo puslapyje pateiktų kainų. „Pagavom pigu.
REKLAMA
Juodai geri „Lidl“ Juodojo penktadienio pasiūlymai – iki pat sekmadienio Juodai geri „Lidl“ Juodojo penktadienio pasiūlymai – iki pat sekmadienio

Juodai geri „Lidl“ Juodojo penktadienio pasiūlymai – iki pat sekmadienio

Pirkėjų nuomone, pigiausiu tituluojamas prekybos tinklas „Lidl“ vėl pasiruošęs nustebinti savo klientus, kviesdamas į metuose vienintelį tokį – Juodojo penktadienio išpardavimą. Tęsis jis kelias dienas: nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio „Lidl“ pirkėjų lauks neįtikėtinai geros nuolaidos ne maisto prekėms.
2023-11-24

Apgaudinėja pirkėjus ar tik gudrauja: su 33 proc. nuolaida – brangiau negu be jos

Gyventojai laukia išpardavimų ir akcijų, nes tikisi sutaupyti. Tačiau artėjant Juodojo penktadienio išpardavimams pirkėjai jau pastebėjo prekybininkų gudrybes. Prieš taikydama nuolaidas parduotuvė kainą padidino daugiau nei 30 proc. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) įspėja, kad tokios apgavystės prekybininkams gali brangiai kainuoti. Nesąžiningiems pardavėjams gali būti skiriama 5 tūkst. eurų bauda.
2023-11-23

Šį savaitgalį „Akropoliuose“ rengiama akcija „Jamam“: kokias nuolaidas taikys prekybininkai?

Į prekybos centrus „Akropolis“ šį savaitgalį sugrįžta tradicinė mažmeninės prekybos akcija „Jamam“. Lapkričio 17–19 dienomis prekybos centrų lankytojai galės pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis iki 50 proc., kurios bus taikomos įvairioms prekėms ir paslaugoms beveik 900 parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-11-14

Artėjant šventėms lietuviai plūsta į Lenkiją: tikina sutaupantys dvigubai, o nuolaidos Lietuvoje – nė motais

Paskutinį lapkričio savaitgalį prekybininkų siūlomos juodojo penktadienio nuolaidos prasideda jau mėnesio pradžioje. Tačiau gyventojai tikina, kad nuolaidų ieškos ne mūsų parduotuvėse, bet Lenkijos. Žmonės vardija, kad ten jau apsiperka Kalėdoms, o kainos už sienos yra dvigubai mažesnės. Portalo tv3.lt skaitytoja Ramutė pasakojo, kad pernai ir užpernai kalėdinių dovanų ieškojo juodojo penktadienio išpardavimų metu. „Buvau nusižiūrėjusi keletą daiktų ir juos su nuolaida įsigijau.
187 2023-11-10
REKLAMA
Nuolaidų medžioklė: kuriems pirkėjams jos aktualiausios? Nuolaidų medžioklė: kuriems pirkėjams jos aktualiausios?

Nuolaidų medžioklė: kuriems pirkėjams jos aktualiausios?

Parduotuvių akcijos ir nuolaidos domina beveik 8 iš 10 Lietuvos gyventojų, rodo tyrimas. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad labiausiai progų sutaupyti ieško gaunantieji mažesnes pajamas, vis dėlto tyrimas atskleidė, kad norą „medžioti“ nuolaidas lemia ne pajamos, bet amžius. O aktyviausi ieškant žemų kainų yra jaunesni žmonės. Tyrimų agentūros „Nielsen IQ“ Baltijos šalių pirkėjų tendencijų tyrimo duomenimis, 77 proc.
2023-10-05

Prakalbo apie pokyčius parduotuvėse – keičiasi ne tik kainos, bet ir pirkėjai: „Bus įdomu stebėti“

Nors prekių kainos krenta 5 mėnesius iš eilės, gyventojai – vis tiek nepatenkinti. Ir ne veltui - sumos vis dar yra 20 proc. didesnės nei pernai. Prekybininkai pastebi, kad pirkėjai vis dažniau renkasi pigesnius produktus, ne pirmo būtinumo prekes perka tik su nuolaida. Vis tik pirkėjai perka daugiau užkandžių, putojančio vyno ar nealkoholinio alaus.
437 2023-09-12

Pasipiktino po raudona etikete radęs tą pačią kainą: įspėja kitus pirkėjus būti atidiems

Yra buvę atvejų, kuomet prekeiviai skelbia apie nupigintas prekes, tačiau pažvelgus po raudonai paryškintomis „mažesnėmis“ kainomis galima rasti seną kainą, kuri yra lygiai tokia pati, kaip tariamos nuolaidos metu. Vis tik raudoni kainolapiai ne visada rodo laikiną akciją – pirkėjai skatinami neapsigauti, kad būtų išvengta nesusipratimų.
2023-08-03

„Varlei“ – 2,5 tūkst. eurų bauda už vartotojų klaidinimą

Internetinę parduotuvę varle.lt valdančiai bendrovei „Varle“ skirta 2,5 tūkst. eurų bauda už vartotojų klaidinimą skelbiant apie nuolaidas. Anot Vartotojų teisių apsaugos tarnybos, bendrovė nepateikė informacijos apie kainų sumažinimą – ji turi skelbti mažiausią prieš tai buvusią kainą per pastarąsias 30 dienų. Pernai spalį-gruodį patikrinusi įvairias prekes e. parduotuvėje tarnyba užfiksavo įtartinus kainų pokyčius, todėl pradėjo tyrimą dėl galimų pažeidimų.
2023-06-06
REKLAMA
Pasitikrinkite „Iki“ programėlę – šimtai žmonių jau atsiėmė prizus Pasitikrinkite „Iki“ programėlę – šimtai žmonių jau atsiėmė prizus

Pasitikrinkite „Iki“ programėlę – šimtai žmonių jau atsiėmė prizus

Prekybos tinklui „Iki“ atnaujinus lojalumo programą, jau pirmąją savaitę pirkėjai gausiai naudojosi naujomis nuolaidomis ar net gavo vertingų prizų. Pasak Andrejs Dudko, prekybos tinklo rinkodaros vadovo, toks aktyvus žmonių naudojimasis programėle įrodo – žaidimu paversta naujoji lojalumo programa yra ne tik smagi, bet ir naudinga pirkėjams. „Dvejus metus kruopščiai kūrėme naują lojalumo programą, ir tikime, kad ji iš esmės keičia žaidimo taisykles mažmeninėje prekyboje.
2023-05-23

Prezidentas siūlo plėsti viešojo transporto nuolaidas senjorams, vaikams ir šeimoms

Prezidentas Gitanas Nausėda siūlo suteikti 50 proc. nuolaidas viešojo transporto keleiviams vos sulaukus pensinio amžiaus, plėsti lengvatas vaikams, ketvirtadienį pranešė Prezidentūra. G. Nausėda teikia viešai konsultacijai Transporto lengvatų įstatymo pakeitimo įstatymo projektą kartu su jį lydinčiais trimis įstatymų projektais. Suinteresuotos šalys kviečiamos per savaitę pateikti savo pasiūlymus, kurie bus apsvarstyti.
2023-05-18
REKLAMA
TOP10 geriausių „Iki“ akcijų šią savaitę: sutaupys ir grilintojai ir besiruošiantys Motinos dienai TOP10 geriausių „Iki“ akcijų šią savaitę: sutaupys ir grilintojai ir besiruošiantys Motinos dienai

TOP10 geriausių „Iki“ akcijų šią savaitę: sutaupys ir grilintojai ir besiruošiantys Motinos dienai

Pavasario orai nenuspėjami, bet viena aišku – vis ryškiau šviečianti saulė kviečia dažniau kaisti grilį, o šį sekmadienį švęsime ir gražiausią pavasario šventę – Motinos dieną. Ypatingi prekybos tinklo „Iki“ pasiūlymai padės tam pasiruošti pigiau ir greičiau. Anot Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, specialios nuolaidos parduotuvėse lauks tiek besiruošiančių gaminti patiems, tiek ieškantiems jau paruoštų patiekalų ar dovanų.
Aktualijos 2023-05-03
REKLAMA
LIDL LIDL

„Lidl“ iki 25 proc. mažina „Pilos“ sviesto kainą – bus pavyzdys rinkoje

Metus su lyginamąja reklama pradėjęs prekybos tinklas „Lidl“ pateikia dar vieną argumentą, kodėl privatus prekės ženklas turi privalumų prieš žinomų gamintojų produkciją. Nuo penktadienio iki 25 proc. mažėja jų privataus prekės ženklo „Pilos“ sviesto kaina. 200 g sviesto pakuotė nuo šiol „Lidl“ parduotuvėse kainuos 1,99 eurų, o didžioji 375 g pakuotė – vos 2,99 euro.
2023-02-10
REKLAMA
„Iki“ primena, kaip sutaupyti: pasinaudokite aktualiais nuolaidų pasiūlymais „Iki“ primena, kaip sutaupyti: pasinaudokite aktualiais nuolaidų pasiūlymais

„Iki“ primena, kaip sutaupyti: pasinaudokite aktualiais nuolaidų pasiūlymais

Nusipirkti mėgstamų produktų ir parduotuvėje išleisti kuo mažiau – kiekvieno pirkėjo siekiamybė. Pasinaudojus įvairiausiais prekybos tinklo „Iki“ nuolaidų pasiūlymais, tai padaryti – paprasta. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad įvairių akcijų ir nuolaidų planavimui skiriama ypač daug dėmesio – nuolat ieškoma efektyvių sprendimų, kurie leistų pirkėjams sutaupyti. „Puikiai suprantame šiuo metu susiklosčiusią situaciją, kai visi norime kuo daugiau sutaupyti.
Aktualijos 2023-01-27

Piktinasi, kad už pakuotę kiaušinių prašo beveik 5 eurų: prekybininkai siūlo ieškoti nuolaidų

Žmonės skundžiasi, kad maisto prekės toliau brangsta. Anot jų, kai kurių prekių kainos jau rekordinėse aukštumose, pavyzdžiui, kiaušiniai kainuoja jau beveik 5 eurus. Tuo metu prekybininkai siūlo rinktis pigesnes prekes arba ieškoti nuolaidų.  Apie kiaušinių kaina gyventojai neseniai plačiai diskutavo socialiniame tinkle „Facebook“.  Vienas pirkėjas grįžęs iš parduotuvės „Maxima“ pasidalijo užfiksuota nuotrauka ir kaina.
2023-01-23
REKLAMA
Sumaniam biudžeto planavimui – naudingi „Iki“ patarimai: kainų skirtumą lemia net pirkimo laikas  Sumaniam biudžeto planavimui – naudingi „Iki“ patarimai: kainų skirtumą lemia net pirkimo laikas

Sumaniam biudžeto planavimui – naudingi „Iki“ patarimai: kainų skirtumą lemia net pirkimo laikas

Nors vis labiau skubančiame pasaulyje dažnai kartojame frazę, kad laikas – pinigai ir stengiamės viską atlikti kuo greičiau, norint sutaupyti kartais labai pravartu stabtelti ir skirti laiko planavimui.
Aktualijos 2023-01-13
REKLAMA
„Iki“ pristato dar vieną būdą sutaupyti: kitam apsipirkimui suteiks 10 procentų nuolaidą „Iki“ pristato dar vieną būdą sutaupyti: kitam apsipirkimui suteiks 10 procentų nuolaidą

„Iki“ pristato dar vieną būdą sutaupyti: kitam apsipirkimui suteiks 10 procentų nuolaidą

Prekybos tinklas „Iki“ savo pirkėjams pristato dar vieną papildomą priemonę, padėsiančią išleisti mažiau. Nuo sausio 2 dienos, „Iki“ parduotuvėse perkant už 10 eurų ir daugiau, pirkėjams bus suteikiami 10 proc. nuolaidos kuponai kitam apsipirkimui. Ir taip – visą sausio mėnesį. „Kasdien dirbame tam, kad pirkėjai kuo mažiau pajustų kainų pokyčius: planuojame, ruošiame patrauklias akcijas, taip pat sutaupyti padedančias kampanijas.
Aktualijos 2023-01-02
REKLAMA
Norisi taupyti? Užsukite į „Lidl“: štai ką už 15 eurų įsigysite šią savaitę Norisi taupyti? Užsukite į „Lidl“: štai ką už 15 eurų įsigysite šią savaitę

Norisi taupyti? Užsukite į „Lidl“: štai ką už 15 eurų įsigysite šią savaitę

Didžiosios žiemos šventės – ne tik stebuklingas ir džiaugsmingas, bet ir daug išlaidų reikalaujantis laikotarpis. Tam, kad tarpušvenčiu galėtumėte sutaupyti ir tinkamai pasiruošti Naujiesiems metams, „Lidl“ kainų leidinys pasufleruos, kokių pasiūlymų ieškoti jau šiandien, kad šią savaitę galėtumėte susikurti gardų, bet taupesnį valgiaraštį. Misija sutaupyti net ir tarpušvenčiu yra įmanoma. Išmanūs pirkėjai po švenčių apsipirkdami parduotuvėje turi atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus.
2022-12-28
REKLAMA
Antiinfliacinės Kalėdos: „Iki“ skelbia išskirtines nuolaidas šventinio stalo produktams Antiinfliacinės Kalėdos: „Iki“ skelbia išskirtines nuolaidas šventinio stalo produktams

Antiinfliacinės Kalėdos: „Iki“ skelbia išskirtines nuolaidas šventinio stalo produktams

Kiekvieną savaitę „Iki“ fizinėse ir elektroninėje parduotuvėje yra skelbiami ypač mažų kainų pasiūlymai populiariausiems maisto produktams ir kitoms būtiniausioms prekėms. Šventės vis labiau artėja, todėl šįkart „Iki“ nuolaidas pritaikė itin dažnai ant švenčių stalo patenkantiems  produktams: antienai, karpiams, kiaulių liežuviams, saldumynams.
2022-12-20

Šias „Maximos“ akcijas žino ne visi: sutaupykite apsiperkant

Artėjančios šventės atneša ne tik džiugesį, bet ir ilgesnį pirkinių sąrašą, o kartu su juo – ir didesnį norą sutaupyti. Nors lietuviai yra užkietėję nuolaidų ir akcijų „medžiotojai“, tačiau ar tikrai žinote visus kelius geriausių pasiūlymų link? Pateikiame sąrašą būdų, kaip sutaupyti dar daugiau lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse – nuo specialių pagal pomėgius pritaikytų klubų iki papildomų nuolaidų vakarais, rašoma bendrovės pranešime.
74 2022-12-16

Vairuotojai užplūdo degalines: dėl 20 ct už litrą laukia didžiulėse eilėse

Ketvirtadienį „Circle K“ degalinėse tris valandas taikoma ypatinga akcija. Jos metu visų rūšių degalų litras tinklo degalinėse Lietuvoje kainuoja 20 centų mažiau. Norėdami pasinaudoti akcija, Vilniuje ir kituose miestuose vairuotojai tiesiog užplūdo degalines. Kai kur susidarė ir spūstys. Paprastai „Circle K“ degalai yra gerokai brangesni, ne kitose degalinėse. Tad artėjant savaitgaliui ir šventėms ne vienas vairuotojas sugalvojo prisipildyti baką degalų.
821 2022-12-15

Prekybininkų gudravimai žmones jau erzina: „Sukelia kainas 10 kartų, paskui nuolaidas daro, čia apgavystė“

Šalyje ūžiant kalėdinei prekybai, pirkėjai skundžiasi prekybininkų gudravimais. Žmonės tvirtina, kad prekybininkai sukėlė kainas, tad jų žadamos nuolaidos dažnai fiktyvios. Aiškėja, kad net ir europinė direktyva, jau pusmetį turinti saugoti pirkėjus nuo fiktyvių nuolaidų, Lietuvoje galimai neveikia. Prekybininkai klientams mulkinti galimai išnaudoja nuolaidų korteles ir kitokias lojalumo programas. Vartotojų teisių tarnyba jau ėmėsi tyrimo.

Lietuviai taškosi pinigais: ar po Naujųjų nelauks finansinės pagirios?

Ekonomistams ateinančių metų pirmąjį pusmetį prognozuojant recesiją, lietuviai, užuot atsidėję pinigų juodai dienai, taškė juos per juodąjį penktadienį. Kai kurie prekybininkai sako, kad per nuolaidų dieną prekių pardavė už trigubai, o kai kur – net keturgubai didesnę sumą nei įprastą dieną, ir 20 procentų daugiau nei per juodąjį penktadienį pernai.

Nuolaidų ekspertė išdavė auksinius patarimus: sutaupysite krūvas pinigų

Augant kainoms, vis daugiau žmonių ieško būdų, kaip sutaupyti, ieško didesnių nuolaidų ar geresnių pasiūlymų. „Instagram“ subūrusi 55 tūkstančių sekėjų auditoriją, vilnietė Renata, kurią drąsiai galima vadinti nuolaidų eksperte, kasdien dalinasi geriausiais prekybos centruose ar internetinėse parduotuvėse aptinkamais pasiūlymais. Beveik dviejų metų patirtį akcijų paieškose turinti vilnietė, paskyros @akcija.
2022-11-27

„Juodasis penktadienis“ pavertė lietuvius akcijų vergais: aiškios verslininkų gudrybės

Kaip tik šiuo metu siaučiantis „Juodasis penktadienis“ pavertė Lietuvos gyventojus akcijų vergais. Žmonės bando sutaupyti, šturmuoja parduotuves. Vartotojų teisių apsaugos tarnyba ragina gyventojus išlaikyti šaltą protą, nepasiduoti emocijoms. Mat už dalies nuolaidų pasiūlymų slypi verslininkų gudrybės. Pasitaiko atvejų, kai nesąžiningi pardavėjai net pažeidinėja įstatymus: vilioja įsigyti pigesnę prekę, tačiau klientai lieka nuvilti. Vilnietė Audronė penktadienio popietę leidžia parduotuvėse.

Artėja didžiausia išpardavimų diena – „Juodasis penktadienis“: 6 patarimai, kaip išvengti pardavėjų triukų ir apgaulės

Už divejų dienų prasidės viena ryškiausių dienų komercijos pasaulyje – „Juodasis penktadienis“. Kaip išvengti pardavėjų triukų, emocinio spaudimo ir apgaulės apsipirkimų metu, pataria Europos vartotojų centro Lietuvoje (toliau – EVC) teisininkai, rašoma pranešime spaudai. Kasmetinio „Juodojo penktadienio“ išpardavimų dienos tradicija užgimė JAV 1960-aisiais, siekiant padidinti prekeivių pelnus likus maždaug mėnesiui iki fiskalinių metų pabaigos.
2022-11-23

Parduotuvės jau mirga nuo juodojo penktadienio nuolaidų: kaip žinoti, ką pirkdamas sutaupysi, o ką – apsigausi?

Prekybininkai jau pradeda kalėdinės prekybos maratoną. Prekybos centrai vis labiau vilioja pirkėjus nuolaidomis, šiandien skelbdami išankstinį juodajį penktadienį ir visą nuolaidų savaitgalį. Pirkėjai į prekybininkų nuolaidas žiūri nepatikliai, daug dar tik dairosi ir stebi prekių kainas. Ir priekaištauja, kad daug prekių su nuolaidomis dabar kainuoja tiek pat, kiek prieš metus ar vasarą be nuolaidų.
Į viršų