naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pranešama, kad princą Harį ir Meghan Markle karalius iškeldino iš Frogmoro kotedžo ir pasiūlė jame apsigyventi princui Andrew.

Pranešama, kad princą Harį ir Meghan Markle karalius iškeldino iš Frogmoro kotedžo ir pasiūlė jame apsigyventi princui Andrew.

REKLAMA

Teigiama, kad naujasis karalius Karolis priėmė sprendimą pašalinti juos iš šio kotedžo atšalus santykiams, rašo mirror.co.uk.

Sausio mėnesį pasirodžiusiuose Hario memuaruose „Atsarginis“ (angl. „Spare“), princas dalijosi intymiomis jo asmeninio ir karališkojo gyvenimo detalėmis. Knygoje jis taip pat atskleidė, kad apie karalienės mirtį sužinojo apsilankęs BBC svetainėje.

Tai buvo naujausia jo kritika karališkosios šeimoms nariams iš Sasekso hercogo, kuris nuolat viešai kalbėjo apie savo nesutarimus su kitais šeimos nariais nuo 2020 m., kai persikėlė gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas.

Dabar pranešama, kad Haris ir Meghan rūpinasi, kad daiktai, likę Frogmoro kotedže, būtų atsiųsti į jų namus Kalifornijoje, nes iš ten jie buvo iškeldinti.

REKLAMA

Karališkasis šaltinis „The Sun“ sakė: „Tai tikrai reiškia Hario ir Meghan lankymosi Jungtinėje Karalystėje pabaigą.“

Pasiūlė princui Andrew

Tvirtinama, kad šis kotedžas Vindzore pasiūlytas į skandalus įsitraukusiam ir iš viešojo gyvenimo pašalintam princui Andrew.

REKLAMA

Atroddo, kad princo Hario autobiografinė knyga „Atsarginis“ buvo paskutinis lašas Karoliui III, kuris galiausiai nusprendė išprašyti Sasekso hercogus iš šių namų.

Tačiau neaišku, ar princas Andrew sutiko persikelti į Frogmoro kotedžą, nes, kaip pranešama, jis „priešinasi“ tokiai idėjai.

„Andrew priešinasi idėjai persikelti į Frogmoro kotedžą, kai jam praėjusią savaitę buvo pateiktas toks pasiūlymas.

Tačiau tai tik rodo, kad Haris ir Meghan yra bejėgiai sustabdyti jų iškeldinimą“, – pranešė karališkasis šaltinis. Velionė karalienė padovanojo Frogmoro kotedžą princui Hariui ir Meghan po jų vestuvių 2018 m.

REKLAMA

Frogmoro kotedžas buvo paverstas viena patalpa 2019 m., anksčiau ten buvo penkios atskiros patalpos, skirtos personalui, dirbančiam Vindzoro dvare.

Atlikta renovacija

Visa renovacija kainavo 2,4 mln. svarų sterlingų, šiame kotedže yra penki miegamieji, virtuvė, svetainė ir vaikų kambarys, kuris buvo įrengtas jų sūnui Archie.

Karolio III sprendimas iškeldinti Sasekso hercogus taip pat kursto abejones, ar jie sulauks kvietimo į jo karūnavimo ceremoniją, kuri vyks gegužę.

REKLAMA
REKLAMA

Po to, kai Haris knygoje atskleidė asmenines detales apie byrančius santykius su tėvu ir broliu, dėl kurių jis paliko oficialias karališkąsias pareigas, tvirtinama, kad jis „reikalauja“ susitikimo, kad aptartų visus klausimus prieš karūnavimą.

Tačiau Karolis III ir Viljamas nesiruošia atsiprašyti Hario. Šaltinis, kuris, kaip teigiama, yra artimas šeimos draugas, „The Mail“ sakė:

„Girdėjau, kad Viljamas nė neketina atsiprašyti ir vis dar yra piktas, ypač dėl to, kaip buvo elgiamasi su jo žmona, Velso princese.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų