Plaukų dažai moteriai sukėlė žaibinį tinimą: skubiai įspėja kitas to nedaryti

Po organizmo reakcijos į plaukų dažus moteris liko su pūslėmis nusėtu skalpu ir užtinusiomis akimis.

8

Keturių vaikų mama Leonie Dee buvo paguldyta į ligoninę po bandymo plaukus nusidažyti namuose sumaišant dvi skirtingas spalvas – „Schwarzkopf Live in Cosmic Blue“ ir „Ultra Violet“.

27-erių Leonie, pirmiausiai pasidarė bandomąjį testą su abiem spalvomis, prieš naudodama jas, siekdama įsitikinti, kad jos nesukels šalutinės reakcijos. Nepaisant to, kai ji užtepė tamsiai mėlynus dažus ant plaukų šaknų, prasidėjo tokia baisi alerginė reakcija, kad jai teko išbūti ligoninėje daugiau nei 36 valandas, rašoma „Metro“.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Plaukų dažymas baigėsi ligoninėje

Leonie iš Velso pasakoja: „Tai buvo labai baisu – vienu metu išsigandau, kad tinimas pasieks ir mano gerklę. Aš netgi paklausiau medikų, ar nuskutus mano plaukus situacija pagerėtų. Buvau tam pasiryžus, jeigu tai tik būtų galėję pakeisti situaciją.

Tačiau dažai jau buvo įsigėrę į skalpą ir nieko nebebuvo galima padaryti, tik laukti, kol pūslės ir patinimas išnyks. Aš tikrai daugiau niekada plaukų nedažysiu pati. Leisiu jiems „nuaugti“, o tada tiesiog paliksiu juos tokius, kokie yra“.

Užtepus dažų prasidėjo tinimas

Pati Leonie dirba valytoja vietiniame greitosios pagalbos skyriuje. Ji sako, kad pati sau plaukus dažė dar būdama paaugle, o plaukų spalvą keisdavo kaskart ataugus šaknims.

Bet nuo tada, kai susilaukė vaikų – kurie dabar 11, 10, 3 metų, ir  jauniausiasis 6 mėnesių – ji septynerius metus nedažė plaukų.

Leonie pridūrė: „Aš tiesiog užsimaniau pokyčių. Kadangi praėjo tiek metų nuo paskutinio dažymo, atsakingai perskaičiau brošiūrą ir atlikau testą, nes norėjau, kad viskas būtų tobula“.

Ji padarė plaukų dažų testą po to, kai nusipirko juos vaistinėje ir „nieko neatsirado nė žymės“.

„Tada aš palaukiau dar porą dienų, kol ketvirtadienį, apie 17.30 val., užtepiau mėlynus plaukų dažus viršutinėje galvos dalyje. Kai atsibudau kitą rytą, ausys ir kaklo šonai šiek tiek pradėjo tinti, bet man pavyko tai susitvarkyti, tiesiog išgeriant keletą antialerginių tablečių, kurias turėjau namuose“, – pasakoja moteris.

REKLAMA

Plaukų dažų gamintojai atsisakė komentuoti

Tačiau kai ji pabudo šeštadienį ji buvo sukrėsta, kaip pablogėjo jos alerginė reakcija: „Aš pabudau, o mano plaukų linija buvo padengta didelėmis pūslėmis, o mano akys buvo taip ištinusios, kad nieko nemačiau“.

Vakare, apie 18 val., ji nuskubėjo į ligoninę ir iš jos paleista buvo tik po 36 valandų. Būnant ten, jai buvo duoti steroidai, antialerginės tabletės ir kremai, lašinama lašelinė.

„Pūslės vis sproginėjo ir iš jų  išsiskyrė mėlyni dažai. Jie turėjo išjungti šviesas virš mano ligoninės lovos, nes šviesa dirgino mano akis. Aš galėjau tik sėdėti ir laukti, kol pagerės“.

Po šio atsitikimo, moteris dar šiek tiek ištyrė „Schwarzkopf“ plaukų dažus ir sužinojo, kad tamsesnėse spalvose, tokiose kaip „Cosmic Blue“, yra didesnė veikliųjų medžiagų koncentracija, į kurią, jos manymu, reagavo jos organizmas.

Ji atliko pirmąjį skundo pateikimo žingsnį ir užpildė „Schwarzkopf“ anketą internete.

Ji sakė: „Aš jaučiuosi tarsi pasukusi už kampo ir jaučiuosi geriau savyje. Aš tiesiog turiu toliau vartoti vaistus ir laukti, kol plaukai ataugs“.

„Metro“ kreipėsi į „Schwarzkopf“, kad jie pateiktų pareiškimą šiuo klausimu, tačiau įmonė atsisakė komentuoti.


Rašyti komentarą...
V
VH
2021-04-10 20:24:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia ne Šchwarztkop čia Stalonė Rokis Balbo po 11 raundų boxo.
Atsakyti
0

R
Rima
2021-04-11 07:26:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senas straipsnis
Atsakyti
0

L
Ligita
2021-04-10 22:49:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Plaukų dažai,pačio plauko svogūnėlio nepasiekia. Taip kad dažai,plaukų augimui neturi reikšmės.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų